Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 4 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evimde Bir Yakışıklı Var !
Yazar Mesaj
park ze shi Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 1,433
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Rep Puanı: 191
Mesaj: #1
Evimde Bir Yakışıklı Var !
 
facebook share twittershare
[Resim: 10gjyqe.jpg]

EVİMDE BİR YAKIŞIKLI VAR !

Bu kadın hiçbir şey bilmiyordu.

Minho ve ben asla birlikte olamayacak 2 kişiydik.

Bizim geleceğimiz yoktu.

Kurduğumuz evlilik hayalleri asla gerçekleşmeyecekti.

Çocuk sahibi olacaktım belki de.

Ama bu çocuk belki Minho’dan olmayacaktı.

Düşüncesi bile öldürüyordu insanı.

Belki de Minho değil de başka bir adamla evlenecektim.

Buna izin vermezdi Minho. Değil mi ? Vermezdi.

O,beni asla bırakıp gitmezdi.

Beni ardında asla bırakmazdı.

Çünkü o Lee Min Ho’ydu.

O,asla sevdiği kadını ortada bırakmazdı.

O,hayatınızda görüp görebileceğiniz en sadık adamdı,bana göre.

Çünkü o Lee Min Ho’ydu.

Çünkü o,benim aşık olduğum adamdı.
Konu : Geçmişte yaşadığı olaylardan dolayı psikolojik sorunlar yaşayan 26 yaşındaki üniversite öğrencisi Zehra'nın evinin banyosunda 4 yıldır deliler gibi fanı olduğu adamı kendini hatırlamıyor bir halde bulması ile başlıyor her şey. İkilinin birbirlerine olan sonsuz aşkı, bir mutlu sonla sonlanmıyor maalesef. Tam her şey bitti derken aslında her şey yeniden başlıyor, ve ikili zor bir aşka tutuluyor. Erkeğin, kadınına olan sadakati, ve kadının, erkeğine olan güveni aşklarını daha da güçlendiren birer parça haline geliyor. Ve bu iki aşığın yolları ayrılıyor, dünyaca ünlü Lee Min Ho, sevdiği bir kadının olduğundan habersiz yeni bir hayata atılıyor ve aşk daha da güçleniyor.

Sevdiği kadın için kariyerinden dahi vazgeçmeyi göze alan bir adam ile,
Sevdiği adamın ona geri dönmeyeceğini bile bile yinede onu bekleyen bir kadının birbirlerine olan bekleyişlerle dolu olan aşkını anlatan bir hikaye.

"Senden nefret ediyorum Min Ho."

"Ama ben seni seviyorum Zehra."


--

" Gelmeyecek olan birini beklemenin mantığı ne ?"

" O gelmeyecek de olsa ben onu bekleyeceğim. Ne olursa olsun sonsuza dek."
 
_______________________________________________________[Resim: xkqh5w.jpg]
(Bu Mesaj 03-06-2015 08:55 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : park ze shi.)
08-05-2014 05:38 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
park ze shi Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 1,433
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Rep Puanı: 191
Mesaj: #2
Evimde Bir Yakışıklı Var !
 
1.Bölüm #
“…Buraya gel..”
Sesin geldiği yöne döndüğümde siyah takım elbise içerisinde ki uzun boylu bir adam beyazların içinden bana bakıyordu.Adamın uzağındaydım yüzünü seçemiyordum.Bulunduğum yerin çevresinde beyaz kelebekler uçuşuyordu..Bahar kokusu..burnumu tamamen dolduruyordu.Burası huzur vericiydi.
“…yanıma gel…”
Tekrar aynı sesi duyduğumda siyah takım elbiseli adama yöneldim.Adam bana bakıyordu.Bana bakmasına rağmen kim olduğunu çözemiyordum bir türlü.Adam sol elini bana doğru uzattı.Git gide adama yaklaşmıştım.Adımlarım bir o kadar yavaş bir o kadarda adamın yüzünü hemen görmem için hızlıydı.Adama yaklaştım.Uzattığı sol elinin içine sağ elimi kaydırdım.Adamın yüzüne baktığımda sol yanağında mikrofonumsu bir cismi fark ettim.Üzerinde siyah takım elbise yüzünde ise hafiften makyaj vardı.Adam,mükemmel görünüyordu.Avuçlarının içine kayan elimi sımsıkı kavradı ve beni ardında yavaşça sürükleyerek bir odaya soktu.Adamın arkasından gittiğim için pantalonunun arkasına sıkıştırılmış mikrofonu gördüm.Duvarları beyazla kaplı bir odaya girdik.Odanın ortasında bir ayna vardı.Adam beni o aynaya yönlendirdi.Tam aynanın önünde durduğumuzda nedense aynaya bakmaya korkuyordum.
“…aynadaki yansımana bak Zehra..”
Adamın dediğini yapıp ürkekçe başımı kaldırdım ve aynaya baktım.Önce aynada kendi yansımamı gördüm.Üzerimde beyaz dizlerime kadar uzanan bir elbise...saçlarımda ise papatyadan bir taç.
“…görüyor musun ? Ne kadar safsın..güzelsin.”
Aynaya tekrar baktığımda cidden öyleydim.Cidden masum görünüyordum.
“Bu bedene eziyet etme Zehra..”
Haklıydı adam.
“Zehra..sen artık başka birisisin.Neşe ile dolu hayata bağlı bir kızsın.”
Başka birisi olmamı istiyordu adam.Neşe ile dolmamı istiyordu.
“Ve ben..sana yardımcı olacağım.”
Bana yardımcı olacağını söylüyordu adam. Peki ama ne için ?
“Zehra…senin her şeyin olacağım.”
Her şeyim olacaktı adam.
“Ben kimim biliyor musun ?”
Bilmiyordum. Harbi kimdi bu adam da bana her şeyim olacağını söylüyordu.
“Aynaya bak Zehra.”
Aynaya tekrar dönüp baktım. Bu sefer farklı bir görüntü vardı aynada. Ne adamı yansıması ne de benim yansımam vardı.Aynadaki görüntü neydi ? Aynada bir küvet vardı. Küvetin kenarına ürkekçe sinmiş adam vardı aynadaki görüntüde.
“Hayata bağlanman için senin için tekrar geleceğim Zehra.”
Tekrar gelecekti adam.
“Bu yüzü zihnine kazı. Zira hayatın boyunca asla unutmak istemeyeceksin.”
Siyah takım elbise içerisindeydi adam. İçinde beyaz gömlek üzerinde de siyah ceket.Sol yanağında mikrofon vardı.Ve pantolonunda da.Adamı asla unutmamam gerekiyordu.
Ve ilk defa adama konuştum.
“Peki ya sen beni unutursan ?”
Adam bana baktı.Gerçekten de yakışıklıydı. Hatta..siyahlar içerisindeki adam,mükemmeldi.
“ O zaman..beni asla bırakma Zehra.”
Bu da neydi ? Bu nasıl olacaktı ?
“Bu senin bana olan sadakatin ve güveninle mümkün Zehra.”
Sadakat ve güven demişti adam. Güven..
“Hiçbir adam sevdiği kadını ortada bırakıp gitmez Zehra..”
Ya giderse ?
“Gideceğim Zehra.”
Gidecekti adam.
“Gideceğim..ve senin için geri geleceğim. Seni unutmayacağım Zehra.”
Unutmayacaktı adam.Adama tekrar soru yönelttim.
“Peki sen kimsin ?”
“Dedim ya.. her şeyinim.”
Bu son kelimesi üzerine ortadan kayboldu adam.Geri geleceğini söyleyerek hemde..
“Dedim ya…her şeyinim.”
Beyaz..Bembeyaz bir ışık.Ve yavaşça hayata aralanan gözler..
Bana geri geleceğini söyleyen hiç tanımadığım yabancı bir adam için aralamıştım gözlerimi.

*

Minozum ben.Sorunlu bir minoz.Monitörü yumruklayacak kadar sorunluydum.Ama artık değilim.Neden mi ? Okuyalım da görelim...
lOkuldan koşarak gelmiştim çünkü MinHo'mun yeni filminin çevirisi şimdiye gelmiş olmalıydı.Asansörde soyunmaya başlamıştım.Ayakkabımı asansörde çıkardım.Üzerimdeki ceketin düğmelerini açtım onu da çıkarıp elime aldım.Çantamdan da anahtarımı buldum ve asansörün kapısı açılınca koşarak dairemin kapısına yöneldim.Yalnız yaşıyordum.Üniversitem yaşadığım şehirden başka bir şehirdeydi.Ailemden ayrılıp başka bir şehre yerleşmek benim için zor olmuştu.Ailem orada rahat yaşayım diye bana 2+1 bir ev tutmuştu.Evde tek ben kaldığımdan ev bana büyük bile geliyordu.Ev arkadaşı almaya pek gerek duymamıştım.Şimdi kavga falan edicez hiç çekilmezdi vallahi.Neyse gevezeliği bırakıyım kapıyı açıp,içeriye "Heeeeeyt" diye bir dalış yaptım niye yaptığımı bilmiyorum ama Faith dizisinin etkisinden çıkamamıştım daha.Eve her girdiğimde bu şekilde giriyordum işte alışkanlık olmuş.Elimdeki ceketi havaya fırlattım çantamı da nereye fırlattığımı hatırlamıyorum ortalarda gözükmüyordu.Bir yandan tişörtümü çıkarıyordum bir yandan da bilgisayarımı açmakla meşguldum.Üzerimi ışık hızıyla değiştirdim hiç zaman kaybetmeyim diye tarağım ve tokamı elime alıp bilgisayarın başına geçtim.Bir yandan saçımı tarıyordum bir yandan da Turkısh Minoz sitesini açmaya çalışıyordum.Sayfa yüklendi yavaş yavaş aşağıya doğru indim.Yeni bir durum güncellemesi vardı.1 dk önce yapılmıştı Allah'ım lütfen çeviri gelmiş olsun gelmiş olsun diye dua ettim.Tüm bildiğim sureleri okudum.Bir tık daha aşağıya indim.Bir tık daha ve bir tık daha.Yazıyı okumaya başladım.
"İngilizce altyazı daha yeni gelmiştir.Türkçe çeviriye hemen başlayacağız.Başka sitelerden izlemek yerine bizden izlemeyi tercih ederseniz çok daha mutlu oluruz.Bu arada film türkçe altyazı ile yaklaşık 3 saat sonra elinizde olur."
Bu yazıyı okuduktan sonra hem sevindim hemde üzüldüm.Hem filme Filme geç başlamaktan kurtulmuş oldum hem de 3 saat beklemek zorundaydım.Allah'ım bu saatler niyee geçmiyor acabaaa ???!! Yemeğimi yedim televizyon izledim evi temizledim yaklaşık iki buçuk saat üç saat sonra tekrardan bilgisayarın başına oturudum.Sayfayı yeniledim.Ve karşımda ne görüyüm ??!! Koskocaman izleme linki duruyordu.Oturduğum sandalyeden yere niye kapaklandığımı sorarsanız orasını açıkçası bende bilmiyorum.Heyecandan olsa gerek.Bir yandan sayfayı açıyordum bir yandan da elimdeki yastığı kemiriyordum.Video açıldı elimdeki yastığı havaya fırlattım ve tavandaki lamba sallandı fazla sert fırlatmışım demek ki.Filmi izlemeye başladım MinHo'yu görmeyi ip ile çekiyordum.5 dk oldu yok 5 dk 1 sn oldu yine yok tam 5 dk 50 sn oldu karanlığın içerisinden bir ışık hüzmesi çıkıverdi.Yürüyüşünden tanıdım.Yavaş yavaş yüzüne zoom yaptılar amanıınnnn MinHoooo-sssiii !!!!! Ayy çok karizmatikk...Video'u durdurdum.Yavaş yavaş monitore yaklaştım.MinHo'nun yanağına monitorden bir öpücük kondurdum.Öpünce nedensiz bir heyecana kapıldım evde afedersiniz deli dana gibi koşuşturdum.Geri kendimi toparlayıp filmimin başına oturdum.Malum filmde aşk da var.Tabii MinHo'da.Tabii kiss sahnesi de var.MinHo-ssi kıza yavaş yavaş yaklaştı.Elimde olmadan "ANDEEE !!!" diye bağırdım.Minozluk damarlarım kabardı yine ağağağağa.MinHo-ssi kızı öpünce ellerimi monitore doğru götürdüm ve monitoru sallamaya ve böğürmeye başladım.Minozluk zor iş be abii.Film bittiğinde savaştan çıkmış gibiydim.Savaşın adı : Gangnam Blues Minoz savaşı 1. Aynaya baktım ve Cheon Song Yi 'den farkımın kalmadığını farketttim.

[Resim: ebb384ec9790ec849c-ec98a8-eab7b8eb8c80-e...-02-38.jpg]

Bilgisayarımı kapatıp yatağıma girdim ,yorganımı üzerime çekip gözlerimi yumdum.

***

Filipinlerde bir fanmeeting'im vardı.Gerçekten o kadar yorgundum ki film çekimlerim yeni bitmişti birde ardından dünya turu gerçekten çok zor.
(Yazar Notu : Türkiyenin olmadığı tura dünya turu mu denir uleeyn !!)
O kadar yorgunum ki ayakta duracak gücüm kalmadı.Son makyajlarımı yapıyorlar.Sandalyeden kalktım ve mikrofonumu taktırmaya gittim.Sahneye çıkmadan önce bir buzlu kahve içip kendime gelmek istedim.Bir kahve sipariş ettim ve kulise dinlenmeye geçtim ve içeriye kimseyi almadım.Koltuğa uzandım.Uyumak istiyordum ve bir daha da uyanmamak.Kahvem geldi ve koltuğa tekrar uzandım bir yandan kahvemi içip rahatlıyordum ve bir yandan da sesli sesli düşünüyordum.
"Keşke şöyle kafamı dinleyebileceğim 5 ay 6 ay geri dönmeyeceğim bir tatile çıksaydım.Kafamı dinleyebilseydim.Keşke sihirli bir değneğim olsaydı..Ahh..Nerede anca yaşlanıp yüzüm buruşup tüm yakışıklılığımız işlevimiz gidince mümkün.Kalk MinHo-ssi kalk fanların için dayanman lazım.İronaa."
İçimden bunları geçirdikten sonra kalktım ve elimi yıkamak için banyoya girdim.Banyoda kocaman bir jakuzi vardı.Onun içinde olmayı o kadar çok isterdim ki..Elimdeki kahveyi klozetin kapağına bıraktım.Bir ayağımı jakuzinin içine soktum.Diğer ayağımı da ama içinde su yoktu.Yinede içinde su varmış gibi hayal ettim gözlerimi kapattım ve rahatladığımı hissettim.Gözlerimi açtım ama bir işe yaramadı birazdan yine sahneye çıkacaktım.Tam jakuzinin içinden çıkacaktım ki garipten bir sesler duydum ayağımı geri jakuzinin içine koydum sesler hala devam ediyordu.Ürkmüştüm fazla yorgunluktan diye düşündüm ama sesler gittikçe yaklaşıyordu.Bu sesler sanki jakuzinin deliğinden geliyordu.İlk önce deliğin içinde köpek mi besliyorlar diye saçma bir düşünce uydurdum.

[Resim: yuvarlak%2Bjakuzi%2Bkuvet%2Bmodeli.jpg]

Kulağımı deliğe yaklaştırdım ve bir ses duydum. "Ortadan Kaybol."

***
Uyandım yemeğimi yedim.Hafta sonu olduğu için rahattım ve unnimi aradım film hakkında konuşmak için.
-Aloo fatmanur abla selamün aleyküm.
-Aleyküm selam zeehhram :D
-Abla rahatsız etmedim seni değil mi ?.
-Olur mu canım ne rahatsızlığı ?
-Abla şu film var ya hanii--
-Kız valla bende bu kız beni niye aramadı diyordum kontörüm yoktu arayamadım araman iyi oldu vallahi.İzledim izledimm. Çoook güzelddii.
Bir yandan fatmanur ablayla konuşuyordum bir yandan da elimde bez temizlik yapıyordum.Banyoya girdim bezle aynayı siliyordum.Aynada bir karartı farkettim arkamı döndüm jakuzimin içinde birisinin olduğunu gördüm.Buu buu MinHo-ssi'ydi.Umursamadım çünki her zamanki hayallerimden birisi zannettim.Bir yandan da düşündüm benim poster acaba canlandı mı ?.

[Resim: tumblr_ms78lxVpU41semnq1o2_1280.jpg]

MinHo-ssi birden ayaklandı korktum genelde benim hayallerimde MinHo kıpırdamazdı.Çığlık attım elimden bezi ve telefonumu düşürdüm.Bana doğru döndü o da çığlık attı karşılıklı çığlıklaştık.Sanırım biz böyle anlaşıyoruz.Bi saniye yaa MinHo-ssi 'nin benim banyomda ne işi vaaar ?! Aman Allah'ım ! EVİMDE BİR YAKIŞIKLI VAR !
1.Bölümün Sonu.
Okuduğunuz için çok Teşekkürler :D
 
_______________________________________________________[Resim: xkqh5w.jpg]
(Bu Mesaj 01-18-2015 07:05 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : park ze shi.)
08-13-2014 06:35 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
park ze shi Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 1,433
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Rep Puanı: 191
Mesaj: #3
Evimde Bir Yakışıklı Var !
 
2.Bölüm
Elimdeki telefon yere düştü.Fatmanur ablanın "zehra oradamısın ?" deyişini duyuyordum.Baş parmağımla telefonu kapattım.Koşarak mutfağa gittim elime tava alıp banyoya geri geldim.Ne yapmayı planlıyordum acaba biricik MinHo-ssi'mi öldürmeyi mi ?! Ben oturma odasına geldiğimde o varlık hala Jakuzinin içinde duruyordu.
Üzerinde siyah takım elbise vardı.Sanki FanMeeting'den fırlamış gibi bir hali vardı.Pantolonunun arkasında da mikrofon vardı.
-MinHo-ssi gerçekten sen misin ?!
Diye bağırdım.Sesimden ürkmüşe benziyordu ki köşeye sindi.Yanına yaklaşıp işaret parmağımı yüzüne doğru yaklaştırdım.Benden uzaklaştı köşeye sindi yeni doğmuş bebek gibiydi sanki.Parmağımı yanağına doğru götürdüm ve deydirdim Aman Allah'ıım !! Elim eliim yanak yanak ! Yanak ! Elim yanağına deydi dokundum temas etti.MinHo-ssi gerçekten var mısın ?!
Elim yanağına deyince korktum hemen elimi çektim.Elimi yumruk yapıp ağzıma götürdüm ve yumruğumu ısırıp böğürmeye başladım ağağağağağa.E İyide bu MinHo niye konuşmuyordu ?!.Jakuzinin içinden de çıkmıyordu.Tavayı yavaş yavaş yere koydum.Jakuziye doğru yaklaştım.Elimi tutup çıkması için uzattım.
Yalan.
Elini tutmak istiyordum.Elimi uzattım ama hiç bir tepki yoktu.Tam zıttı jakuzinin köşesine siniyordu.Sanki bu MinHo gibi değildi.İçinde başka birisi varmış gibi davranıyordu.Ürkütmüştü beni.Onu kaldırmak için elimi koluna götürdüm ve kolundan tuttum.Birden dişlerini elime geçirdi.Hem yaptığının şokuyla hemde acıyla koreli kızlar gibi cıyak bir "ah" sesi çıkardım ağzımdan.Yüzüne acıyla baktığımda yaptığına pişman olmuş gibi bir hali vardı.Gözlerinde masum ürkmüş bir bakış ile kanayan elime bakıyordu.Umursamadım elimi lavaboda yıkadım.Kanaması durmuştu.Hala o jakuzinin içinde iki büklüm oturuyordu.İçeriye almam lazımdı ama gelmiyordu.Bi saniye ne içerisi ne MinHo'su ?! Mantıklı düşüneyim MinHo'nun benim banyomda ne işi var Allah aşkına ?! Yoksa yoksa buu..fantastik bir hikaye mi ?.Evet gençler hikayem fantastik.Ya da hani bi MinHo'nun çinli bi ikizi vardı.Bu yoksa o mu bilgisayarımı açtım ve bir kaç çince kelime baktım.Kelimeleri ezberleyip banyoya doğru yürüdüm içeri girdim.Jakuzinin musluğu ile oynuyordu.Beni görünce birden durdu.Yaklaştım ve "hai "dedim. Çincede merhaba demekmiş. "nin hao " "nin hao" "hai hai" diye bağırıyordum.Yok anam yok yine tepki yok.Tövbe estağfirullah baktım çare yok "anyeonghaesyooo" demeye başladım salak gibi.Yok yok yoook.Yine tepki yok.Tamam biraz daha deneyeyim yani sonuçta edison 1001. denemesinde-- tamam bu klişe lafı daha fazla devam ettiremeyeceğim sanırım.Neyse işte MinHo hala jakuzinin içinde yavru köpek gibi duruyor.Evet evet güzel benzetme yavru kurt gibi."Kıre ulf nega ulff auuuuu saranheyoo." Yoksa MinHo kurta mı dönüştü..Aaaaa aklıma bir fikir geldi..hani ingilizce tüm insanlığın ortak dili ya belki anlar."Hello" dedim.Büyük heyecanla bekliyordum."How are you ?" he zehra Fayn tenks end yu sit davn pilis ! Azıcık mantıklı konuş evlat.Hello dedim falan ama ortak dil işe yaramıyormuş.Yine tepki yook !!.Şimdi ben bu çocuğu burada öylece koyamam.Banyoda durursa gece uyuyamam.En iyisi bu gece uyumayıp dışarı çıkmasını beklemek.Tamam edison falan hikaye kabul ediyorum pes ettim.Ya da dur " Vazgeçen kimse zafer elde edemez ." Oturduğum koltuktan kalktım banyoya doğru gittim.Başına dikilip "MinHo-ssi bunu bana sen öğrettin.Vazgeçen kimse zafer elde edemez." Dedim ve kolundan tuttum yine ısırdı."Aahh bu ne be MinHo kurt mu oldun bu seferde ne ısırıp duruyon ahh tamam sustum aah ya yeter ısırma ah acıyo anne !!" diye banyoda böğürüyordum.Kolundan tuttum ne kadar ısırsa da elimi kanatsa da sonunda bir ayağını jakuziden çıkarmayı başardım.Ahh MinHo-ssi biraz kilo ver adamım.Yeah maaan asdfghjkl saçmalıyorum yine değil mi ?!.Neyse öbür bacağı da çıktı sonunda.Baktım koldan tutup sürümek tehlikeli elimi ısırıp duruyor bende ayağından tutuyum dedim.Ayaklarından tuttum ve sürüyerek banyodan çıkarıp salona getirmeyi başardım.Salonun ortasına koydum.Yere yığıldı.Karşı koymaktan yorulmuştu galiba.Ter içinde kalmıştım elim ise MinHo'nun diş izleriyle doluydu ve kanıyordu.Buz dolabından soğuk su aldım koltuğa oturup bir yandan su içtim bir yandan da MinHo-ssi 'yi izledim.Yerde yavru kurt gibi yuvarlanıyordu.Toparlandı halıya oturdu gözü karşıdaki aynaya kaydı.Oturduğu yerden kalktı.Aynaya doğru yürüdü.Aynanın karşısına dikildi.Elini aldı aynadaki yüzüne götürdü."Bu ben miyim ?" dedi.Bi saniye ya iki dakika bi su içelim dedik noluyor ?.Ne dedi bu demin ?.Ne kaçırdım yaaaa Ak Merakla yanına gittim.Eli hala aynadaki yüzündeydi."Noldu MinHo kendi yakışıklı yüzüne mi aşık oldun ?" diyecektim ki MinHo'nun başka bir yöne doğru ilerlemesi beni susturdu.Bu seferde gözüne başka bir yeri kestirdi.Bu nereye doğru gidiyor ?!! Ahh..poster kendi fotoğrafı.Salonda bir duvarda kocaman bir poster vardı.Postere doğru ilerledi.

[Resim: lee19.jpg]

Bende arkasından ilerledim.Önce gözüne büyük posteri kestirdi.Elini posterdeki yüzüne götürdü.Dokundu.Tövbe tövbe.Bu çocuk kendine mi aşık oldu yoksa Amanııın getti getti ay yüzlü yavrucağım getti.
Oradan uzaklaşıp bu sefer küçük postere doğru ilerledi.

[Resim: tumblr_mr3dwe1HhP1rcvd38o1_r2_250.jpg]

Bu sefer yüzüne dokunmadı.Haaah yırttık Ag MinHo'nun yüzüne baktığımda gayet ciddi bir yüz ifadesi vardı.

(Aynı bunun gibi ) (Köşede saçı ve kulağı görünen kızda benim asdfghjkl)

[Resim: leeminho_123.jpg]

Bana doğru döndü.Ayy yüzü bir harika ! Dudakları ise ayy tamam sapıklaşmayacağım..Dudaklarını açtı ay çok güzeller Maşallah Allah sahibine bağışlasın..Ve MinHo konuştu.
-Ben Kimim ?.

Eveeet gençleeer MinHo böyle dedi.İdolum diye demiyorum Maşallah kendisi pek dillidir.Şu ana kadar sadece 2 kelime etti.Bi saniye ya bi saniye ya da bir dakika veya bir saat verin bana .Ben bu olayı anca bir saatte anlarım.Aklımda deli sorular.

1.MinHo neden Türkçe konuştu ?!

2.MinHo neden kendini hatırlamıyor ?!

3.MinHo neden benim evimde ?!

Eğer bu rüyaysa da uyanmak istemiyorum.

2.Bölüm Sonu !^^
Okuduğunuz için Teşekkürler :)
 
_______________________________________________________[Resim: xkqh5w.jpg]
(Bu Mesaj 02-08-2015 05:47 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : park ze shi.)
08-15-2014 05:13 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
park ze shi Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 1,433
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Rep Puanı: 191
Mesaj: #4
Evimde Bir Yakışıklı Var !
 3.BÖLÜM #
"-MinHo-ssi ben hamileyim.
-Ne hamileliği ?.Daha dün geldim bu eve hangi ara hamilesin ?
-Bilmiyorum işte dün gece ne olduysa olmuş işte."
Aklımdan bu senaryoyu yüzlerce kez geçirdim.MinHo-ssi şu an yanımda mışıl mışıl uyuyor.Alllah'ımm !.Tamam sapık olmayacağım.Aklımdan türlü türlü senaryolar geçiyor.Daha dün ekranda gördüğüm MinHo şu an yanımda uyuyor.Nasıl sapık olmayayım ?!! Minozum ben minozz !!
Üzerimdeki yorganı yavaş yavaş yan tarafıma attım.Ses çıkmayacak bir şekilde parmak uçlarımla MinHo'nun yattığı koltuğa yöneldim.Onu uyurken izlemek istiyordum.Üzerinde hala takım elbise vardı.Takım elbise ile uyunur mu lo ?Üzerinde örtü de yoktu.Koltukta televizyona bakarken uyuyakalmıştı MinHo Yalçın Abiyi çok sevmişti galiba.(Yalçın abi Flaş TV de müge anlı tarzı gibi bir program sunuyor.)

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcS3vhH4UYp5kGIqs13rmMx...bZZBnUYKKA]

[Resim: img-yalcin-cakir-facene-ben-girdim-sifre...das404.jpg]

[Resim: v201011071111260461158.flv.jpg]

O öylece koltukta uyuyakalınca bende ne olur ne olmaz kaçar maçar diye diğer koltuğa yatmıştım ama uyuyamadım maalesef.
Yattığı yerin başucuna geldim üşüyor gibi bir hali vardı.Yavaşça kendi yatağıma doğruldum.Yatağımda duran yorganımı aldım ve MinHo'nun üzerine örttüm.Evde yaşayan tek kişi ve gelenim gidenim de olmadığından tek yorgan ve yastığım vardı.Yastığımı da aldım MinHo'nun başını yavaşça kaldırıp kafasının altına yastığımı koydum.Bir süre onu öylece izledim.Ağzı açık uyuyordu keşke horlasa da dinlesem dedim.Ahh aklıma birşey geldi.Fotoğrafını çekiyim de anı olarak kalsın.Kalktım telefonumu alıp MinHo'nun fotoğrafını çektim.

[Resim: rfsr3grkwyn37ydo1xps.jpg]

Çok yakışıklı.Dayanamıcam galiba.Elimi saçlarına götürdüm ve saçına dokundum.Saçını okşamaya başladım.Ahh ne güzell bir duygu bu böyle Ag Fazla sert okşamışım demek ki MinHo birden uyandı.Allah'ım napıcam yakalandım.Bundan sonra bana sapık gözüyle bakacak..AHH OTTOKEE ??!!..O gözlerini açar açmaz kendimi yere attım uyur numarası yaptım.Koltuğa oturdu ve bana doğru döndü bana baktı.Uyuduğum belli olsun diye ağzımı kocaman açmıştım.Bana baktı ve gülümsedi.Yattığı koltuktan kalktı ve beni kucağına aldı.Euzuu billaahiminneşşeydanirraciiimm bismillahirrahmanirrahim.Hayır ağlamıyorum gözüme mutluluk kaçtı.

Beni kucağına aldı hala ağzım açık duruyordum.Vaay be ne güzel oyuncuymuşum MinHo uyumadığımı anlamadı .Yavaş yavaş beni yattığım yere koydu.Ne yazık ki kendisi öküzdür.Yorganı üzerime örtmek yerine gitti yattı.Biraz centilmen ol beeğğğ.Len oğlum üşüyorum üşüyorum.Bak hiç duyuyo mu beni ?.MinHo-ssi !!! Rrrrrr..Dondum. Bx
Sabah benden önce uyanmış.Uyandığımda koltukta oturmuş televizyon izliyordu.Bu çocuk yalçın abiye fena sardı.Yattığım yerden doğrulup koltuğa oturdum.Karşıdaki aynadan kendimi görebiliyordum.Bu tip ne ?.MinHo beni böyle görmemeli.Hemen koltuğun üzeerine serdiğim çarşafı üstüme geçirdim.Hiç bir yerimin görünmediğine emin olduktan sonra MinHo-ssi'ye baktım bana bakıyordu.Daha sonra aynaya baktım ve aklıma Gu Family Book'tan YeoWool geldi.Aynı ona benzemiştim.

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcTOAjoa3hZo4GlCM9ApbhA...y9-ic-ptuQ]

Koşarak odama girdim ve hazırlanıp geri çıktım.Bu sefer televizyon izlemek yerine yatağını topluyordu.Oyyşş yavrum yerim dur sen de ben yapıyım senin yerine sen hiiç zahmet etme.Salon ile birleşik olan mutfağıma gittim.Buzdolabını açtım ve soğuk su içtim.MinHo'ya baktım.Bu seferde benim yatağımı topluyordu."Aç mısın ?. Dünden beri hiiçbirşey yemedin " diye bir soru yönelttim ona bana baktı ve "açım" dedi.Ay benim yavrum pek dillidir ne de güzel açım dedin öyle.Güzel bir kahvaltı hazırlayıp masayı kurdum ve MinHo'yu yanıma çağırdım.Sandalyeye oturdu ve tüm tabaktaki yiyecekleri bir güzel sıyırdı.Yiyecekleri yadırgamamasını yadırgamıştım.Çünkü kore kahvaltısı ve türk kahvaltısı çok farklı olurdu ama o hepsini yedi.Sanki bu MinHo türk gibiydi.Yalçın abi bile izlediğine bakılırsa gerçektende öyle duruyordu.
Daha şimdilik hiç bir unnime anlatmadım bu olayı çünkü bana inanmayacaklarını biliyordum.Aklımda da bir soru vardı.Pazartesi ne yapacaktım ?.Okula gitmem gerekiyordu ve MinHo'yu da evde yalnız başına bırakamazdım.Ahh ottoke ?
Kahvaltımızı yaptıktan sonra sıra masayı toplamaya geldi.İşi bana bırakmadı kendisi topladı.Ay çok romantiik.
Bir gün böyle sus pus geçti hiç konuşmadık.Ertesi gün sabah 5 te uyanmış.Sabah namazına kalktı galiba.Onun sesinden bende uyandım.Tek gözümü açıp mırıldandım.
"Bu saatte niye böyle erken kalktın ?."
"Erken kalkan yol alır." dedi.
"Bunların hepsi uydurma kalk geri yat."
"Sağlıklı bir vücut için sabah sporu yapmam lazım."
"Uyumak daha önemli.Sabah sporu falan gerçek değil inanma bunlara bunların hepsi hurafe.Bak ben hayatımda hiç sabah sporu yapmamış olsam da gayet sağlıklıyım."
"Beynin hiç bir işe yaramıyor.IQ'un 10 bile değil di mi ?.Öğrenme kabiliyetin tıpkı orangutan gibi."
Bir an duraksadı.Neye duraksadığına bir mantık veremedim.Ciddi bir gözle bana baktı.
"Ben bu repliği nereden hatırlıyorum ?."

[Resim: 581322_353697954703894_90229532_n.jpg]

3.BÖLÜM SONU
OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ^^
 
_______________________________________________________[Resim: xkqh5w.jpg]
(Bu Mesaj 02-08-2015 05:52 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : park ze shi.)
08-17-2014 04:52 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
park ze shi Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 1,433
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Rep Puanı: 191
Mesaj: #5
Evimde Bir Yakışıklı Var !
 
4.BÖLÜM #
"Ben bu repliği nereden hatırlıyorum ?." dedikten sonra spor yapmak için kalktığa koltuğa geri oturdu.Ellerini başının arasına koydu vE başını sıkmaya başladı.Onun bu halini görünce telaşlandım ve yattığım yerden doğruldum.Yanına gittim önüne diz çöktüm.Başını ellerinin arasından kurtarmak için MinHo'nun ellerini tuttum.Ellerini kafasından çekti ve bana baktı.Gözleri doluydu.Ne olduğunu anlamaya çalıştım ama hiç birşey elde edemedim.Gözleri çok ürkmüş gibi bakıyordu.Ellerini sımsıkı kavradım.Oturduğu yerden kaldırdım "Kim olduğunu sana gösterceğim." diye artist bir şekilde söyleyip onu odama götürdüm.Vayy çok havalıyımm hehe.Bilgisayarımın başına oturttum.Google amcaya Lee Min Ho yazdım.Odadan çıkıp onu kendi başına bıraktım.Çıktığında saat 9 du.O kadar saat ne yaptığını hiç sormadım.Önceden hazırlayıp MinHo'nun gelmesini beklediğim için yemediğim kahvaltı masasına oturdu.Ekmekten bir ısırık aldı ve çatalını tavadaki sucuklu yumurtaya sapladı.Karşısındaki sandalyeye oturdum ve bende yemeye başladım.Sanırım konuyu açmanın zamanı gelmişti.
"İyi misin ?" dedim.
"Biraz daha iyi hissediyorum." dedi.
O sırada telefonuma mesaj gelmişti.Yazan fatmanur ablaydı :
"Zehra haberi gördün müü MinHo'nun koskocaman dünya turu iptal olmuş.Geçenki fanmeeting de ise bazı fanlar MinHo'nun ortada olmadığını kaybolduğunu duymuşlar.Yani son dedikodular MinHo-ssi kayıp mı oldu ?!.Tüm gazeteler bunu yazıyor.Şirket haberlerin önüne geçmeye çalışıyor ama çoktaan yayıldı bile.Ya MinHo'nun başına bir iş geldiyse Ottookeee ?!!"
Mesajı okuduktan sonra elimden çatalımı düşürdüm.MinHo yere bakan başını birden bana doğru kaldırdı ve "Ne okudun ?" dedi.
"Hiçbirşey " deyip telefonu masanın üzerine koydum birden masadan telefonu kaptı. Sandalyemden kalktım ve telefonu elinden almak için MinHo'nun üzerine atıldım o eğleniyordu ama bence hiç komik değildi çünkü mesajı okumasını istemiyordum.Sandalyeden kalktı salona doğru yöneldi kollarını yukarıya kaldırmış telefonu tutuyordu telefonu almak için habire zıplıyordum.Koltuğa oturdu telefonu arkasına sakladı."Ver şunu" "Ya ver " "Verir misin " "Ver artık şunu " diye bağırıp duruyordum.Birden ayağa kalktı telefonu yine havada tutmaya devam ediyordu.Telefonu almak için zıplarken ayağımı burktum ve MinHo'nun üzerine düştüm.Bismillahirrahmanirrahim.

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcSmTFRjsqE-B_RDX7_iYdy...hwvslReTtx]

MinHo şaşkın şaşkın yüzüme bakarken yerdeki telefonu kaptım ve koşmaya başladım ayağımdan yakaladı ve yere yüzüstü düştüm.Hıaaağğ acıdııığ. Dj
Kendimi ayağa kaldırdım son gücümü toplayıp yerdeki yastığı aldım ve MinHo'nun kafasına fırlattım.Böylece zaman kazanmış oldum.Ahhh MinHo-ssi çok acıdı mı ?. Gerçekten üzgünüm Bh O yastığı kafasından çekmek ile uğraşırken ben çoktan odama girip kapısını kitlemiştim bile.Hemen mesajı sildim ve dışarı çıktım.Kapıda beni bekliyordu ve birden üzerime yürümeye başladı.
"Benden ne saklıyorsun ?."
"Sananee.Benim de özelim olamaz mı belki de sevgilim ile konuşuyordum.Özelim yani olamaz mııığğ ?!!!"
"Sevgilin mi var ?!"
Evet bahisleri alalım.Sizce var mıdır benim sevgilim ?.Var mıdır ?.Gerçekten var mıdır ?.Var mı ? Gerçekten böyle mi düşünüyorsun ?.Bakalım o zaman varmıymış sevgilim ?.
"Hayır.yok."
"Niye yapmıyorsun o zaman ?."
"Hayatımı sana adamış biri olduğum için seninle yatıp seninle kalkan biri olduğum için sürekli seni takip ettiğim için daha yapmaya fırsatım olmadı.Açıkçası yapmak da istemedim."
"Sen benim fanım mısın yani şimdi ?."
"Hemde şu sasaeng olanından.Ama şimdi seni tanıyınca senin fanın olma işini bir daha düşünmeye karar verdim.
Cevap vermedi.Geçti salona oturdu.Sürekli üzerinde takım elbise olduğundan rahat edemediği belliydi.Yanına gittim ve ona alışverişe çıkmayı önerdim.Sevindiği yüzünden belliydi.Ama ona gelmemesini söyledim.İnat etti.Geleceğini söyledi.
"Kusura bakma ama sen ne kadar ünlü olduğunu bilmiyorsun.Ya alışverişte bir fanınla karşılaşırsan ne olacak azıcık mantıklı davran." dedim.Ama hala inat ediyordu.En sonunda kafasına bir şapka gözüne gözlük ve ağzını kapatması için hani ünlülerin taktığı siyah şey varya hah işte ondan verdim..Kısacası City Hunterdaki maske.Şöyle bir baktıım ve gerçektende tanınmıyordu.Galiba kamuflaj işinde gayet iyiyim.Heheh iş teklifiniz falan varsa kabul ederim.Kamuflaj benim işim nihahaahha (kötü gülüş)
Alışverişe çıkardım onu ve istediği şeyleri aldım.Birde en lazım olanından yorgan ve yastık aldım.3 gecedir donuyorum hastalanmadığıma dua ediyorum yani.Birde aklıma havlu geldi banyo için havlu gerekliydi.Havlu ve diş fırçası da aldım.Eve geldik kıyafetlerini bir valize yerleştirdim başka koyacak yer yoktu..Odama geçti üzerini değişti.Kapıdan çıktı off Aman Allah'ımm almooost paradiiiiseee~~~ (BOF OST) Şöyle bir rüzgar esti saçlarım uçuştu falan güzeldi yanii Ag Tamam salyalarım yeter akmayın artık.Ama böylede giyilinir mi yahu ?? :

[Resim: 3b6adc3b001a91d183c87b7db507864a.jpg]

Bu romantik anı telefonumun çalması bozdu.Arayan bu sefer Yasemin ablaydı.Açtım ve bana MinHo'nun kayıp olduğu dedikodularını anlattı.Ahh bir bilseler MinHo burada benim evimde ! Daha sonra internete girdim ve bir baktım ki tüm türk minozlar çalkalanıyorlar.Ve wattsapp gurubumuzdan onlara önemli birşeyler söyleceğimi deyip bana davet ettim ve kabul ettiler.Saate bir baktım ki ikindi namazı vaktim gelmiş hemen abdest aldım.Başıma da bi eşarp örtüyordum ki o sırada yanıma MinHo geldi
"Ne yapıyorsun ? O ney ?" dedi.
"Namaz kılacağım." dedim.
"O ne ?" dedi.
-Namaz biz müslümanların ibadet şeklidir.Sizin gibi dinsizler bilmez.MinHo biliyor musun ?.Acaba niye Allah'a inanmıyorsun ?! Senin var oluşun bile Allah'ın varlığının ispatı.
Cevap vermedi sadece ben namaz kılarken dikkatlice beni izledi.Namazımı bitirdim ve MinHo'ya unnilerime onu göstereceğimi söyledim.ilk başta ürktü ama sonra kabul etti.Banyoya girmek için benden izin aldı ve banyoya girdi bende misafirlerim için evi topluyordum.Ayakkabıları düzeltmek ve kapının önünü süpürmek için kapının önüne çıktım süpürdükten sonra üzerimi değiştirmek için odama girdim temiziliği yaptıktan sonra kapıyı örtmeyi de unutmuşum.
***
Banyodan çıktım.Havluyu belime dolamıştım.Vaaay baklavalarım da varmış heheh.Baş havlumu da omzuma koydum ve kapıyı açıp dışarıya çıktım.Zehra kapıyı açık bırakmış açık olan kapıya bakarken içeriye birden bir gurup girdi.Kaç kişilerdi sayamadım ama hepsinin bana baktığı aşikardı.Sırayla yere yığıldılar.Hiç birşey anlamadım ama galiba bayılmışlardı.Öyle birden yarı çıplak karşılarına çıkarsam tabii bayılırlar çünkü onlar minoz.!! (Zehranın notu : Haah şunu bileydin.)
***
Odamdan dışarıya çıktım yaklaşık 10 kişiyi yere serilmiş bir şekilde görünce ödüm patladı.Onlara doğru ilerledim.Sağıma dönünce yarı çıplak baklavalarından su akan MinHo'yu gördüm.Bayılma sebeplerini anlamıştım.Bismillahirrahmanirrahim.Ayy bana bişeyy oluyoooor komşular yetişiiiin.Şu meteoru alın gözümün önündeeeen.Çok geçmedeeeen kendimi de yerde buldum.
Yerde şu an galiba yaklaşık 11 kişi vardı.MinHo aynaya baksa kendinden etkilenip onunda bayılacağına emindim.Ama asıl şuydu ki kapı açıktı.Birisi sesleri duyup gelse evimde yarı çıplak bir adam görseler ve bu adamda MinHo olsa...Kıyametler kıyametleeer.Düşünmek bile istemiyorum.Zehra senn şu bayıldığın zeminden hiç kalkma olur mu ?.Gözlerini de açma.Evet en mantıklısı bu.Gömüüünn benii yeriiiin dibineeeeeeeeğğğğğğğ !!!!!.
Kkkk o değilde unnilerim MinHo ile bu şekilde karşılaşmaları bi garip oldu kkkkkkkk.
Ama artık yalnız değildim.MinHo'yu tek başıma korumaya çalışırken artık 11 kişi olmuştuk.Bakalım bizi daha neler bekliyordu ?.Neyse zehra açmıyorsun gözlerini tamam mı ?.Keşke yere çakılmadan önce kapıyı kapataydımm :(( Ak Ak Ak Ak
4.BÖLÜM SONU ^^
OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER :)
 
_______________________________________________________[Resim: xkqh5w.jpg]
08-19-2014 05:47 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
park ze shi Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 1,433
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Rep Puanı: 191
Mesaj: #6
Evimde Bir Yakışıklı Var !
 
5.BÖLÜM #
Birden 11 kişiyi yerde görünce panikledim.İlk önce açık olan kapıyı kapattım.
(Allah razı olsun MinHo gözlerimi açabilirim artık.)
Bayılanların kim olduğunu ne yapmam gerektiğini bilmediğim için ilk Zehrayı uyandırmaya karar verdim.Zehranın başucuna gittim ve yanaklarını tokatlamaya başladım.(Acıyo lan vurmasana !) Zehra sayıklamaya başladı.Kulağımı dudaklarına yaklaştırdım.
"Üzerini giyin." diyordu.Ne varmış ki üzerimde.Hiiiihh ne kadar salağım ya bu halde çıkılır mı karşılarına.Hemen gittim üzerimi değişip geri geldim.Zehrayı tekrardan tokatlamaya başladım.Yine birşeyler mırıldanıyordu.
"Gömleğin çok dar kot pantolonun çok havalı gömleğinin düğmeleri çok hoş duruyor." dedi.

[Resim: iggrok.jpg]

Hemen değişip geldim bu sefer eşorfman ve eski bir tişört vardı üzerimde.Baktım da geyet normaldi.Zehrayı tekrardan tokatladım.Tek gözünü açıp bana baktı ve ayağa kalktı.Bana odaya girmemi söyledi.Odaya girdim ve beklemeye başladım.
***
Teker teker hepsini tokatladım ve uyandırdım.Koltuğa oturdular.Başlarını okşuyorlardı.Birbirlerine ne olduğunu hayal mi gördüklerini sorup duruyorlardı.Dayanamadım ve konuşmaya başladım.
"Unnilerim beni dinleyin.Şimdi birazdan birşey anlatacağım.Bu yüzden beni iyi dinleyin.Bana inanmayıp delirmiş bu diyebilirsiniz.Açıkçası bu duruma ben hala inanmıyorum.Lütfen bayılmayın olur mu ?.Deminki gördüğünüz şey gerçekti.Gülebilirsiniz haklısınız.Biliyorsunuz MinHo'nun kayıp olduğu hakkında dedikodular var.Aslında onlar dedikodu değil gerçek.MinHo şu anda benim evimde"
Yasemin abla şunları söyledi :
-Kız zehra MinHo'yu kaçırma hayallerin gerçek mi oldu yoksa hahahaha
-Abla bu öyle bir durum değil..İlginç ki MinHo kendini hatırlamıyor.
Sare abla ekledi :
-Zehra kız o zaman sen MinHo'nun ikizini mi kaçırdın yoksa ?.
-Abla öyle birşey değil.O MinHo eminim.Lütfen bayılmayın olur mu ?.Çağırıyorum bak.
"MinHo-sii !!" diye seslendim.Odanın kapısı açıldı.Ama içinden daha çıkan yoktu.
(Lütfen aşağıda yüklediğim gerilim müziğini açıp dinleyiniz.)

Kapı açık duruyordu.Hala içinden çıkan yoktu.Unnilerime baktım hepsi kapıya bakıyordu.Evet gerilim gerçekten de nirvanada şu an.Ben bile heyecanlandım.Müziğin sesini biraz daha açın haah şöyle gerilim verelim.Dım dım dım dıım.
Bir rüzgar esti saçlarımızı uçuşturdu.Daha sonra ALMOOOSTT PARADİSEEEE~~~
Kapıdan MinHo-ssi çıktı ve bize doğru yürüdü.Selma abla birden ayağa fırladı.Hatice ablanın MinHo'nun üzerine atladığını gördüm bi ara.Fatmanur abla MinHo'nun baklavalarına dokunuyordu.Yasemin abla ise MinHo'nun ağzına vuruyordu.Sare abla ve Özlem abla da MinHo'nun saçlarıyla oynuyorlardı.Noluyoo yaaa ??!! MinHo'ya baktım ve boğulduğunu farkettim oturdğum yerden kalktım ve kargaşayı ayırmaya gittim.MinHo'yu ellerinden kurtarıp odama kilitledim.
Bu sefer kapıya üşüştüler.Bi ara kapıya tekme attıklarını bile gördüm.Dayanamadım "Aaaaah yeter beee !!" diye bağırdım.Birden herkes bana baktı."Oturun yerlerinize" dedim hemen geçip oturdular.Başlarına geçip konuşmaya başladım.
"Yasemin abla tamam sakin ol geçti.Derin derin nefes al ver hah şöylee.Rahatla bi hah tamam.Ablalarım öncelikle MinHo bu MinHo değil.Yani farklı biri gibi.Kendi olduğunu bilmiyor.Açık konuşuyum hafızasını kaybetmiş."
"Hiii kızz demeee."
"Vallaha abla öyle.İyi de MinHo'nun benim evimde ne işi olduğunu sormayacak mısınız ?!"
Birbirlerine baktılar ve Fatmanr abla konuşmaya başladı.
"Açıkçası merak ediyorum.Ama b durum çok hoşuma gittiğinden hiç sorgulamak istemiyorum."
Oradan Selma abla konuşmaya başladı.
"Kız vallaha biz Koreye gitmeyi planlarken MinHo kendisi ayağıyla geldi asdfghjkl"
Ve ben konuşmaya başladım.
"Konu biraz değişik açıkçası.MinHo kendisi uçağa binip benim evime gelmedi.Değişik bir şekilde yani nası desem ki konu biraz fantastik banyoya bir girdim ki MinHo jakuzinin içinde duruyor--"
Daha lafımı tamamlamadan birbirlerine kalk kalk bu delirmiş diyerek evden bir anda çıktılar.En sona Yasemin abla kaldı ve omzuma dokunup " MinHo senden sıkılırsa bana gönderebilirsin hiç sorun değil." dedi.
Herkes gittikten sonra MinHo'yu odadan çıkardım.Saç baş dağınıktı.Banyoya girdi üzerini değişti bende akşam yemeğini hazırlamıştım bile.Geldi sofraya oturdu yemekte kuru fasulye pilav yanında da annemin yaptığı nefis turşu vardı.Oturdu bir güzel afiyete yedi.Söze giriştim.
"Moralini bozmak istemiyorum ama yarın okulum var."
Ağzına götürdüğü lokma boğazında kaldı ve öksürdü ardından da 1 bardak su içip bana baktı ve napmayı planlıyorsun peki dedi.
"Okula gel istersen."
"Manyak mısın ne işim var okulda ??" diye bana bağırdı.
"Saçmalama tabiikide gelmiceksin.Evde beni bekliceksin."
"Tövbe tövbe koca bekler gibi yani."
"Evde kalmış kızlar gibi heheheheheheheeh asdfghjkl"
Yüzüme dik dik baktı tırsmıştım.Ne kızıyon oluum ne diye atar yapıyoon..
"başka bi fikrin var mııı ??!!" diye ona kızdım.
"Kendimi yükçül hssediyorum.Sana karşı."
"Puhahahahahaha MinHo güldürme beni istersen."
Yine dik dik baktı.Ne atar yapıp duruyon.
"Kusura bakma zehra ama beni yanına almak isteyen bir sürü fanım var sende biliyorsun.İstediğim an gidebilirim."
Ağzıma doğru götürdüğüm kaşığı yavaş yavaş masaya koydum.Yüzüme baktı.Bende onun yüzüne baktım.
"İsmimi nerden biliyorsun ?" dedim.Çünkü daha önce ona hiç adımı söylemememiştim.Hiç oturup normal bir şekilde muhabbet etmemiştik.Şekil A'da da görüldüğü gibi.Bi saniye ya MinHo ağzına benim adımı aldıııı !!! YEHEETT !!!!
Bana değişik baktı.Bilmiyorum önceki bakışlarından farklıydı.
"Herkes sana Zehra diyordu ve günlüğünün kapağında Zehra yazıyordu.İsminin manası ne ?"
"Sen benim günlüğümü müü karıştırdıınnn ??!!!!" diye bağırdım. Ve şunları da ekledim :
"Manası ay yüzlü parlak,ayriyeten çiçek manası da var."
"Manası çok güzelmiş.Ne karıştırıcam beee.Kilitliydi zaten.Hem senin özelin mi var ?."
"Özel mi ? MinHo kusura bakma ama çok düşüncesizsin.Her insan gibi benimde özelim var elbet."
"Anlatmak ister misin ?"
"Sonuçta özel."
"Böle yaparsan daha çok merak ediyorum ama."
"Seni ilgilendirmez." dedim ve masadan kalkıp odama gittim.Kirli çamaşırlarımı toparlayıp banyoya gittim ve MinHo'nun bir leğen içerisinde çamaşırlarını yıkadığını gördüm.Yanına yaklaştım sesizce kulağına biraz yüksek sesle "burada ne yapıyorsun " dedim.Hii diyerek ürktüü.Heheheh şapşik ya yerim çok tatlısın.
"Çamaşırlarını leğende yıkmana gerek yok makinem çalışıyor.Bozmadım yani."
"Gerizekalı."
"ne gerizekalısı beee kime dedin seeeen aağğğh yeter be ne buu hakaret."
"sanki çamaşırları mankinen bozuk olduğundan mı yıkıyorum ?.Sonuçta sen hiç tanımadığım bir kızsın.Çamaşırlarımı yıkamana izin veremem."
"Bıııırrrrtttt . Sen beni hiç tanımadığın bir kız olarak görebilirsin ama ben senin her şeyini biliyorum.O yüzden sorun olmaz."
Sepetteki çamaşırlarını aldım ve benimkilerle karıştırdım banyodan çıktı.Çamaşırları ayırıp teker teker makineye atmaya başladım.Elime MinHo'nun tişörtünü aldım aklıma bir fikir geldi ve telefonumu çıkarıp tişörtün fotoğrafını çektim.Tişörtü de makineye attım.Daha sonra MinHo'nun eşorfmanı elime geldi cebinde birşeyler var mı diye kurcalarken bir kağırt buldum.Katlanmış olan kağıdı açtım içinde yazılanlara göz gezdirdim.Kendisi hakkında bilgiler yazıyordu.Neleri sevip sevmediği,kan gurubu,ailesi,dizileri,karakteri hakkında en ince ayrıntıya kadar her şey yazıyordu.Kağıdı alıp cebime koydum makineyi başlatıp MinHo'ya yöneldim tabletimden Mackerel Run izliyordu.Kağıdı aldım alnına yapıştırdım ve odama gittim.
~Ertesi Gün~
Sabah sabah taze ekmek almak için fırına gittim geldiğimde bir baktım ki MinHo mışıl mışıl uyuyor hiç uyandırmadım kahvaltıyı hazırladıktan sonra odama girdim ve hazırlanmaya başladım.

[Resim: Kot-ceket-elbise-kombinleri.jpg]

Bu şekilde giyindim saçlarımı saldım önce düzleştirdim ardından da uçlarına çok hafif bir maşa yaptım ayağıma ise converse giydim çok hafif bir parlatıcı sürdüm ve odamdan çıktım.Odamdan çıktığımda MinHo kahvaltı masasında oturuyordu.Döndü bana baktı.
"Bu bizim Zehra mı ?"
"Noldu beğenemedin mi ?"
"Evde ev kızı gibi gezerken okula böyle süslenip gitmen fazla şaşırtıcı.Hii yoksa birisi mi var ? Zehra kim için süsleniyorsun ?"
"Kahvaltını yapsana sen..!!"
Ağzına ekmekleri tıktım.Hala laf yetiştiriyordu.Sussana sen.Sanane ya birisinin olması seni ne ilgilendirir ??!!! Üf çok konuşuyorsun bence.
Kahvaltımı yaptım son kez aynaya baktım ve okula gittim.Anfiye geçtim oturdum yanıma da o geldi oturdu.Yüzüm kıpkırmızı oldu heyecanlandım.Kitaplarını açtı ve ders çalışmaya başladı.Adı Anıl.Liseden tanışıyoruz ama ona karşı hiç bir zaman açılamadım.Çok sessiz bir çocuktur.Konuştuğu tek kız benim.Bu da beni ona çeken şeylerden birisi.Diğeri ise Kim Soo Hyun'a benzemesi.Çok içine kapanık.Onun hakkında fazla şey merak ediyorum ama sohbet konularımızdan hiçbirisi bunlar olmadı.Ona karşı fazla utangacım.
Okul bitiminden sonra MinHo'ya alışverişe çıktım.Giyecek birşeyler alıp eve geldim.Üzerine kilitlediğim kapıyı açtım içeriye girdim tabletimden dizi izliyordu bu seferde BOF'a başlamış beyefendi.Kıyafetleri aldım ve kıyafetlerinin olduğu valize yerleştirdim.Salona gittim ve duvarda çakılı olan çiviye bir tane
tahta astım.Videoyu durdurup bana baktı.Elime tebeşir alıp tahtaya bazı şeyler karalamaya başladım.Ve dönüp "Eğer gerçekten benim evimde yaşamak istiyorsan bu kurallara uyman lazım" dedim.Ben mutfağa gittim MinHo ise kuralları okuduktan sonra dizisini izlemeye devam etti.Bir yandan hamur yoğuruyordum bir yandan da MinHo ile sohbet ediyordum.
"Patatesli börek sever misin ?"
"Evet."
"Nereden biliyorsun ?"
"Ben sadece anılarımı hatırlamıyorum.Damak tadımı değil."
Hamuru yoğurduktan sonra açmaya başladım.Bir yandan da iç hazırlıyordum.Hamuru açıyordum ki arkamda bir sıcaklık hissettim.

[Resim: beyaz-kepli-mutfak-%C3%B6nl%C3%BCk-modeli-312x420.jpg]

MinHo kafası omzumdaydı Yüzü yanağıma deyiyordu.Başımdan mutfak önlüğünü geçirdi vücudumu ve yüzümü ona doğru döndüm.Mutfak önlüğünün arka iplerini bağlamak için başını tekrar omzuma koydu ve ipleri bağlamaya başladı.Alnımdan damla damla terler dökülüyordu yüzüm kıpkırmızı olmuştu.Bana ilk defa bu kadar yakın davranıyordu.Eline bir bağlama tokası vardı.Bu toka benim değildi.Bağlama tokası ile saçımı topladı ve bağladı.Aşçı şapkasını da kafama geçirdi.Ve elini dudağıma götürdü.
5.BÖLÜM SONU ^o^
OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER !^^
(Bu hikayedeki kız ben değilim sadece kızın adı Zehra öyle düşünün yani ^^ )
 
_______________________________________________________[Resim: xkqh5w.jpg]
(Bu Mesaj 08-23-2014 06:07 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : park ze shi.)
08-23-2014 06:06 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
park ze shi Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 1,433
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Rep Puanı: 191
Mesaj: #7
Evimde Bir Yakışıklı Var !
 
6.BÖLÜM #
Elini dudağıma götürdü deli gibi heyecanlandım.Kalbim küt küt atıyordu.Elini aldı dudağımın kenarındaki unları eliyle sildi.Bu muydu yani ya.Gerçekten sorun un muydu ?!! Bu kadar mıydı tüm romantizim ?! Allah belanı vermesin MinHo !Odun herif.Hayır yani bide unu aldıktan sonra elini önlüğüme silmesi yok mu ? Daha bir gıcık etti beni.Böreği hemncecik yapıverdim ve böreklerin hepsini ağzına tıka tıka yedirttim.MinHo şu an dizi izliyor bende mutfağı topluyorum kendimi yeni evli çiftler gibi hissettim ağağağağa.Aman şu odunu napıcam ben be.İstemem yan cebime koy.
(Zehranın notu : Çarpılın valla.)
Saat epey geç olmuş yatsı namazını kılmam lazım.Mutfağı toparladıktan sonra namazımı kılmak için seccadeyi serdim ama önümde MinHo duruyordu.Yüzüme mal mal bakıyordu.Bakmasana oluuum.Kak git çekil önümden ayıp.
"Önümden çekilir misin namazımı kılıcam ."
"Niye önünde otursam bile kılamaz mısın ?"
"Hayır."
Önümden çekildi başka koltuğa oturdu bense namazımı kılmaya devam ettim.
***
Salonda bir kitaplık bulunuyordu daha önce orayı hiç kurcalamamıştım.Tableti koltuğa koydum ve kitaplığa yöneldim.Bir kitap vardı kapağı ilgi çekici duruyordu."Varlığa ait Deliller" Kapağını açtım ve rastgele bir sayfadan şu sözleri okudum :
..."O, geceyi, gündüzü, güneşi ve ayı yaratandır. Her biri bir yörüngede yüzmektedir."...
...İnkar edenler, göklerle yer bitişik iken, bizim onları ayırdığımızı ve diri olan her şeyi sudan meydana getirdiğimizi görmediler mi? Hala inanmayacaklar mı? ...
...And olsun, eğer onlara, “Gökleri ve yeri kim yarattı, güneşi ve ayı hizmetinize kim verdi?” diye soracak olsan mutlaka, “Allah” diyeceklerdir. O halde nasıl(haktan) döndürülüyorlar? ....
... Ölü toprak onlar için bir delildir. Biz onu diriltir ve ondan taneler çıkarırız da onlardan yerler ...
İlgimi çekti ve kitabı alıp koltuğa geri oturdum.Kitabı baştan okumaya başlayıp gece boyu hiç uyumayarak 1 gram sıkılmayarak kitabı bitirdim.Kitaplığa gittim ve daha başka ilgimi çekebilecek bir kitap var mı diye baktım ve üzerinde "Türkçe meal " yazılı olan kitabı aldım okumaya başladım.
***
Namazımı bitirdiğimde MinHo'yu kitap okurken gördüm hiç sesimi çıkarmadan odama girip yattım.
Sabah uyandım banyoya gidiyordum ki bir baktım koltukta uyuyor tamam zaten koltukta uyuyordu da bu şekilde uyuyakalması garibime gitti.Banyoya girmeden önce odamdaki yorganını aldım.Yanına gittim göbeğinin üzerindeki kitabı aldım ve koltuğa koydum.Kafasını kaldırdım ve yastığı kafasının altına koydum Yorganı da açıp üzerine örttüm.Birazcık kıpırdandı daha sonra kendine uygun poziyonu bulup uykuya daldı.Elimi saçlarına götürdüm yumuşacık saçlarını okşadım.
~1 hafta sonra~
MinHo evde sıkılıyordu ve benimde onunla iletişime geçmem gereken bazı durumlar oluyordu.Evde eskki telefonum duruyordu yeni model çıkınca değiştirmiştim.Ve o telefonun içinde de hat takılıydı o telefonu MinHo'ya vermek aklımın ucuna bile gelmemişti.Ama dün odamı toparlarken elime geldi.Ona verdim ve o da seve seve kabul etti.
Sabah kalktım üzerimi giyindim :

[Resim: tumblr_msctbnVeqg1qgye6qo1_500.jpg]

Kahvaltı yaparken MinHo birden ortaya bir fikir koydu .
"Bugün biryerlere gidelim mi ?"
"Ne gibi ?"
"Kaç haftadır evden çıkmıyorum.Patlıycam evde.Mesela yemeklerimizi alalım parkta yiyelim."
"Olabilir.Benim içinde değişiklik olur."
Yüzüne baktığımda gerçekten sevinmişti.Etrafına neşe saçıyordu ve orada ne yapacağımız hakkında fikirler öne sürüyordu.Belliydi ki çok hevesliydi. .Saat 6da gitmeye söz verdik.Onayladı.
Okulun kafeteryasında arkadaşlarımla sohbet ediyorduk.Çantamdan telefonumu ararken MinHo
'nun bana bağladığı toka elime geldi.Bu toka benim değildi.Acaba bana mı almıştı ?.Neyse sonuçta lastik bir toka.Karşıdan Anıl'ı gördüm hemen telefonumun ekranından kendime bakıp saçımı başımı düzelttim.Bir eli cebinde öbür eliyle de elindeki defteri tutuyordu.Vayhh fazla havalı.Hiç beklemiyordum ama birden yanıma geldi.Biraz konuşabilir miyiz dedi.Seve seve kabule ettim.Başka da nolacaktı ki.Okulun arka bahçesine gittik.Bir banka oturdu bende bankın öbür ucuna oturdum.Bana döndü.
"Imm..şey bugün boş musun ?"
"Efendim ? Evet boşum."
"Şey..Vizyona yeni bir film girmiş de herkes övüyor benimle gelmek ister misin ?"
Bi saniye ne dedi bu bana.Randevu mu teklif etti.Ter bastı.
"O...Ol..Olabilir."
"Gidelim o zaman "
Ayağa kalktı bende kalktım tam gidiyorduk ki bir an duraksadım.Ama ben MinHo'ya söz vermiştim.
Döndü arkasına ve bana baktı :
"Ne oldu gelmek istemiyor musun ?"
Ne cevap vermeliydim ? MinHo ile pikniğe gitmeli miydim yoksa Anıl ile sinemaya mı gitmeliydim ? Ahh ne yapacağım ?!!
***
Okuldan geldiğinde genelde yorgun oluyordu o yüzden yorulmasın diye yemekleri ben yaptm.Sepeti de ben hazırladım.Beklemeye başladım.Saat 6 oldu gelmedi meraklandım telefonunu aradım ama kapalıydı.Saat 7 oldu gelmedi beraber yiyeceğiz diye hiç birşey de yememiştim.Karnım guruldamaya başladı.Saat 8 olduğunda ise iyice sinirlendim.Hazırladığım yemekleri kendi başıma yemeye başladım.Hiç Zehrayı beklemeden yattım uyudum.
***
MinHo ile gitmek yerine Anıl ile gitmeyi tercih ettim.Pişman mı olacağım çok merak ediyorum ?.beraber filmi izlemeye gittik.Bana çok arkadaş canlısı davrandı ilgilendi.Ama yanında huzursuzdum.Galiba MinHo'nun yanındaki huzur beni kendine alışttırmıştı başkasının yanında o huzuru yakalayamıyordum.Sinemadan sonra yemek yedik oradan da beni evime bıraktı.Eve geldiğimde MinHo uyuyordu ne kadar sinirlenmiş olmalı.Yemek masasına baktım yemeğini yemişti.Sabah bana bağırıp çağıracağına eminim.Ahh sabah olmasın.
~Sabah~
Günlerden cumaydı.Korkuyla kalktım.Kahvaltıyı hazırlamaya gittim bir baktım ki MinHo çoktan yemiş,televizyon izliyordu.Sesimi çıkarmadım ufak bir kaseye sütü koydum ve içine de mısır gevreğini döküp yemeye başladım.1 gün böyle o benden önce yedi ben ondan sonra yedim bu şekilde geçti.Bana bağıracağını düşünmüştüm ama yapmadı.Tam zıttı sesini bile çıkarmadı.Ne kadar kırıldığını tahmin edebiliyorum.Keşke böyle sessiz oturacağına bana bağırsaydı da sinirini atsaydı.Ertesi gün yineaynı şeyi yapmaya devam etti.Ertesi günde..Pazar akşamı akşam yemeğini benden önce yediğini görünce iyice sinirlenmiştim.Odama yastık yorganını almaya girdi.Odadan çıktı bende arkasından çıktım.Koltuğa yastığını koydu tam yorganı da seriyordu ki yorganın bir ucundan tuttum ve sermesini engelledim.Elimden yorganı kurtarmaya çalıştı ama yorganı sımsıkı tutup sermesini engelliyordum.Evet kavga etmek istiyordum.
"MinHo bu ne hal Allah aşkına ?!!"
"..."
"Neden birşey demiyorsun ! benimle neden konuşmuyorsun."
"Zehra havamda değilim.Git lütfen."
"MinHo hata ettiğimi biliyorum ama önce dinle beni."
"Böyle birşeyin açıklaması olur mu Zehra ? Verdiğin sözü tutmuyorsun.Sana güvenemiyorum."
"Sebebi var."
"Verilen bir sözü tutmamanın herhangi bir sebebi olamaz Zehra."
"Arkadaşımla dışarıya çıktım.Onu kırmak istemedim."
"Onu kırmak yerine beni kırmayı tercih ettin öyle mi ???!!!" diye bana bağırdı.İlk defa onu böyle sinirli gördüm gözlerinden sinir fışkırıyordu.Bu lafı beni derinden etkilemişti.+
"MinHo-ssi..."
Hızlıca elimden yorganı çekti dengemi kaybettim yere düştüm yere düşünce masanın ayağına çarptım ve masadaki cam kavanozun içindeki yağ yere düştü ve yağ yorgana döküldü.Cam parçalarından birisi ayağıma gelmişti ufak bir sıyrıktı.Nedense MinHo'nun bana verdiği zararlar pek canımı acıtmıyordu.Elimi ısırdığında da olduğu gibi.MinHo ayağıma bakıyordu.Elinden hızlıca yorganı çektim ve yorganı makineye attım.Oradan da odama geçtim.
***
Yerden cam kırıklarını temizleyip koltuktaki yastığa kafamı koydum ve üzerimde hiç bir örtü yokken uykuya daldım.
***
Su içmeye mutfağa gitmiştim ki MinHo'nun koltukta üstü açık bir şekilde uyuduğunu gördüm.Suyumu içmeden odama gittim yorganımı aldım ve MinHo'nun üzerine örttüm.Sonuçta yorgan benim yüzümden kirlenmişti.Oradan da odama gittim üstüm açık uykuya daldım.
***
İçimde bir huzursuzluk vardı birden uyandım ve üzerimde örtülü olan yorganı gördüm.Bu kız hiç kendini düşünmüyor.Hastalanırsa ne olacak.Yorganı aldım ve odasına doğru yöneldim açık kapıdan içeri girdim..Üzerine yorganı örttüm ve ayağındaki yara izini farkettim.Kolonya ile yarayı sildim ve yara bandını yaraya yapıştırdım.Yorganı ayağına örttüm ve elindeki yara izlerini farkettim.Hala yara izleri duruyordu.Belki de hiç geçmeyecekti.
Elini tuttum.Onu bir süre uyurken izledim.

[Resim: 79219964.jpg]

Diğer elimide saçlarına götürdüm ve yumuşacık saçlarını okşamaya başladım.

[Resim: 2005.jpg]


Kendini düşünmüyordu.Hayatında hep başkaları vardı.Kendinden çok o başkaları önemliydi her zaman.Geçmişini merak ediyordum.Onun hakkında tek bildiğim şey benim fanım olmasıydı.Başka mı ? Yok.Hiç birşey.Nelerden hoşlanır ? En sevdiği renk en sevdiği yemek ? Gerçi yemek ayırt edeceğini pek sanmıyordum ama.Acaba birinden hoşlanıyor mu ? Hiç sevgilisi oldu mu ? Ne tür müzikler dinler ? En önemlisi de benim hakkımda ne düşünüyor ? Ona göre bir yük müyüm ? Öyle olmamasını isterdim açıkçası.Çünki ben onu bana gönderilen bir melek gibi görüyorum.Zehra adeta melek gibi.. o kadar iyi niyetli ki.O kesinlikle bana gönderilen bir ödül ! Gerçi ben onun başına gönderildim ama..Olsun o benim gözümde bir melekten farksız.Kusursuz yüzü..açık kahverengi saçları..Ah..neden böyle şeyler söylüyorum ki ben ?
Sanki ben cennete gönderilmişim gibi..artık bunu düşünmeye başladım.Acaba öldüm mü ? Ama ölmemiş olmayı dilerdim.Ölmemiş olmayı bu kızın da gerçek olmasını dilerdim.Ömrümün sonuna kadar onun yanında kalmayı geri hiç dönmemeyi dilerdim.
6.BÖLÜM SONU ^^
OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ^o^
 
_______________________________________________________[Resim: xkqh5w.jpg]
(Bu Mesaj 01-01-2015 01:58 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : park ze shi.)
08-24-2014 05:48 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 
Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir

İletişim | Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50]