Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 6 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞK SENMİSİN
Yazar Mesaj
Yaseminminoz Çevrimdışı
Minoz Fan

Rep Puanı: 259
AŞK SENMİSİN

2.BÖLÜM

KONUK OYUNCULAR-SS501

AYŞE-bu ne böyle ya lütfen rüya olmasın

haavaalanı kapısının karşısındaki bina duvarına kocaman bi eider reklamı asılmış koreye ilk geldiği dakikada o muazzam gülüşü ile ayşeyi minho karşılamıştır yakalşık 1 saat ağzı açık resme baktıktan sonra

*iyi başıboş bi sinek boş mağra buldum deyip dalmadı içeri*Ep

yanına bi adam yaklaşır

TAKSİ ŞÖFÖRÜ - gideceğin yere bırakalım abla

*hehe içine Türk kaçmış*

AYŞE-konkuk üniversitesine gidecektim kaça olur

*konkuk özel kuzular mağlum*

TAKSİCİ-taparız abla bi şeyler

*yola hiç girmeyen senaryom eyice yoldan çıktı iyimi*

orta fiyat belirlenip yola çıkılır yol boyu vitrinlerde minho,hyun,jks,kim bum,hyun bin ve kızların resimleri ile doludur *kızları hiç sayamayacağım var işte birkaç* ayşe resmen rüyayı yaşamaktadır

TAKSİCİ-ilk gelişinizmi nerelisiniz

AYŞE -evet ilk gelişim öğrenci olarak okul için geldim türküm

*duyanda okul aşkı ile yanıp tutuşuyo sanacak haa*

TAKSİCİ-baştan desene türküm diye hoşgeldin sana birazdaha indirim yapacağım biz kardeşiz abla

AYŞE-komabsamnida acuşşi

*maşalllah inci gibi döktürüyom koreceyi kuzular sökmüşüm ben bu dili haberim yok hehehe darısı ingilizcenin başına inşallah*

üniversitede işlemler halladilir halledilir ayşe yurda yerleşir eşyalarını düzenlemeye başlar aile fotoğrafına bakıp ağlaya ağlaya işlaerini bitirir banyoya girer odanın kapısı açır ayşe banyodayken biri içeri girer

*ahaaaa nuri alçomu geldi la yoksa şaka şaka kız yurdu bura ama gazozunu kapıp gelmiş olmasın*

ayşe banyodan çıkar içerdeki yeni oda arkadaşıdır ismi nam tayland dan gelmiş 24 yaşında bıcır bıcır bi kızdır tüm oppalara katıksız hayrandır nam annesi oppa seçme kızım günah mı dedi nedir yani illede opppa olsun isyer çamurdan olsun modunda takılmaktadır

*ayrıca bi tane tayland filmi izledim kızın adı nam dı kopya yaniii*

AYŞE- maerhaba ben ayşe 21 yaşındayım türkiyeden geliyorum bekarım

*ben artık fazla esra erol izlemessemmi acaba diye hissettim şimdi*

NAM-ben nam taylandlıyım okul için geldim

*topu yalancı hepici oppa peşinden düşmüş yollara*

yaklaşık 2 saat kaynaşırlar iyide anlaşırlar

ON GÜN SONRA

ayşe artık baya alışmış yeni arkadaşlar edinmiştir çiğdem abladan minhonun evi ve spor salonunun adresini almış bıkmadan usanmadan her akşam önce evinin önünü sonra spor salonunu dolaşmaktadır ama prensi hala görememiştir

NAM-ayşeee ayşeeeeeee

AYŞE-ne oldu hayrola dur dıkanacaksın şimdi

NAM-bu akşam kore kültür merkezinde ss in konseri varmış 3 bilet buldum hazırlan

*kore külter merkezi diye bir yer vardır demi minozlar*

AYŞE-aaaaannnnnnnaaaaaaammmm yörü gidelim sen bitanesin naaaammmm

NAM-daha erken önce ymek yiyelim ramen aldım bize seninki islam birliği onaylı merak etme hye sun da gelsin yiyelim

hye sun koreli kızımız bu iki uçuğun arasında aklı başında olan yani zaman zaman yegane kız hye sun ise öğretmenlik okuyan ünlüleri normal sven bizim kadar olmasada orta halli bi minoz

*oldumu 3 silahşörler*

AYŞE-sana zahmet nam sen hazırlarmısın ben akşamı kılayım

NAM- tamam canım ben mutfağa gidiyorum

yemekten sonra gidilen konser boyu ayşe aralıksız çığlık atar ve elindeki kocaman kutuyu sallar bu ecenin hyun için hazırladığı hediyedir yabancı olması ve sürekli yırtınması ss in dikkatini çeker

JUNGMİN-yabancı bi hayranımız var sanırım

KİMKYU-merhabaa nerelisiniz

YOUSEANG-çok uzak biraz yaklaşabilirmisiniz

ayşe çığlıklar eşliğinde sahneye çıkar

AYŞE-toki saram imnida

*gözlerim yaşardı yürü be yasemin sen ingilizceyide çözersin gari arada kendimi motive etmeliyim minozlar heheh*

HYUNJUN-aaaa tüerkmüsünüz bizi gerçekten destekliyo türk hayranlarımız onlara teşekkür ederiz

*türk kız korece koreli oğlan türkçe konuşuyo bak ALLAH ın işine senaryoyu ben yazınca böle oldu*

ayşe ecenin hediyesini hyuna verir

AYŞE-dostum size çok hayran onun hediyesi

JUNGMİN-bizi sevmiyormuuuusuuuunnnn

AYŞE -hayır sizi şarkılarınızı çok seviyorum lütfen artık ayrılmayın

ss501- teşekkürler ara vermiştik hayranlarınız sabırla bizi bekledi artık ayrılmayı düşünmüyoruz

ss in muhteşem performansı ile konser biter ayşe onları görmenin sarılmanın ve imzlı resimlerini almanın mutluluğu ile yurda döner ertesi gün okuldan sonra akşam ece ile nette konuşur

AYŞE-hyuna sarıldım hediyeni verdim yakından çok yakışıklı kız

ECE-ayyyyy sağol kuzum içine mektup bile koyduydum okurmuki

AYŞE-vay akıllı çocuk ben daha minhomu göremedim evinin etrafında dolanıyorum hiç denk gelmedik spor salonuna yazıldım dünya para verdimgelmiyo kuzucum dizi çekimleri başladı ondan sanırım sabah gideceğim bakalım bide

ECE-sen minho erken kalakmıyo demedinmi

AYŞE-evet ama akşamları dizi yüzünden uğramıyo bu gece saat 5e kadar ders çalışmam lazım 6 gibi gideceğim spor salonununa kolay kolay bırakmaz sporu aaaaaşşşşşşkkkkkkıııııımmmmm benim uyumayacğım ama olsun feda olsun aşşşkkkkııımmmmaaaaaa

ECE-hööööst kaptırdın yine yörü dersin başına sağlığnada dikkat et uykusuz kalma eninde sonunda görürsün zaten

AYŞE-kafama koydum bi kere uyumamakla bişey olmaz hem

ayşe gece boyu çalışır gözü açılmamaktadır ama spor salonunu 6da tutturmayı başarmıştır ondan başka kimse salonda yoktur birtek eğitmen oda ayşeyi artık tanıdığı için gider cam bölmesine kulaklıkları takıp uyumaya başlar

AYŞE-o kadar para verdim koşu bandınada bineyim minhoyu görünce çok kuul olacağım sol profilden gülümsemeliyim onu çok beğenmiyormuş gibi yapacağım öylesi makbul heralde

*hehe hiç kuuul görmesem inanacağım*

ayşe yorulur koşu bandından inmek için durdurma düğmaesini basar uykusuzluk ve o düşünceler içinde yanlışlıkla hız düğmesine basınca ünlü koşucu hüseyin bold gibi banda yardırmaya başlar

AYŞE-İİİİİMMMMMMMDDDDAAAAAAAAATTTTTT HHHHHEEEEEEEEPPPPPP MMMMMEEEEE TTTAAAAAVVVVCUUUUSEEEYYOOOOOOOOO ALLAH ım sen yardım et kimse yok kendimi denkleyeyip salacağım belki hafif kırıkla kurtarırım haydi sladım kendimi BİSMİLLLAAAAAHHHH

ayşe o hızla havaya fırlar ve hayatı film şeridi gibi gözlerinin önünden akmaya başlar

2.BÖLÜM SONU

KATKILARINDAN DOLAYI SS501 E TEŞEKKÜRLER SIRF SİZİN İÇİN GETİRDİM HEHEHE CbCb

[Resim: r086pz.jpg]

"Böyledir sevmek; gidişine küfrettirir, gelişine şükrettirir."
05-22-2013 10:15 AM
Tüm Mesajlarını Bul
« Önceki | Sonraki »
Konu Kapalı 

Bu Konudaki Mesajlar
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 05-18-2013, 01:09 AM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 05-18-2013, 02:14 AM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 05-18-2013, 02:14 AM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 05-22-2013 10:15 AM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 06-15-2013, 01:56 AM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 06-17-2013, 09:15 PM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 06-19-2013, 01:46 PM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 06-21-2013, 12:17 PM
RE: AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 07-05-2013, 06:02 PM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 07-22-2013, 08:32 PM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 07-23-2013, 12:12 PM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 07-23-2013, 08:09 PM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 07-24-2013, 12:57 PM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 07-25-2013, 02:18 AM
AŞK SENMİSİN - Yaseminminoz - 07-25-2013, 02:22 PM

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50]