Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Lee Min Ho Esquire 19.08.2021 Röportajı mutlu çiğdem 1 2,078 Son Mesaj:09-13-2021 02:40 PM
  XingKong Star TV'de Yayınlanan Minho ve Kim Joon Röportajı mutlu çiğdem 0 1,307 Son Mesaj:12-12-2020 11:13 PM
  XingKong Star Tv'de Lee Min Ho&Kim Joon Röportajı (eski röportaj) asleem 6 7,560 Son Mesaj:08-26-2014 08:52 PM
  SportsSeoul Ropörtajı 20/06/2014 leylamira 15 11,078 Son Mesaj:07-07-2014 02:52 PM
  Lee Min Ho KNTV Ropörtajı leylamira 7 8,884 Son Mesaj:07-07-2014 02:43 PM
Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Devamı) 10+ Star Dergisi Röportajı Ekim '13
Yazar Mesaj
binaryy Çevrimdışı
Adminoz | Twitter |
*******

Mesajlar: 1,242
Üyelik Tarihi: Mar 2012
Rep Puanı: 49
Mesaj: #1
(Devamı) 10+ Star Dergisi Röportajı Ekim '13
 
facebook share twittershare
[Resim: gR5U4Ed.jpg]

Not: Bir önceki röportajın tamamını içeriyor.Daha önceki çevrilen soruları tekrardan çevirmedim o yüzden devam niteliğindedir.


Bu düşünceleri ne zamandan beri içinde barındırıyorsun. Bu karaktere dönüştüğün bir an mı var?
Lee Min Ho: Evet. Sadece farklı bir bakışla bir karaktere nasıl değişik bir ifade geçirdiğin gibi. Mesela Faith’de Choi Young’un geçmişte eski anılarının geçtiği bir sahneyi çekmiştim ve o anda sadece gözlerimle farklı bir bakış vererek genç görünebilmiştim. Bu da öyle bir andı.

Choi Young’un son sahnesini hala çok net hatırlıyorum.
Lee Min Ho: Sakalı hala hatırlıyorum. (güler) Evet, son sahne oldukça duygusal olmuştu.

Tamamen erkeksi yanını göstermek hoşuna gitmedi mi?
Lee Min Ho:İnsanlar bunun üzerinde ikiye ayrıldı. Fakat hoşuma gitti, tamamen duygusal bir sondu.

Sürekli erkeksiliğini keşfetmek istediğin görülüyor. Hatta fotoğraf çekimlerinde çoğunlukla erkeksi olduğun taraflarını gösteriyorsun.
Lee Min Ho:Çünkü yaşıtım aktörlere göre daha olgun göründüğümden böyle olduğunu düşünüyorum, ayrıca bu benim yaşlı göründüğüm anlamına geliyor. (güler) Muhtemelen Olgun görünmek hem avantaj hem de dezavantaj olabilir. Fakat bu dizideki karakterden sonra gerçekten güçlü bir karakteri canlandırmayı denemek istiyorum.

Oyunculuğa geri dönecek olursak, büyük ekran küçük ekrana göre daha farklıdır, büyük ekrandayken duygularını göstermek için oyunculuğunun gereğinden daha belirgin olması gerekir, doğal olmak daha iyidir. Fakat senin oyunculuğun bu ikisinde de çok doğal bu yüzden senin büyük ekran için daha uygun olup olmadığını merak ediyorum.
Lee Min Ho: İstem dışı bir hareket yaptığımda çekinerek hemen özrümü dile getiririm. Tabi ki bazen buna ihtiyaç duyarsınız ve bu sıralarda bu tür sahnelerde duygularımı gereğinden daha çok göstermemin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ama yine de aşırı olmaktansa kendimi tutmayı tercih ediyorum. Boys Over Flowers’dan beri birçok sinema rolleri teklifi aldım fakat ‘işte bu ‘ dediğim bir teklif henüz bulamadım. Film çekmiyorum dedikodularının bu yüzden olduğunu düşünüyorum. Fakat böyle bir şey yok. Bu dizi bittikten sonra mümkün olursa bir filmde oynamak istiyorum.

Setteki atmosfer nasıl? Ekip arasında en büyükleri sensin.
Lee Min Ho:Haklısın. Öğrencileri oynayan oyuncular arasında en büyükleri benim bu yüzden üzerimde baskı hissediyorum. Henüz bir proje önce (Faith), Kim Hee Sun benden 10 yaş büyüktü fakat şimdi herkes benden daha genç.

Gerçekte lisedeyken nasıl bir öğrenciydin?
Lee Min Ho:Umursamazdım.

Bunu duymak güzel çünkü bizim henüz umursamaz Lee Min Ho’yu görme fırsatımız olmadı. Çeşitli şovlarda ya da oyunculuk dışı faaliyetleri takip ettiğini göremiyoruz.
Lee Min Ho:Sanatsal olarak hiç yeteneğim yok. Oyunculu dışında kendime güvenim yok. Ben cesaretini çabuk toplayan tiplerden değilim. Ben sadece kendime güvendiğim ve iyi olduğum şeyi yapmak istiyorum. Hayranlarımla buluşmak için birçok fırsatım olduğundan, hayran buluşmalarında şarkı söylemeye başladım fakat o aşamaya gelmek bütün 4 yılımı aldı. Ve bu benim için hayranlarıma bir şeyler yapmam gerektiğine karar vermekti, her şeye rağmen şimdi hayranlarıma oldukça iyi şarkı söylüyorum. ( güler)

Fakat hala televizyonda şarkı söylemeyi düşünmüyorsun.
Lee Min Ho:Yapamam çünkü biliyorum ki bunun için hala iyi değilim (güler) Bu utanç verici.

O zaman acemi oyunculuk zamanlarından bahsedelim. Gerçek şu ki, daha önceden hiç oyunculuğun üzerinde uyuşmazlıkla karşılaşmadın. İlk iş gününden beri oyunculuğun hakkında özgüler aldığını duydum.
Lee Min Ho:Asla. Gençken yönetmenim beni çok azarlamıştır.

Fakat aktör Kim Soo Ro’un , senin “Altı ay içinde ulusal bir yıldız “ haline gelebilen birisi olduğuna dair övgüde bulunduğu söylendi.
Lee Min Ho: Evet, çünkü bu benim oyunculuğum yüzünden değildi.

Eğer Boys Over Flowers’da oynamasaydın şuan nerede olurdun hiç düşündün mü?
Lee Min Ho:Evet düşündüm. Eğer öyle olsaydı, birkaç yapımda yardımcı erkek oyuncu olabilirdim ve belki bu zamanlarda bir başrol olabilirdim…

Boys Over Flower ile oldukça güçlü bir yıldız imajı kazandın.
Lee Min Ho:Bunu hiçbir zaman inkar etmiyorum. Eminim benden beklenen belli şeyler vardır ve bunları karşılaması açısından bunun benim ilk ve en önemli işim olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bir süredir oyunculuk yapıyorum bu yüzden şuanda kendimi değiştirmeye çalışmak zorunda kalmadan bu imajın yavaş yavaş değiştiğini düşünüyorum. Yaş gereği doğal olarak değişmek istiyorum.

[Resim: pF2MY2b.jpg]

Biraz deneyimlerin hakkında konuşalım mı? Herkesin merak ettiği bir şey, buna rağmen eminim bu günlerde Kore’de bir şeyler yapmak daha da zor olmalı… Bunun nedeni sosyal ağdaki hızlı gelişmeler yüzünden olabilir mi? ( güler)
Lee Min Ho:Haklısın. Fakat ben yurt dışına gittiğimde de aynı şeyler oluyor. (güler)

O zaman stresinden nasıl kurtuluyorsun?
Lee Min Ho: Neyse ki stres yapmıyorum. Bu yüzden rahatlamaya da ihtiyaç duymuyorum. Önceden, ablamla bu konu hakkında konuşurdum ve o bana “Böyle bir şey hakkında daha önceden hiç konuştun mu? ” diye sordu. Ben de konuşmadığımı söyledim o bunun garip olduğunu düşündü ve, “ bu şekilde nasıl yaşayabiliyorsun?” dedi. Bu da duygularımı ne kadar az dışa vurduğumu gösteriyor. Ama ben küçüklüğümden beri böyleyim. ( Lee Min Ho’un yanında oturan onun ajansından bir görevli de “bu doğru. O asla kin tutan tiplerden değildir, bu yüzden de asla patlamaz.” Dedi.)

Yani bu senin iyi bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir!
Lee Min Ho: (Güler) Gerildiğim ve öfkelendiğim sahneleri çektiğimde stresimi rahatlattığımı düşünüyorum. Kadınlarla da çıkmak da (dizilerde) açıkça yaptığım bir şey değildir.

İçmiyorsun dimi?
Lee Min Ho: Soju içmiyorum. Ve iyi bir içici de değilim. Geçenlerde menajerim içmem için bir şey verdi ama ben içemedim. Bu şaşırtıcı dimi? İyi bir içici gibi göründüğümü biliyorum.

O zaman boş zamanlarında neler yapıyorsun? Spor?
Lee Min Ho: Dizilerin ilk iki bölümünü izlerim, aynı zamanda film de izlerim fakat romantik ya da komedi tarzı izlemem aksiyon ve korku filmlerini seviyorum. Özellikle gerilim olan korku filmlerini. Aslında bir projede çalışmaya başlamadan sadece 3 ay önceden spor yapmaya başlarım. Normalde tembelimdir. Kendime bakma konusunda iyi değilimdir. Çok az spor yaparım ve cildiyeciye de gitmem.

Gerçek bir erkeksin.(Güler)
Lee Min Ho: Öyle miyim? (güler)

Gerçekten Prensler gibi büyüleyicisin. Bu röportaj öncesi, neden kadınlar senden bu kadar hoşlanıyor uzun uzun düşünmüştüm. Bunun ‘City Hunter’, ‘Faith’ ya da ‘ Boys Over Flowers’ dizilerinden kaynaklandığını düşündüm, sen her zaman göreceğimiz bir Prens cazibesine sahipsin. Bu her ikisi de senin sevilme nedenlerin olmalı.
Lee Min Ho: Dizilerde oynadığımda Prensler gibi büyüleyici olmak istemiyorum. Fakat Kore dizilerinin çalışmaları yoluyla hep böyle göründüğümü düşünüyorum. Aslında kendimi bu şekilde düşünmemiştim ama haklısın. Yine de şimdiye kadar seçtiğim projelerin hiç birinden pişmanlık duymadım. Her zaman daha çok şey öğreniyorum, farklı rollerde oynuyorum, ve bunu yapmaya da devam edeceğim.

Çeviri: binaryy
Kaynak: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.
[Resim: Uw0i8Uq.jpg]

Sayfalara ve sitelere alıntı yapmak isteyenlerin çeviren kişinin adını belirtip MinozTurkey'den alıntıdır diye belirtmeleri gerekir.
 
_______________________________________________________

[Resim: ss2ln.gif][Resim: s64r2.gif]

Şu bakışların......
10-12-2013 06:29 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Haley Çevrimdışı
Adminoz | Proje |
*******

Mesajlar: 221
Üyelik Tarihi: Aug 2012
Rep Puanı: 8
Mesaj: #2
(Devamı) 10+ Star Dergisi Röportajı Ekim '13
 
çok samimi güzel bir röportaj olmuş emeğine sağlık Arzum :D
 
_______________________________________________________

[Resim: eULuhec.gif][Resim: qy198.gif]
10-12-2013 06:38 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
rabiyeBYX Çevrimdışı
Adminoz | Forum |
*******

Mesajlar: 4,488
Üyelik Tarihi: Jun 2011
Rep Puanı: 153
Mesaj: #3
(Devamı) 10+ Star Dergisi Röportajı Ekim '13
 
nekadar olgun ve mantıklı cevaplar vermişsin balımm sakallı halini bende unutamıyorum^^ sinema filmindeki tercihini ve oyunculuğunu çok merak ediyorum... her yaptığın işte mükemmel olmak zorunda mısın??? ^_^ yüzde yüz katılıyorum... gerçek bir erkek!!! ellerine sağlık Arzucum çeviri için teşekkürler:)
 
_______________________________________________________

[Resim: 123456789_zpsb3cdc269.gif]
єη ιуιѕι вυ мυ؟ємιη мιѕιη؟
[Resim: choco%20tatl_zpsny7z3r7w.gif]
10-12-2013 07:37 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Yaseminminoz Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 2,517
Üyelik Tarihi: Oct 2012
Rep Puanı: 259
Mesaj: #4
RE: (Devamı) 10+ Star Dergisi Röportajı Ekim '13
 
Eline sağlık çok güzel bi röportaj onu birazdaha tanıdık kimseye kin tutmaz ve asla patlamaz en sevdiğim bölümü oldu çünki sinir kin gibi duyguların sadece insanı köreltip yaşlandırdığı düşünüyorum teşekkürler
 
_______________________________________________________

[Resim: r086pz.jpg]

"Böyledir sevmek; gidişine küfrettirir, gelişine şükrettirir."
10-12-2013 08:05 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
bal_böceği Çevrimdışı
Adminoz | Forum |
*******

Mesajlar: 8,115
Üyelik Tarihi: Jun 2011
Rep Puanı: 116
Mesaj: #5
(Devamı) 10+ Star Dergisi Röportajı Ekim '13
 
Sürekli bir olgunluk üzerinde takılmış kalmış canım .. tamam diğer oyuncular genç olabilirler amaaaaa senn bizim için bir tanesinn ;)
Bofta iyiki oynamışsın iyiki seni tanımışızz..
iyi bir içiçi hahaha aman bebem içme zaten :) sigaran yeterli :)
Kesinlikle haklı prens cazibesine sahipsin :) seviliyorsunnn minhosssiiiii
Çeviri için teşekkürler güzeldi :) uzun uzunnn okuduk :)
 
_______________________________________________________

[Resim: tumblr_mug5f4VoJ41r9zq5ro1_250.gif]

Spoiler:
[Resim: tumblr_muim6dQbgO1s7vpl4o2_500.gif]
10-12-2013 08:46 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
birminozdaha:) Dışarıda
Minoz Fan

Mesajlar: 365
Üyelik Tarihi: Aug 2013
Rep Puanı: 183
Mesaj: #6
RE: (Devamı) 10+ Star Dergisi Röportajı Ekim '13
 
Çeviri için çok teşekkür:)) valla o kadar mantıklı cevaplar vermiş ki.:))
 
_______________________________________________________

Minoz olmak demek:Vazgeçen kimse zafer elde edemez diyen aktörün pes edecek olsak başlamazdık diyen minozları olmak, daha önce tanışmadığın insanlarla tek yürek olmak ve kocaman bir aileye sahip olmaktır.Birşey olduğunda terapi merkezimiz açık mı diyip koşup gelmektir:))
10-12-2013 08:58 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
arzu düzenli Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 3,110
Üyelik Tarihi: Jul 2013
Rep Puanı: 536
Mesaj: #7
(Devamı) 10+ Star Dergisi Röportajı Ekim '13
 
çeviri için teşekkürler bu çocuk konuştukça benim ömrümden ömür gidiyor
 
_______________________________________________________

[Resim: 4karyG.gif]
10-12-2013 09:04 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 
Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50]