Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  LMH ile Özel "Heirs" Röporatjı asleem 9 6,553 Son Mesaj:01-19-2021 02:10 PM
  Lee Min Ho Sina Röportajı 2.Kısım asleem 13 8,637 Son Mesaj:07-07-2014 02:33 PM
  Lee Min Ho Interview On Sina craze 18 13,586 Son Mesaj:09-06-2013 12:56 AM
  Lee Min Ho Heirs Dizisi Hakkındaki Sina Röportajı 11.08.2013 binaryy 15 15,744 Son Mesaj:08-18-2013 01:20 PM
  Lee Min Ho Sina Röportajı 26/04/2012 craze 25 15,713 Son Mesaj:07-24-2013 04:21 PM
Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lee Min Ho Sina Röporatjı
Yazar Mesaj
asleem Çevrimdışı
(Usta Çevirmen)
*****

Mesajlar: 105
Üyelik Tarihi: Jul 2013
Rep Puanı: 17
Mesaj: #1
Lee Min Ho Sina Röporatjı
 
facebook share twittershare
[Resim: 10178045_732670890105642_2997163734240898601_n.jpg]

LEE MIN HO SİNA RÖPORATJI

Öncelikle Sina ile özel röporatj ricamızı kabul ettiğin için teşekkür ederiz. Bundan önce,bu röportaj aracılığıyla Yao Chen,Vicki Zhao,Andy Lau gibi büyük Çinli yıldızlarla buluştuk ve şimdi sen bizim kapsamımızdaki ilk Koreli aktörsün. Nasıl hissediyorsun?

LMH:Xie Xie (Mandarin Çincesi'nde teşekkür ederim).Öncelikle büyük Çinli yıldızların yer aldığı bir röportajda olmaktan onur duydum.Röporatjın eğlenceli ve gerçekçi tamamlanması için elimden gelenin en iyisini yapmayı deneyeceğim.

Gangnam Blues filminin sürecini bizimle paylaşmak ister misin?

[color=#0000CD]LMH:Çin programımı tamamlayıp Kore'ye döndükten iki gün sonra çekimlere başlamak zorundayım.Programım oldukça yoğun,bu yüzden önceki projelerimle karşılaştırıldığında hazırlık çalışmaları yamak için daha az zamanım var,bu da beni biraz stresli ve gergin yapıyor.Ama sonunda çekimlere odaklanacağım ve bu da şimdi biraz daha iyi hissettiriyor.

City Hunter'da birçok muhteşem aksiyon ve dövüş sahneleri çektin,Gangnam Blues'da bize farklı bir şey gösterecek misin?

LMH:Film aksiyon sahnelerinin canlandırılması olacak.City Hunter'da çoğu cool aksiyon sahnesi dayanaklarla tamamlandı.Bununla birlikte,Gangnam Blues'da aksiyonlar daha gerçek daha zalim ama etkili olacak.

The Heirs çekimleri sırasında Young Do'nun şiddetini içeren birçok tartışma oldu, ne düşünüyorsun?Sen jelleştirmeyi mı yoksa vurmayı mı tercih edersin?

LMH:Bu olay ve durumlara bağlı.Ben vurmayı tercih etmiştim.Ama şimdi her ikisini de ediyorum.Saygı göstermek için ciddi ve resmi olayları jelleştiririm.

Uzun,yakışıklı ve zengin olduğun birkaç rolde oynadın.Bu rolleri taşımak için özel bir deneyimin ya da yöntemin var mı?

LMH:Dizilerdeki ana rollerin hepsi yakışıklı.Özel bir portre çizmek ya da bir yöntem bulmaktansa senaryoyu takip ederek sonunda cool ve yakışıklı olunacağına inanıyorum.

City Hunter'da ve The Heirs'te birkaç üstsüz sahne gösterdin.Bundan daha fazlasını kabul eder misin?

LMH:Bundan daha fazlası vücudunun alt tarafı anlamına geliyor(güler).Bir aktör olduğum için aktristlerle karşılaştırıldığında çıplak bir sahne çekmek istersem daha az yük hissederim.Eğer hazırlık yapmak için yeterince zamanım varken proje vücudumun şeklini göstermemi gerektirirse,bazı uygun çıplaklıktaki sahneler için vücudumu şekillendirmek için çok çalışırım.Bununla birlikte çıplak olma nedeninin daha önemli olduğunu düşünüyorum.Eğer hikaye gerektirirse bir yatak sahnesi ya da çıplaklık sahnesinin sorun olmaması için uğraşırım.


Çin projelerinde katılmayı hiç düşündün mü, belki Çinli yönetmenler ya da aktörlerle çalısmayı?

LMH:Çin projelerinde çalışmak isterim, şu anda hem Kore'den hem Çin'den senaryoları değerlendiriyorum.Proje geldiğinde ulusal sınırım yok.Senaryo ilginçse ve kararkter çekiciyse,davetleri almaya hazırım.

CCTV New Year Gala'sında performans sergileyerek,daha fazla Çinli seyircinin seni tanımasını sağladın.Gecedeki performansından memnun musun?

LMH:Benim için ilginç ve değerli bir deneyimdi.Canlı bir proğramda şarkı söyleme deneyimini yaşamamıştım,o ilkti.Başta stresli hissettim çünkü iyi bir şov sergilemek istiyordum ama şimdi tamamen sahnedeyken onun nasıl ortaya çıktığını, zamanın nasıl geçtiğini unuttum.Yapabileceğimin bu olduğunu düşünüyorum,şovda eğlendim.Gala şovu eğlenceli ve geniş kapsamlı bir programdı.Seyircilerle keyifli bir şekilde iletişim kurabildiğimi umuyorum,ben oldukça memnun kaldım.

Gerçekte şov programlarına katılmıyorsun,neden?Fırsatın olsa hangi programa katılmak istersin?

LMH:Bir aktör olduğum için oynadığım karakterlerde ve rollerde kendimi gösterebilmeyi umuyorum.Böyle bir şeyin daha iyi olduğunu düşünüyorum.Şov programları için,seyirciyi eğlendirecek komedyenler var.Şimdi kendime güvenim var ve biliyorum ki programlarda görüdüğümde daha az katıyım.Fırsatım olursa, gerçek kendimi gösterebildiğim programlara ya da oyun şovlarına katılmak isterim.

Lee Min Ho hakkında konuştuğumuzda daima aklımıza 2006'daki kaza geliyor. Kaza sonrası nasıldı?

LM:Şimdi yaşlı bir bayan gibi ne zaman yağmur yağacağını tahmin edebiliyorum. Yaşlı bir bayan "Ohh,belim ağrıyor,sanırım yarın yağmur yağacak" dediği zaman,sonraki gün gerçekten yağmur yağar.Şimdi bunu hissedebiliyorum.

The Heirs'ta tekme sahnelerinde sol bacağını kullandığını fark ettik.Bu araba kazası yüzünden mi?

LMH:Sağ bacağımı da kullanırım ama gençliğimden beri solağım.Ama kazadan sonra sol bacağımı daha sık kullanmaya başladım.

Kazadan sonra hayata yeni bir bakışın oldu mu?Kazanın sana getirdiği önemli değişiklikler neler?

LMH:Bazı insanlar için 20 yaş, yetişiknliğe dönmeye başladıkları için vizyonlarını ve hayallerini oluşturmaya başladıkları yaştır.Bununla birlikte,ben 20 yasındayken şanssızdım.O günler boyunca hastanede kaldım ve hiçbir yere hareket edemedim.Çok şey düşündüm ve daha bilinçli oldum ve o düşünceler şimdi şikayet etmeksizin çok çalışmaya devam etmemi sağlıyor.

Geçen sene SBS Drama Ödülleri'nde hayranlarının senin mavi giymeni tercih ettiğinden bahsettin ve böyle etkinliklerde daima maviyi seçiyorsun. Hayranlarının tercihlerini neden bu kadar dikkate alıyorsun?

LMH:Hayranlarımın söylediklerini dikkate aldığımı iddia etmek yerine, hayranlarımın kelimelerinin daha objektif olduğunu düşünüyorurm.Diğer renklerle kıyaslandığında koyu mavi renkli takımlar giymeyi tercih ediyorum.Hata yaptığımda bana doğruyu gösterdikleri,kendime güvenimi sağladıkları ve destekleri için hayranlarıma minnettarım.Onların düşüncelerini daima dikkate alıyorum ve daha iyi olacağı için değişmeyi deniyorum.Hayranlarımın sevdiği şeyin, onlarla karşılaştığım zaman nasıl mutlu olduğumu gördükleri an diye düşünüyorum.

Bir aktör kendisinden bahsedildiğinde oyunculuk yeteneğinin tartışılmasını sever. Bununla birlikte,Çin'de, çılgın hareketlerle çılgın hayranlar tartışma başladığında Koreli yıldızlarla ilgileniyor. Bu seni kötü hissettiriyor mu?

LMH:20lerinde bir aktörüm ve diğerlerinin gözünde bir şey olabilmek benim için iyi.Yine de genç bir aktör için,başta hayranlar ve popülerliği değerlendirmek senin için daha iyi olacak, ve sonra da 30lu yaşlarda oyunvuluk yeteneklerini daha iyi görürsünüz.Şimdi 20li yaşlardayım ve oyunculuk yeteniğimdeki tanımlamaları elde etmek için acele etmiyorum.Her şeyin kendiliğinden gelişeceğini ve her bir proje için çok çalışacağımı umuyorum.

Gittiğin her yer çok kalabalık oluyor ve hayranlarını düşmesi gibi bazı kazalar yaşanıyor.Çinli hayranların seni karşılamaya geldiklerinde görmek istediğin şey nedir?

LMH:Mümkün olduğunca incinmemeleri.Tutkulu hayranları seviyorum,onlar sevdikleri şeyi göstermekte samimi.Keşke hiçbiri yaralanmasa.


Hayranlarınla buluşmak istediğin için çoğu kez VIP bölümünü kullanmamakta ısrar ediyorsun.Bununla birlikte,daima kötü şeyler oluyor.Bu yüzden kendini kötü hissediyor musun?

LMH:Hayranlarımın havaalanına beni beklemeye geldikleri zaman hakkında çok sık düşünürüm.Beni görmek için ne kadar uzun bekliyorlar?Bu yüzden onlara daha yakın olmak için en iyisini yapmaya çalışıyorum.Buna rağmen havaalanında güvenlikle ilgili birçok kural var.Ve bu kurallara uymak zorundayım.

Bugün havaalanında seni karşılamaya gelen birçok hayranın vardı.Ve onlar Qing Fei De Yi'yi (BOF'un Tayvan versiyonunun jenerik müziği) söyledi.Ve sen VIP'yi kullanarak havaalanından ayrıldın.

LMH:Bugünün planı normalde havaalanında normal rotayı kullanmaktı.Başta hayranları selamlamak için VIP rotasını değiştirmeyi düşündüm.Ama normal rotanın yarısına geldiğimde,bir emir aldıkm ve VIP rotasını kullanmam gerekti. Hayranlarımla buluşamadığım için kötü hissettim ve onları o kadar uzun süre beklettiğim için çok üzgünüm.

çeviri: asleem
kaynak: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.

Sayfalara ve sitelere alıntı yapmak isteyenler çeviren kişinin adını belirtip MinozTurkey'den alıntıdır diye belirtmeleri gerekir.
 
04-22-2014 02:05 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
besra Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,422
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 85
Mesaj: #2
Lee Min Ho Sina Röporatjı
 
Senaryo kafama yatarsa çıplakta olurum yatak sahnesinide çekerim diyor çakal ama kalbim durur benim :P canım ellerine sağlık :)
 
_______________________________________________________

[Resim: 4sGRCjk.gif?1]
04-22-2014 03:11 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
ayyuzlum Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 356
Üyelik Tarihi: Oct 2012
Rep Puanı: 137
Mesaj: #3
RE: Lee Min Ho Sina Röporatjı
 
Hersey sanat içi oyunculuk için diyorsun yani :)) üst kısmı yeter daha fazla açılma kalp krizi geçiririz min ho :D dönüp dolasıp kaza olayına getirmeseler şu röportajları :)) tutkulu hayranları seviyorsun sen gell buraya da tutkuyu çoskuyu gör :D ellerine saglık çeviri için teşekkürler
 
_______________________________________________________

[Resim: 96du0m.jpg]

LEE MİN HO & AYYUZLUM


[Resim: 1zf3ee1.jpg]

04-22-2014 04:09 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
mutlu çiğdem Çevrimdışı
Adminoz | Forum |
*******

Mesajlar: 4,798
Üyelik Tarihi: Mar 2012
Rep Puanı: 194
Mesaj: #4
Lee Min Ho Sina Röporatjı
 
City Hunter'da ve The Heirs'te birkaç üstsüz sahne gösterdin.Bundan daha fazlasını kabul eder misin?
LMH:"Bundan daha fazlası vücudunun alt tarafı anlamına geliyor(güler).Bir aktör olduğum için aktristlerle karşılaştırıldığında çıplak bir sahne çekmek istersem daha az yük hissederim.Eğer hazırlık yapmak için yeterince zamanım varken proje vücudumun şeklini göstermemi gerektirirse,bazı uygun çıplaklıktaki sahneler için vücudumu şekillendirmek için çok çalışırım" Ommo yorum yok :D çok güzel bir röportaj olmuş tek bir yer haricinde yüzümü gülümsetti burası ise yine içimi burktu" Lee Min Ho hakkında konuştuğumuzda daima aklımıza 2006'daki kaza geliyor. Kaza sonrası nasıldı?
LM:"Şimdi yaşlı bir bayan gibi ne zaman yağmur yağacağını tahmin edebiliyorum. Yaşlı bir bayan "Ohh,belim ağrıyor,sanırım yarın yağmur yağacak" dediği zaman,sonraki gün gerçekten yağmur yağar.Şimdi bunu hissedebiliyorum." :( gençliğinden beri solakmısın imzaları sağ elinle atıyorsun ama daha önce nasıl farkedemedim gençliğimden beri derken sonradan olan bir durum mu acaba ilginç çeviri için ellerine sağlık canım
 
_______________________________________________________

[img]Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.[/img]
04-22-2014 04:43 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
besra Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,422
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 85
Mesaj: #5
RE: Lee Min Ho Sina Röporatjı
 
(04-22-2014 04:43 PM)mutlu çiğdem Yazılan: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.City Hunter'da ve The Heirs'te birkaç üstsüz sahne gösterdin.Bundan daha fazlasını kabul eder misin?
LMH:"Bundan daha fazlası vücudunun alt tarafı anlamına geliyor(güler).Bir aktör olduğum için aktristlerle karşılaştırıldığında çıplak bir sahne çekmek istersem daha az yük hissederim.Eğer hazırlık yapmak için yeterince zamanım varken proje vücudumun şeklini göstermemi gerektirirse,bazı uygun çıplaklıktaki sahneler için vücudumu şekillendirmek için çok çalışırım" Ommo yorum yok :D çok güzel bir röportaj olmuş tek bir yer haricinde yüzümü gülümsetti burası ise yine içimi burktu" Lee Min Ho hakkında konuştuğumuzda daima aklımıza 2006'daki kaza geliyor. Kaza sonrası nasıldı?
LM:"Şimdi yaşlı bir bayan gibi ne zaman yağmur yağacağını tahmin edebiliyorum. Yaşlı bir bayan "Ohh,belim ağrıyor,sanırım yarın yağmur yağacak" dediği zaman,sonraki gün gerçekten yağmur yağar.Şimdi bunu hissedebiliyorum." :( gençliğinden beri solakmısın imzaları sağ elinle atıyorsun ama daha önce nasıl farkedemedim gençliğimden beri derken sonradan olan bir durum mu acaba ilginç çeviri için ellerine sağlık canım

Sonradan olan bir durum bence solak olduğunu bu röportajda öğrenmiş olduk :)
 
_______________________________________________________

[Resim: 4sGRCjk.gif?1]
04-22-2014 05:08 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
bal_böceği Çevrimdışı
Adminoz | Forum |
*******

Mesajlar: 8,115
Üyelik Tarihi: Jun 2011
Rep Puanı: 116
Mesaj: #6
Lee Min Ho Sina Röporatjı
 
woohh ne röportajdı :)
okurken heycanlandım ateş bastı :) çıplak sahne he?? süper :)
Çeviri için teşekkürler :)
 
_______________________________________________________

[Resim: tumblr_mug5f4VoJ41r9zq5ro1_250.gif]

Spoiler:
[Resim: tumblr_muim6dQbgO1s7vpl4o2_500.gif]
04-22-2014 09:32 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
NazLıMM :) Dışarıda
Minoz Fan

Mesajlar: 701
Üyelik Tarihi: Jan 2014
Rep Puanı: 136
Mesaj: #7
RE: Lee Min Ho Sina Röporatjı
 
(04-22-2014 09:32 PM)bal_böceği Yazılan: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.woohh ne röportajdı :)
okurken heycanlandım ateş bastı :) çıplak sahne he?? süper :)
Çeviri için teşekkürler :)

Ablam çok tatlısın yaa :))
 
_______________________________________________________

[Resim: tumblr_mbfqkipAhv1rb8dhpo3_400.gif]
04-23-2014 12:26 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 
Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50]