Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey
8.Haftanın Minoz'u " bal_böceği " - Yazdırılabilir Sürüm

+- Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey (http://www.minozturkey.com)
+-- Forum: Minoz Turkey Eğlence (/forum-Minoz-Turkey-Eglence)
+--- Forum: Minoz Turkey Muhabbet (/forum-Minoz-Turkey-Muhabbet)
+---- Forum: Haftanın Minoz'u (/forum-Haftanin-Minoz-u)
+---- Konu: 8.Haftanın Minoz'u " bal_böceği " (/konu-8-Haftanin-Minoz-u-bal-bocegi.html)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: 8.Haftanın Minoz'u " bal_böceği " - bal_böceği - 05-22-2012 10:07 PM

(05-22-2012 09:40 PM)esr@ Yazılan: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.tebrikler emine abla :) sorum yok simdilik evet basa gelince cok zor, konunun kapandıgını bıle gunler sonra farketmıstım ben. oyle bır haftaya denk gelmistiki sınavlardan siteye gırememistim :((

Teşekkürler canım :)
kendin için cevaplayamadın ama diğer arkadaşlara soru sorarak katılımda bulunabilirsin :)

RE: 8.Haftanın Minoz'u " bal_böceği " - esr@ - 05-22-2012 10:17 PM

(05-22-2012 10:07 PM)bal_böceği Yazılan: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.
(05-22-2012 09:40 PM)esr@ Yazılan: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.tebrikler emine abla :) sorum yok simdilik evet basa gelince cok zor, konunun kapandıgını bıle gunler sonra farketmıstım ben. oyle bır haftaya denk gelmistiki sınavlardan siteye gırememistim :((

kendin için cevaplayamadın ama diğer arkadaşlara soru sorarak katılımda bulunabilirsin :)

gel bana soru sor diyorsun yani :D :D sorayım o zaman:)

rabiye ablayla nerdeyse her an berabersiniz, minho yuzunden hic kavga ettiginiz oldu mu? yada nasıl paylasıyorsunuz?

RE: 8.Haftanın Minoz'u " bal_böceği " - bal_böceği - 05-22-2012 10:24 PM

(05-22-2012 10:17 PM)esr@ Yazılan: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.
(05-22-2012 10:07 PM)bal_böceği Yazılan: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.

gel bana soru sor diyorsun yani :D :D sorayım o zaman:)

rabiye ablayla nerdeyse her an berabersiniz, minho yuzunden hic kavga ettiginiz oldu mu? yada nasıl paylasıyorsunuz?

aynen öyle dedim :)
Rabişle aynı yerde değiliz kırk günü geçiyor damarıma bastın Esra :)
Onla olduğumuz süre zarfında Hiç kavga etmedik.Minho için bir kaç atışma oldu senin benim oldu :) tatlı sert atışmalar :) aynı duyguları paylaştığın birinin yanında olması çok güzel gerçekten

RE: 8.Haftanın Minoz'u " bal_böceği " - esr@ - 05-22-2012 10:36 PM

aynı yerde degıl misiniz?? ben sizi hep berabersiniz sanıyordum.sasırdım^^

RE: 8.Haftanın Minoz'u " bal_böceği " - bal_böceği - 05-22-2012 10:42 PM

(05-22-2012 10:36 PM)esr@ Yazılan: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.aynı yerde degıl misiniz?? ben sizi hep berabersiniz sanıyordum.sasırdım^^

öyleydi ben işten çıktım

RE: 8.Haftanın Minoz'u " bal_böceği " - bal_böceği - 05-23-2012 11:08 PM

kimse soru sormicek mi ??

RE: 8.Haftanın Minoz'u " bal_böceği " - bilgeminho:) - 05-23-2012 11:18 PM

böceğim minho için ailenden soğudun oldu mu sadece yanlız kalıp minhoyla ilgili şeyler yapmak istedin mi