Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Lee Min Ho Esquire 19.08.2021 Röportajı mutlu çiğdem 1 2,339 Son Mesaj:09-13-2021 02:40 PM
  XingKong Star TV'de Yayınlanan Minho ve Kim Joon Röportajı mutlu çiğdem 0 1,507 Son Mesaj:12-12-2020 11:13 PM
  XingKong Star Tv'de Lee Min Ho&Kim Joon Röportajı (eski röportaj) asleem 6 7,785 Son Mesaj:08-26-2014 08:52 PM
  Lee Min Ho Sina Röporatjı asleem 15 13,256 Son Mesaj:07-26-2014 09:27 PM
  SportsSeoul Ropörtajı 20/06/2014 leylamira 15 11,489 Son Mesaj:07-07-2014 02:52 PM
Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lee Min Ho - Sina Röportajı
Yazar Mesaj
craze Çevrimdışı
Adminoz | Çeviri |
*******

Mesajlar: 247
Üyelik Tarihi: Apr 2011
Rep Puanı: 25
Mesaj: #1
Lee Min Ho - Sina Röportajı
 
facebook share twittershare
[Resim: 704_499636_189318.jpg]

City Hunter sayesinde ününe ün katan Lee Min Ho, Aralık ayında Çin'de 5 hayran toplantısı gerçekleştirecek. Lee Min Ho, Çinli Minozlar için yeni bir şarkı hazırladığını ve söyleyeceğini açıkladı. Ayrıca Forbidden City'i ( Yasak Şehir ) ziyaret etmek istediğini söyledi. Sina weibo sayesinde Çinli hayranlarıyla iletişime geçebildiği için çok mutluydu.

Sina Ent: Sina kullanıcılarına merhaba de.
MinHo: Merhaba Sina kullanıcıları, ben Lee Minho. Geçtiğimiz Eylül'de Çin'i ziyaret ettim ve bu süre zarfında büyük bir sevgiyle karşılaştım. Bana, Sina web aracılığıyla herkesi selamlama fırsatı verildiği için çok mutluyum.

Sina Ent: City Hunter çekimlerinden sonra, ne ile meşguldünüz?
MinHo: City Hunter çekimlerinden sonra, birkaç CF çekimine gittim ve denizaşırı ülkelerde yapılacak olan fan-meetingler için hazırlanan programı onayladım. Önümüzdeki Aralık'ta, Çin'de fan-meeting yapılacak ve bu süre zarfında herkesle buluşacağım. Ve şu anda, fan-meeting için hazırlanmakla meşgulüm.

Sina Ent: Son zamanlarda yeni bir projeyle ilgili planlarınız var mı?
MinHo: Yeni projeyle ilgili son kararımı henüz vermedim, hala iyi bir senaryo seçiminin ortasındayım.

[Resim: 704_499637_929880.jpg]

Sina Ent: Sizi Boys Over Flowers sayesinde tanıyan çok sayıda Çinli hayran var ve Personal Taste sayesinde sizi daha iyi anlamaya başladılar. Ve şu anda, City Hunter yüzünden size son derece aşıklar. City Hunter sizin için özel bir anlam ifade ediyor mu? Bu dizi size ne kazandırdı?
MinHo: Kendi şahsım adına, çok zorlayıcı bir proje olarak görüyorum çünkü daha önce hiç aksiyon sahnelerinde oynamayı denememiştim. Ayrıca, benim için zorlu olsa bile diziyi tamamlamak için çok büyük bir sorumluluk hissediyordum. Ve herkesin desteği sayesinde diziyi tamamlamayı başardık. Diğer projelerle karşılaştırıldığında, oyunculuk açısından daha çok çaba gösterdim ve daha fazla içerisinde olduğumu farkettim. Bunun yanı sıra, bu proje için ayrıntılı çalışmaya daha fazla zaman harcadım. Oynamama(rol) ve kendimi geliştirmeme izin veren bir proje.

Sina Ent: Dizide bir hayli göz alıcı aksiyon sahneleri var. Dizi çekimleri boyunca, sizin için en hatırlanmaya değer aksiyon sahnesi hangisi?
MinHo: Aksiyon sahnesi çekmek zorlu bir görev ve çekimler boyunca ben de bu zorlukları yaşadım. Ancak yayın efektini seyrettikten sonra, bütün zorlukların buna değdiğini düşünüyorum. Benim için en hatırlanmaya değer sahne, izleyiciler arasında da heyecana neden olan kaşıkla dövüş sahnesi.

Sina Ent: Dizinin çekimleri sırasında yaralandığınızı biliyoruz. Şimdi daha iyi misiniz? Hayranların sizin için endişeli.
MinHo: Şimdi daha iyi hissediyorum. Dizi çekiminin sıkı/zor bir programı olduğu için, büyük ve küçük kazalar sık sık oldu. Yaralanmak kaçınılmaz birşey yani. Şimdi daha iyi hissediyorum ve kendime iyi bakıyorum.

[Resim: 704_499639_691389.jpg]

Sina Ent: Geçmişte, iki filmde küçük rollerde oynadınız, filme çok fazla ilgili değildiniz. Peki son zamanlarda beyaz perdeye geçiş yapmayı planlıyor musunuz?
MinHo: Bir filmde oynamayı istiyorum. Umudum her zaman film aracılığıyla daha iyi bir oyuncu imajı sergilemek. Eğer iyi bir film senaryosu olursa, ilk fırsatta herkesin karşısına bir filmle çıkmak istiyorum.

Sina Ent: Nasıl bir film karakterini canlandırmak istersiniz?
MinHo: Çok duygusal olmayan karakterler denemek istiyorum. 20'li yaşlarımdayken, genç ve neşeli bir karakteri canlandırmak istiyorum.

Sina Ent: Önümüzdeki Aralık'ta, Çin'de 5 fan-meeting yapacaksınız. Bu fan-meetingler için ne tür hazırlıklar yapıldı? (Bu cümleden emin değilim :))
MinHo: Öncelikle City Hunter sayesinde Çinli hayranların aşırı sevgisini kazandım ve bu sevginin karşılığını vermek istiyorum. Bu yüzden Çin'de fan-meeting yapmayı planlamaya başladık. Şu anda, Huayi Music Brothers ve Kore'den personeller, fan-meeting için özel performanslar hazırlıyorlar ve ben de kendimi en iyi şekilde hazırlamak için çok çaba göstereceğim. Çok sıkı çalışacağım ve herkese yeni bir imaj sunacağım. Bunu hazırlamak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.

[Resim: 704_499640_244744.jpg]

Sina Ent: Çin fan-meetinglerinden biraz daha bahsedebilir misiniz? Programdan mesela?
MinHo: Fan-meetingler Beijing, Shanghai, Nanjing, Xiamen ve HongKong da yapılacak.

Sina Ent: Çinli hayranlarınız için özel bir şey hazırladınız mı?
MinHo: Fan-meetinglerde ilk kez yeni şarkımı söyleyeceğim. Benim şarkımmış gibi sahiplenmemden utandım.( Gülüyordur herhalde :) ). Muhtemelen fan-meetingde yeni bir şarkı söyleyeceğim. Daha önce hiç görülmemiş performanslar da var. Lütfen bekleyin.

Sina Ent: Çinli hayranlar ziyaretinizden dolayı çok heyecanlılar ve Çin'de muazzam sayıda Minoz var. Sizdeki çekiciliğin ne olduğunu düşünüyorsunuz? Ve Çinli Minozlar hakkında izleniminiz nedir?
MinHo: Herkesin çok enerjik olduğunu hissediyorum. Çin havaalanına indiğimde, hayranların o andaki coşku ve enerjisini hissedebiliyorum. Bu yüzden, Çin'i ziyaretim boyunca daha heyecanlı hissediyorum. Beni etkilediler ve enerji dolu olmamı sağlıyorlar.

[Resim: 704_499641_224409.jpg]

Sina Ent: Çin'de ziyaret etmek istediğiniz özel bir yer var mı ya da yemek istediğiniz?
MinHo: Geçtiğimiz Eylül'de, Beijing'i ziyaret ettiğimde "Yasak Şehir" e gitmeyi istedim. Ancak yoğun program nedeniyle, gitme fırsatı bulamadım. Eğer ziyaret etme fırsatı verilseydi, "Yasak Şehir" in önünde fotoğraf çektirip "Lee Min Ho buradaydı." diye göstermek isterdim.

Sina Ent: City Hunter'da vücudunuzu gösterdiniz, herkes vücut şeklinizi seviyor. Vücut şeklinizi korumak için sık sık antrenman/spor yapar mısınız? Son zamanlarda hangi tür sporları yapıyorsunuz?
MinHo: Haftada iki kez futbol oynarım ve spor salonuna da giderim. Ancak son zamanlarda çok yemek yiyorum, bu yüzden şu anda küçük bir göbeğim var. Kurtulmam için sıkı çalışmam gerekiyor.

Sina Ent: Weibo hesabınızı Ocak'ta açtınız ve Çinli hayranlar sizinle iletişim kurabilecekleri bir platforma sahip oldukları için mutlular. Ve şu anda weibodaki takipçilerinizin sayısı 2 milyona yaklaşıyor. Weibodaki popülariteniz hakkında neler hissediyorsunuz?
MinHo: Sadece rakamlara bakarak değerlendirme yapmanın gerçeği yansıtmadığını hissediyorum. Weibo aracılığıyla bir röportaj yapmıştım, hayranların gönderdiği soruları cevapladım ve bu röportaj boyunca soru gönderen ve bana cevap veren çok sayıda insan vardı. Bence birçok insan, bir saat süren bu röportaj nedeniyle beni weiboda takip ediyor, işte böyle hissediyorum.

[Resim: 704_499635_862665.jpg]

Sina Ent: Bir önceki Sina weibo röportaj deneyimininiz hakkında neler hissediyorsunuz? Gelecekte, weibo aracılığıyla daha sık iletişim kurmayı planlıyor musunuz?
MinHo: Onları kendime çok yakın hissetsem bile, denizaşırı ülkelerde çok sayıda hayran var ve bu duygu ne kadar yakın olursa olsun, yine de uzak olduğumuzu hissediyorum. Ama weibo sayesinde, yüz yüze iletişim kuruyormuşuz gibi hissedebiliyorum, aramızdaki uzaklığı azaltıyor. İnternet aracılığıyla sohbet etmenin çok ilginç ve rahat/pratik olduğunu hissediyorum. Bu ortam çok iyi bir fikir ve insanlar bu sohbet ettikleri süre boyunca eğlenebilir.

Sina Ent: Kore'de diğer hayranlarınızla iletişim kurmak için interneti kullanır mısınız?
MinHo: Facebook, twitter ve me2dayi oldukça sık kullanırım. Bunları kullanarak son olaylardan/gelişmelerden haberdar ederim.

Sina Ent: Röportajı bitirmeden önce son birkaç cümle söyleyin.
MinHo: Önümüzdeki Aralık'ta, Çin'de herkesle bizzat buluşacağım. Lütfen beni bekleyin. Havalar soğuyor, dikkatli olun ve soğuk almayın. Kendimi en iyi şekilde hazırlamak için çok sıkı çalışacağım ve bu fan-meetingi hatırlanmaya değer ve unutulmazlardan biri yapacağım. Lütfen performansımı bekleyin. Herkese teşekkür ederim.

Çeviri: craze

Hatalarım varsa(ki var) affedin :) Çok güzel bir röportaj olmuş Ay

Ben bu "Yasak Şehir" i merak edip baktım. "Forbidden City" olarak geçiyor. Çok güzel ve tarihi bir yer. Siz de merak ettiyseniz Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor. bakabilirsiniz.
 
_______________________________________________________

[Resim: tumblr_lz39slA4tw1r6zx2ao1_500.gif]
11-21-2011 04:18 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
bal_böceği Çevrimdışı
Adminoz | Forum |
*******

Mesajlar: 8,115
Üyelik Tarihi: Jun 2011
Rep Puanı: 116
Mesaj: #2
RE: Lee Min Ho - Sina Röportajı
 
20'li yaşlarımdayken, genç ve neşeli bir karakteri canlandırmak istiyorum.( evet çok yakışıyor )
herkese yeni imaj sunacakmış ne gerek var sen gel yeter...
MinHo: Facebook, twitter ve me2dayi oldukça sık kullanırım. Bunları kullanarak son olaylardan/gelişmelerden haberdar ederim.( sık girmiyorsun yaa)
canım benım sen kendıne dıkkat et :D yavrum benım yaa
Sevdacım emegın ıcın cok tesekkurler..Yasak şehire bende baktım güzeldi :)
 
_______________________________________________________

[Resim: tumblr_mug5f4VoJ41r9zq5ro1_250.gif]

Spoiler:
[Resim: tumblr_muim6dQbgO1s7vpl4o2_500.gif]
11-21-2011 04:46 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
besra Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,422
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 85
Mesaj: #3
RE: Lee Min Ho - Sina Röportajı
 
Öncelik anlaşılan flim projesi inşallah çok iyi bir filimle karşımıza çıkar merakla bekliyorum :) acaba önümüzdeki yıl bir dramada oynayacakmı çok merak ediyorum:( Çinli fanlar çok şanslı onlar için MinHo çok sıkı çalışıyor söyleyeceği şarkıyı vede şovunu heyecanla bekliyorum :) canım benim herzamanki gibi çok güzel bir röportaj vermiş :) Sevda ellerine sağlık çok teşekkürker :)
 
_______________________________________________________

[Resim: 4sGRCjk.gif?1]
11-21-2011 06:58 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
şuleeminho Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,615
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 233
Mesaj: #4
RE: Lee Min Ho - Sina Röportajı
 
Süpersin Sevdam ah okudum bayıldım göbüş mü yapmış hani nerde biz göremedik son derece fitsin bebişim.

ya sık giriyorum demiş haha facebook twitter ve me2day bu sık girmişhalinmi minhom insaf demekki az girmiş olsan yılda 1 kere yazacaksın.

Not: Birkerede Türkiye deki Turkish Minozlarımla bizzat buluşacağım desen ah ah.
 
_______________________________________________________

[Resim: g4tc6.gif] [Resim: g4tgs.gif]
11-21-2011 07:02 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Nurhan Çevrimdışı
VlP Üye
*****

Mesajlar: 932
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 22
Mesaj: #5
RE: Lee Min Ho - Sina Röportajı
 
minhonun zıklık zarfları değişik galiba sıksık nete girsen de biz farketmiyoruz nasıl oluyosa:)) yine muhteşem bi dönüş bizi beliyor gibi hadi hayırlısı^^ ama bu çinli minoz aşkı artık beni sinirlendirmeye başlıyor çocuğu aldılar elimizden yakında olmanın kalabalık olmanın faydaları işte :((((
 
_______________________________________________________

[Resim: 6.gif]
11-21-2011 07:40 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Nurhan Çevrimdışı
VlP Üye
*****

Mesajlar: 932
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 22
Mesaj: #6
RE: Lee Min Ho - Sina Röportajı
 
çeviri için çok çok teşekkürler canım ellerine sağlık:)
 
_______________________________________________________

[Resim: 6.gif]
11-21-2011 07:41 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
hande lee Çevrimdışı
VlP Üye
*****

Mesajlar: 994
Üyelik Tarihi: Jul 2011
Rep Puanı: 58
Mesaj: #7
RE: Lee Min Ho - Sina Röportajı
 
çok saol sevda unni çeviri için ellerine sağlık...... :D offff offf......5 tane toplantı yaa.. Dj biz bi taneye hasretken adamlar 5 tane brdnn...... offffffffffffff Cg
 
_______________________________________________________

[Resim: ecb9b4ec8aa411.gif]

[Resim: ss501gif1.gif]
11-21-2011 07:57 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 
Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50]