Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Lee Min Ho Esquire 19.08.2021 Röportajı mutlu çiğdem 1 2,339 Son Mesaj:09-13-2021 02:40 PM
  XingKong Star TV'de Yayınlanan Minho ve Kim Joon Röportajı mutlu çiğdem 0 1,507 Son Mesaj:12-12-2020 11:13 PM
  XingKong Star Tv'de Lee Min Ho&Kim Joon Röportajı (eski röportaj) asleem 6 7,785 Son Mesaj:08-26-2014 08:52 PM
  SportsSeoul Ropörtajı 20/06/2014 leylamira 15 11,489 Son Mesaj:07-07-2014 02:52 PM
  Lee Min Ho KNTV Ropörtajı leylamira 7 9,152 Son Mesaj:07-07-2014 02:43 PM
Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lee Min Ho me2day Röportajı
Yazar Mesaj
sanggojae Çevrimdışı
Çevirmen
****

Mesajlar: 279
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 38
Mesaj: #1
Lee Min Ho me2day Röportajı
 
facebook share twittershare
Lee Min Ho Haziranda Me2day üzerinden bir röportaj yapmıştı. Hatırladınız mı? işte o röportajın çevirisi. Lütfen Başka yerlerde paylaşırken MinozTurkey'den aldığınızı belirtin. Umarım eğlenirsiniz.

Merhaba, ben Lee Min Ho. Bu benim me2day üzerinden yapacağım ilk ropörtaj, benim için yeni bir şey. Bu yüzden ilginç ve komikti. Aslında sosyal medyanın farklı tiplerini kullanıyordum, ama me2day kullanmaya yeni başladım. Ben bu ropörtajı yaparken siz hayranlardan aldığım tepkiler çok iyiydi. Bu yüzden ben de City Hunter çekimleri sırasında ne zaman boş zaman olsa kendimi me2day’de bulur oldum. Bu günlerde çekimlerde gerçekten çok çalışıyorum. Lee Min Ho’nun farklı yönlerini görmenizi sağlayan City Hunter’ı umarım hepiniz seversiniz.
[Resim: lmh1.jpg]

4 Haziran 2011

Me2day:Lee Min Ho, Bizimle me2day’de sohbet ettiğiniz için teşekkür ederiz.
LeeMinHO: Tanıştığımıza sevindim. Ben Lee Min Ho. An itibariyle, zaman buldukça bu ropörtaj için cevap yazacağım. Sık sık yazacağım cümleler kafanızı karıştırmasın..^.^

Me2day:City Hunter tarzı görüntünüz için ayrıca bir bakım yapıyor musunuz?
LeeMinHO: Oynayacağım rol için hazırlıklarla birlikte, çevik ve güçlü görünmek için de çalıştım. Ayrıca aksiyon sahneleri için eğitimin yanısıra formda kalmak için de spor yaptım. Sonra, hikaye ortaya çıkmaya başlayınca, ben de Yun Sung’un gizli duygularını ve gelişimini göstermeye çalıştım. Örneğin, yalnızlığı, hüznü, bunları gizlemek için ikincil bir kişilik kullanması…

Me2day:Çok fazla aksiyon sahnesi var. Ne kadar süre eğitim aldınız? Daha fazla dublör ve zorluklar olacak mı?
LeeMinHO: En basit sahneden başlayarak City Hunter için tam bir eğitim aldım.Vücut gelişimi ve dövüş sanatları üzerine çalıştım ve çok çeşitli beceriler edindim. City Hunter’da kaşıkla dövüş gibi bir çok sıra dışı dizilimler gizli. Televizyonda kendiniz için izleyin lütfen. ^^ Önce televizyondan izleyin ama.

Me2day:Bir süre Tayland’da çekim yaptınız. Oradaki yemeklere veya hava durumuna alışmakta zorlandınız mı?
LeeMinHO: Tayland’ı daha önce birkaç kez ziyaret etmiştim. Ve çok iyi karşılanmıştım bu yüzden rahattı. Çok sıcak günler oldu. Öğlen sıcaklığının 37 derecenin üzerinde olduğu günlere adapte olabilmek için çok uğraştık.

Me2day:Fil üstünde sahneleriniz vardı. File binmek nasıl bir duygu? Semer yokken bir filin üstünde oturmak hiç de kolay görünmüyor.
LeeMinHO: Fil gerçekten çok büyüktü. Üstüne oturmak için birkaç basamak çıkmak gerekiyordu. Televizyonda gösterilmedi ama aslında ben fil üstünde nehri geçtim. Muhteşemdi~ Sanırım benimle bir bağ kurdu, bana hortumuyla serinletici birşeyler püskürttü. Ki ben bunun salya olduğunu ilk kez öğrenmiştim. -_-
[Resim: lmh2.jpg]

Me2day:Uzun zamandır yer aldığınız projeler içinde en çok sevdiğiniz karakter hangisi?
LeeMinHO: Şimdi çekimiyle bir hayli meşgul olduğum Lee Yun Sung. Ah… Aslında aralarında ayrım yapmak oldukça güç. Bütün karaktelerime bağlandım çünkü.

5 Haziran
Me2day:Çıkış yaptığınız günden bu yana insanların hafızasından silmek istediğiniz bir şey oldu mu? Belki 2009 Baeksang ödüllerindeki kırmızı halıda düşme olayı?
LeeMinHO: Hmm herhangi bir özel anı aklıma gelmiyor. Ama pek çok insan benim baeksang ödüllerinde düşüşümü konuştu. Vay canına, düştükten sonra fena irkilmiştim. Ama fotoğraflar çok komikti. Haha. Şimdi geri dönüp bakınca iyi bir anı olarak hatırlıyorum.

Me2day:Önceki projelerinizi izlediğinizde, şimdiki durumunuza göre çok değişiklik fark ediyor musunuz?
LeeMinHO: Çıkış yaptığım zamanlar ve şimdi nasıl olduğumu hiç karşılaştırmadım ve şimdi çekimler devam ederken çekim aralarında bir önceki kaydedilmiş sahneyi izliyorum ama bazen yüz ifademin tasarladığımdan farklı göründüğünü fark ediyorum. Aynen ses kaydı yapmak ve sonra dinlediğinizde o sesin size ait olmadığını düşünmek gibi. Böyle olduğunda, yanlış giden bir şey var mı diye dikkatlice kontrol ediyorum. Bunu yapmak beni kendime tek yönlü bakmaktan kurtarıyor.

Me2day:CAnlandırdığınız karakterlerin bütünüyle içinize işlediğini düşünüyor musunuz?
LeeMinHO: Sanırım evet. Ama, bir dizi sona erdiğinde ve biraz dinlendikten sonra başka işlere başladığımda, karakterin üzerimdeki etkisi kendiliğinden geçiyor.

Me2day:Çalışmadığınız zamanlarda zamanınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?Görüştüğünüz ünlü kişileri merak ediyorum.
LeeMinHO: Yaptığım özel bir aktivite yok. Film seyrediyorum, spor yapıyorum, oyun oynuyorum. Ayrıca lise arkadaşlarımla, veya Jung il woo ya da Kim Bum’la dışarı çıkıyorum ve ayrıca ailemle de çıktığım oluyor.

Me2day:Çalıştığınız aktrislerin hepsi size göre noona (abla) idi. (Gu Hye sun, Son Ye Jin,Park Min Young). Bu günlerde Park Min Young ile çalışmanız nasıl?

(çevşrmen notu: belli ki çok iyiymiş)
LeeMinHO: Hala çok genç olduğum için bu durum böyle. Benden yaşça büyük oyuncularla pek çok kez birlikte çalışma fırsatı yakaladım. Aslında, 20 yaşımdayken Park Min Young ile beraber bir reklamda oynamıştım. Şanslıyım ki City Hunter setinde benden genç kişiler de var, bu yüzden sette neşeli bir atmosfer var.

Me2day: Boys Over Flowers oyuncularından hangisiyle en son telefonlaştınız?
LeeMinHO: Kim Bum. Hehe.

Me2day: Kim Bum City Hunter ile ilgili neler söyledi?
LeeMinHO: Dizi çekmenin zorluklarını ikimiz de biliyoruz. Bu yüzden dizi hakkında konuşmak yerine birbirimize “ Yaralanmayalım, ve sonuna kadar elimizden gelenin en iyisini yapalım” diyoruz. Bu birbirimizi kollamaktır. Bu sözler oldukça destekleyici oluyor.

Me2day:Genelde hangi durum veya zamanlarda yakışıklı olduğunuzu düşünüyorsunuz?
LeeMinHO: Çekimlerden önce, makyajım ve hazırlıklarım tamamlandığında. Keke. Duruma göre değişiyor. Bazen iyi göründüğümü düşünüyorum. Bazen de kendime bakıp “çok çirkinsin” diyorum. (çevirmen notu: naptın minho ya. Deli misin?)

Me2day:Günlük programınız bu kadar yoğunken, formda kalmak için bulduğunuz herhangi bir yol var mı?
LeeMinHO: Uyuma zamanı geldiğinde iyi uyuyorum, yemek yeme zamanı geldiğinde iyi yiyorum. Ah, ve hayranlara, sadece bana değil yardımcılarıma da en iyi dileklerini gönderdikleri için minnettarım. Bu çok iyi bir destek.

6 Haziran
Me2day: Oynadığınız dizilerde olduğu gibi, başkanın kızı, büyük bir holdingin mirasçısı veya arkası kuvvetli biri size ilgi duyuyor olsa ne yapardınız?
LeeMinHO: Öncelikle, karşı cinsten birinin benden hoşlanması kendimi iyi hissettirir. Keke. Ama, bilirsiniz, karar vermek için önce kişiyle buluşmanız tanımanız gerekir. Ama en başta sevinirim sanırım. Dizideymiş gibi hissederim.

Me2day: Bugün sette düzgün bir akşam yemeği yiyebildiniz mi? Genelde setteyken ne yiyip ne içiyosunuz?
LeeMinHO: Bugün, hayranlar atıştırmalık birşeyler yolladılar. Onlardan yedim. Genelde çekim alanına yakın bir restorana gidiyorum. Eğer yakında iyi bir restoran bulabilirsem.

Me2day: Sette kullandıkların bir yana, pratik yapmak için kendine model silahlar aldın mı?
LeeMinHO: Aldım. Orijina City Hunter Mangasında Saeba Ryo , Colt Python 357 kullanıyordu. Benim de o sınıftan birkaç tane var. Aynı zamanda kendi kendime de atış talimi yaptım. Ama parçalanan hedefleri temizlemek biraz sıkıcı bir iş. Keke. Bu yüzden, gerçek silahlarla talim için poligona gittim.

Me2day: Oyuncakları sever misin?
LeeMinHO: Severim. Helikopter uçurmayı ve oyuncak araba sürmeyi seviyorum. Menajer abinin uzaktan kumandalı helikopterini bozduğumu hatıyrlıyorum. Keke

Me2day: Silahlı dövüş sahneleri içinde, 80’lerin Hong Kong filmleri en iyisidir. Aksiyon filmi A better tomorrow’u izlediniz mi?
LeeMinHO: Tabii ki. A Better Tomorrow için her erkeğin hayali derler. O filmin müziğini çalan bir tabanca satın almıştım.

Me2day: Boys Over Flowers’dan sonra sokakta rahatça dolaştığın oldu mu? Ya da toplu taşıma araçlarına binmeyi denedin mi?
LeeMinHO: Boys Over Flowers zamanında biraz zordu. Sonrasında, tanıtımlar için denizaşırı ülkelere gittiğimde , asistanımla beraber yürürken, bir koreli bana” Sen Lee Min HO değil misin? “Lee Min HO neden burda olsun ki?” dedi. Gerçekten komikti. Biraz garip hissettiğimi de hatırlıyorum. Artık kendi başıma seyahate çıkabiliyorum. Keke

Me2day: Kendini iyi hissetmediğin zaman toparlanmak için ne yaparsın?
LeeMinHO: Kendimi kötü hissettiğimde fazla konuşmam, uyursam daha iyi olurum. Ama eğer işteysem, bununla ilgili yapabileceğim bir şey olmuyor. İyi şeyler düşünüp canımı sıkan durumu hemen unutmak için çabalıyorum.

Me2day: Lütfen bize bu me2day konuşmasına katılmanın size nasıl hissettirdiğinden ve aynı zamanda gelecek planlarınızdan bahseder misiniz?
LeeMinHO: Vay canına, karşılıklı konuşmaya göre daha çok gerildim. Yazdığım şeyleri burada görmek, gerçekten tuhaf hissettiriyor. Keke. Bunu kolayca yaparım sanıyordum. Ama şimdi elime yüzüme bulaştırdığımı düşünüyorum. Daha önce hiç bu kadar uzun yazmamıştım. Bu yüzden ilginç ve yeni bir durum. Benimle bu noktaya kadar başından beri beraber yürüyen hayranlarıma çok teşekkür ederim. Şimdilik, amacım City Hunter’da başarılı olmak. Daha sonra bir filmde yeteneğimi denemek istiyorum.


Şimdi de size Lee Min HO’nun me2day’de paylaştıklarından hazırladığımız “En iyiler” listesini sunuyorum.
[Resim: lmh4.jpg]
1. "Bugün City Hunter projesi basın toplantısında. Muhteşem bir teşvik.!! ^^ City Hunter Fighting!! Minozlar fighting!!" 17 Mayıs 2011
Lee Min ho, orijinal City Hunter manganın çizeri Tsukasa Hojo tarafından Lee Min HO için çizilmiş, orijinal City Hunter olan Saeba Ryo portresiyle birlikte. Fotoğraftaki Lee Min HO olunca V pozu gerçekten karizmatik duruyor.

[Resim: lmh5.jpg]
2. “ Gözkyüzünde uçar gibi... Tehlikeli, bu yüzden Sakın! Denemeyin!!” 12 Haziran 2011
Lee Min Ho bayrakların asılı olduğu bir ipin üzerinde aksiyon sahnesi çekiminde. Bir iple bağlı. Ama yine de onu böyle havada görmek insanı korkutuyor. Evde denemeyin :)

[Resim: lmh6.jpg]
3. “Hayranların destekleri sayesinde City Hunter çekimlerinde eğleniyorum. Coşkulu mesajlarınız için teşekkürler. Bu akşam yayındayız. İzleyin." 6 haziran 2011
Beyaz gömlek, kravat, silah ve gözlük…. Tam bir aksiyon starı gibi duruyor.


Bunlar da Lee Min Ho’nun sosyal medya yoluyla paylaştığı daha önceki gönderiler.
[Resim: lmh7.jpg]
1. "Asansördeyim. Fanmeeting için provaya gidiyorum.” 7 Haziran 2010
Asansörün önünde çekilmiş rahat bir fotoğraf. Dürüst olmak gerekirse, sadece Lee Min Ho’ya kamerayı çevirip fotoğrafını çeksek bile, bu bir katalog çekimine dönüşebilir.

[Resim: lmh8.jpg]
2. “ Bisiklet sürmek istiyorum” 1 Temmuz 2010
Lee Min Ho katalog çekiminde. Başındaki uzun şapkasıyla sihirbaz gibi görünüyor.

[Resim: lmh9.jpg]
3. “Prag’da” 1 Eylül 2010
Lee Min Ho’nun asistanı tarafından çekilmiş bir fotoğraf. Ama herkes bunu prag’taki çekimin bir parçası olarak çekilmiş bir fotoğraf sandı. (çevirmen notu: ben de öyle sanmıştım)

[Resim: lmh10.jpg]
4. “ Güzel hava, Güzel Han Nehri” 21 Eylül 2010
Lee Min Ho Han Nehri kenarında bisiklet keyfi yapıyor. Burada da röportajlarda da Han Nehrini tavsiye ediyor. Lee Min Ho’nun Han Nehri sevgisi gerçekten kuvvetli.

[Resim: lmh11.jpg]
5. “Yılbaşına fazla zaman kalmadı~~İyi bir haftasonu dilerim.. ^.^” 19 Aralık 2010
 
_______________________________________________________

[Resim: 552242_365795180179832_1532872037_n.jpg]

[Resim: innisfree10_zps37942891.gif]
08-27-2011 08:19 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
parazzit Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 1
Üyelik Tarihi: Aug 2011
Rep Puanı: 0
Mesaj: #2
RE: Lee Min Ho me2day Röportajı
 
Çok teşekkürleeer :)
 
08-27-2011 08:34 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
şuleeminho Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,615
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 233
Mesaj: #3
RE: Lee Min Ho me2day Röportajı
 
Çeviri için çok sağol kuzu
 
_______________________________________________________

[Resim: g4tc6.gif] [Resim: g4tgs.gif]
08-27-2011 08:39 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
esr@ Çevrimdışı
ProjectTeam
****

Mesajlar: 902
Üyelik Tarihi: Apr 2011
Rep Puanı: 51
Mesaj: #4
RE: Lee Min Ho me2day Röportajı
 
röportaja bayıldım :) ve çevirmenin notuna ^^naptın minho ya. Deli misin?^^ bence de deli misin? tamam çok mütevazisin ama bu kadarına gerek yok :D yakışıklısın işte..:D
 
_______________________________________________________

[Resim: 938184a2gw1e8oh21p4cmg209q05hwmp.gif]
08-27-2011 08:53 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
şuleeminho Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,615
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 233
Mesaj: #5
RE: Lee Min Ho me2day Röportajı
 
LeeMinHO: Fil gerçekten çok büyüktü. Üstüne oturmak için birkaç basamak çıkmak gerekiyordu. Televizyonda gösterilmedi ama aslında ben fil üstünde nehri geçtim. Muhteşemdi~ Sanırım benimle bir bağ kurdu, bana hortumuyla serinletici birşeyler püskürttü. Ki ben bunun salya olduğunu ilk kez öğrenmiştim. -_-

Çirkin bulmasına ayrı güldüm nazar değmesin diye yapıyorsun demi hehe :D anca ben derim sana çirkin ördeğim diye.

Benimde han nehri sevgim kuvvetli sayende hepsini içebilsem diye düşündüm kızlar anladınız siz

Ayrıca Jaehee abinin helikopterinimi bozdun haha

sağol SANG
 
_______________________________________________________

[Resim: g4tc6.gif] [Resim: g4tgs.gif]
(Bu Mesaj 08-27-2011 08:54 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : şuleeminho.)
08-27-2011 08:53 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
sanggojae Çevrimdışı
Çevirmen
****

Mesajlar: 279
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 38
Mesaj: #6
RE: Lee Min Ho me2day Röportajı
 
Çevirirken inanılmaz eğlendim. Uzun sürdü bu sürede bazı işlerim vardı falan. ama her fırsatta kendimi wordde buldum. çok güzeldi.
 
_______________________________________________________

[Resim: 552242_365795180179832_1532872037_n.jpg]

[Resim: innisfree10_zps37942891.gif]
08-27-2011 09:14 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
cgdm min ho Çevrimdışı
Youtuber
****

Mesajlar: 165
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Rep Puanı: 10
Mesaj: #7
RE: Lee Min Ho me2day Röportajı
 
harikasın sang ellerine sağlık :)
 
_______________________________________________________

You for me, everything in the world.

Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.
08-27-2011 09:16 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 
Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50]