Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haftanın Minoz'u Bölüm Kuralları bal_böceği 71 31,641 Son Mesaj:06-03-2014 08:25 AM
  60. Haftanın Minoz'u "_nhnlmh_" mutlu çiğdem 62 21,854 Son Mesaj:05-20-2014 05:19 AM
  57.Haftanın Minoz'u "derya_doan" mutlu çiğdem 21 10,231 Son Mesaj:02-18-2014 09:10 PM
  55. Haftanın Minoz'u "heyyo" mutlu çiğdem 36 14,368 Son Mesaj:02-03-2014 04:09 AM
  53. Haftanın Minoz'u "park ze shi" mutlu çiğdem 55 19,980 Son Mesaj:09-12-2013 04:42 PM
Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
37. Haftanın Minozu '' AslıMinoz ''
Yazar Mesaj
AslıMinoz Çevrimdışı
Minoz Fan

Rep Puanı: 10
37. Haftanın Minozu '' AslıMinoz ''

Hangi dizileri seyredersin: Min Ho dizileri vazgeçilmezlerim Kaç defa izlediğimi unutsam bile defalarca izlemekten bıkmadım bıkmıyorum Ag onun dışında Kore Dramaları'nın en güzellerini izliyorum
En çok neyi seversin: Mesela ???
Issız bir adaya düşsen yanına kimleri alırdın: Min Ho'yu alabilir miyimmm Ag O olursa başka bişeye ihtiyacım olmaz Cw olur mu ki Fd ama dur o kuzu yemek yemeyi çok seviyo bolca et stoklayım ben haa bide uyumayı çok sevdiği için rahat bi yatak Ep ben bi köşeye kıvrılırım sorun değil :D
Aşk Acısı Çektinizmi: hımmmmmmm bu biraz özel bir soru oldu ama siz ailedensiniz sonuçta Evet çektimm 8 ayda 100 şiir yazdım gerisini siz düşünün De
Sevdiğiniz İçin Çiğ Tavuk Bile Yermisiniz: Aşk fedakarlıktır tabiki elimden geleni yaparım
Resim Yapmayı severmisiniz: evet severim aslında eskiden daha çok yapardım ama şimdi pek fırsatım olmuyor.Elimde olsa evimde bi atölye kurmayı isterdimmmmmm
Sizce aşk nedir: Bence aşk kalbinin normalden 100 kat fazla çarpmasına sebep olan muhteşem bi duygu. Keşke ömür boyu kalsa.Malesef bi süre sonra yerini sevgiye bırakıp bizi terkediyo
En çok ne yapmak hoşunuza gider: Gezmekten,yeni yerler görmekten,yeni insanlarla tanışmaktan ve anılarımı fotoğraf karelerinde saklamaktan çok hoşlanırım
Duygusalmısınız: Hemde çokkkkkkk bazen fazla olduğunu düşünüyorum. İhtiyaç sahiplerine seve seve dağıtabilirim =))
Kitap Okurmusunuz (şuan okuduğunuz varmı): Kitap okumak benim yaşamımda olmazsa olmazım. Kendimi bildim bileli kitapla yaşarım. Hatta gittiğim şehirlerden mutlaka bi kitap alırım ve içine o günü anımsatan bi kaç satır karalarım. Yıllar sonra okumak çok hoşuma gider Şuan Hz. Aişe'nin hayatını anlatan bir kitap okuyorum
Hayvanları severmisiniz Beslediğiniz bi hayvan varmı: Hayvanları çok severimm iki kere kuş besledim öldükleri zaman resmen hayattan kopup zor toparlandım bu yüzden bi daha almadım. Kedi ve köpekten de çok hoşlanırım ama alerjim var besleyemiyorum
Alış veriş Yapmayı severmisiniz: alışveriş yapmayı sevmeyen bi kadın varmı severim tabiii Ag ama kararsız değilimdir ve almayacağım bişeyi asla denemem.
Sosyalmisiniz yoksa asosyalmisiniz: Fazla sosyalim sanırım
Tuttuğun takım? Fenerbahçe
En büyük takıntın nedir? el yıkama takıntım var ne yazık ki
En büyük hayalin? Şuan için Min Ho'yu görmek ve Kore'ye gitmek
Giyim tarzın? Aslında duruma göre sporda olabilir klasikte ama genelde şık giyinmeyi tercih ederim Ao
En istikrarlı olduğun konu nedir? Başladığım bişeyi asla yarım bırakmam mükemmelliyetçi bir yapım vardır
En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz? En beğendiklerim : sıcakkanlı olmam,hayata karşı hırslı olmam ve çocuksı yanımı hiç kaybetmemiş olmam sevmediğim huyum : İnsanlara çok çabuk güveniyorum sanırım.
Nasil bir Kişilige sahipsiniz? kıpır kıpır, şıkır şıkır bi kişiliğim vardır genelde keyifliyimdir Turkish Polyanna =)) Pozitif düşünürüm genelde,eğlenceliyimdir ve çevremdeki insanları mutlu etmekten çok hoşlanırım
En sevdiğin renk ? Kırmızı
Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin? ASlnıda her tür dinlerim garip ama o anki ruhuma ve söyleyene bağlı =)) Bu ara K-POP hahaha F.T Island fazlasıylaaa ımm ayrıca CNBLUE , SS501 Türk sanatçılardan sıla'yı çok beğenirim
En sevdigin sarki hangisi? Neden ? Min Ho'ya kadar başkaydı ama Min Ho'dan sonra "My everthing" tabiki sebebini söylememe gerek varmı onun sesini duymak bile yetiyooo
En beğendiğin film ve aktör/aktrist? LEE MİN HO başka ne olabilirrrrrr onu izlerken kendimi unutuyorum benn başka bi boyuta geçiyorum sanki
Sevdiğin için neleri göze alırsın? Gücümün yettiği herşeyi Fe hatta hayat bana kendimi zorlayabileceğimi ve kimi zaman kendimden vazgeçebileceğimi bile öğretti
Bir gününüz nasıl geçiyor? Evli olduğum için günlük işler bunların dışında hergün mutlaka biraz kitap okurum sonra nette gezinti ve Kore Drama
Yaşadığın yerden bize bahseder misin. Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz neler yaparsın... hmmm bu biraz sıkıcı bi soru benim için çünkü ben 2008 de taşındım buraya pek sevmiyorum nedense soğuk bi şehir gibi geliyo. Ben ruhu olan şeylerden hoşlanırım..Ruhu olan bi şehir değil burası bilmem anlatabildim mi ama dışarı çıkarsam yeni yerler keşfetmeye çalışıyorum henüz bitiremedim şükür ki
Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın? Kin tutamam insanlara kıyamam ben tipik bi yufka yürek sendromu
Yaptığın en büyük çılgınlık? hmmmmm İstanbul'a kaçmıştım ailemden habersiz İstiklal Taksim kop kop
Bugünlerde en çok duyduğun söz? Lee Min Ho come to Turkey =))
Evde yokluğunu hissettiğin şey? Hayırlı bir evlat :) minnak bi bebiş olsa güzel olabilir
Geçmişte yaşasaydın kim olurdun? hiç düşünmedim desem
Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin? korkularım savaş çıkması, özlediklerimm masumiyeti özledim desem (Min HO'yu geçiyorum burda yoksa bütün şıklara Min Ho yazıcam) , kişi olarak mı ? uzunn bi liste çıkar burda
Yapmaktan en çok hoşlandığın şey? Hediye almakkkkk veee onu verdiğimde karşımdaki insanın yüzünde beliren tebessümü görmek Fe
Şu an olmasını istediğin birşey? Min Ho Türkiye'ye gelsinnn FM yapsınn onu doya doya görelimm imza alalım sarılalımmmm olmayacak şeyler yazmak istemedim
Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ? Min Ho'nun yanı başı
Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ? hahah güzel bir soru Yaprak sarması,kısır,çiğ köfteee vee yaş pastaaaa
İzlemekten keyif aldığın tv programları? Şuan Türk tv ilişkimi tamamen kesmiş vaziyetteyim
Hayatta en çok kıymet verdiğin şey? Ailemmm ve eşim
Karşı cinste hoşlandığın tip ? bebek yüzlü ve kaslı erkeklerden hoşlanırım genelde yanii gençliğim boyunca öyleydi birde renkli göz :) Min Ho ile tanışana kadar tabiiiiii =))
Karşı cinste aradığın özellikler? romantizm diyeceğim ama Türk erkeğine uzak bi terim sanırım :P Allah'tan bnm eşim öyle değil istediğim kadar olmasada iyidir yani :P sadakat mümkünse veeee şefkattttt çok hemdeeeeee
Benzetildiğin biri varmı? hmmmmm bilmem duymadım pek. yolda durdurup sen filanca değil miydin diyolar ama o sayılmaz dimi :P
Aşağıdakiler senin için ne ifade ediyor/kısaca tanımlar mısın?
Aşk: heyecannn
Sevgi: ömür boyu sürek tek şey
Hayat: herkesin kendi yazdığı bir hikaye
Dostluk: İnsanın vazgeçilmezi sanırım
Para: yaşamak için gerekli bişey sadece
Ölüm: Allah'a kavuşmak ve yazdığınız masalın bitimi
İş: çalışmadan para kazanılsaydı keşke dimiiiii
Hayat felsefen nedir? Hayatına yön veren düşüncelerin veya hayat amacın nelerdir? Bunu açıklayan bir sözün varsa buraya yazarmısın? Yaradılanı severim Yaradandan ötürü.....Gel ne olursan gel...Hayat amacım şu : Bir gün bu dünyayı terk ettiğim zaman arkamdan sadece beni sevgiyle anacak ,kalbi sevgi dolu insanlar bırakmak...

(Bu Mesaj 01-22-2013 03:45 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : AslıMinoz.)
01-22-2013 03:37 AM
Tüm Mesajlarını Bul
« Önceki | Sonraki »
Konu Kapalı 

Bu Konudaki Mesajlar
37. Haftanın Minozu '' AslıMinoz '' - AslıMinoz - 01-22-2013 03:37 AM

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50]