Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Lee Min Ho İle Hallyu ,Aşk ve Dahası Hakkında Bir Röportaj.04/11/2014 leylamira 6 8,987 Son Mesaj:01-19-2021 01:48 PM
  LeeMinHo Uzunluğundan mı Vazgeçer Görüntüsünden mi ? şuleeminho 6 6,295 Son Mesaj:10-29-2014 02:06 AM
  XingKong Star Tv'de Lee Min Ho&Kim Joon Röportajı (eski röportaj) asleem 6 6,163 Son Mesaj:08-26-2014 08:52 PM
  LMH ile özel röportaj asleem 24 15,780 Son Mesaj:02-07-2014 01:00 AM
  Lee Min Ho Röportaj ;”İçten Bir Sohbet” 26.01.2013 binaryy 37 31,941 Son Mesaj:12-01-2013 03:29 AM
Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LeeMinHo interviewed on ENews24 röportaj
Yazar Mesaj
besra Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,422
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 85
Mesaj: #1
LeeMinHo interviewed on ENews24 röportaj
 
facebook share twittershare
[Resim: pi3y.jpg]
Öğleden sonra saat birde, normal bir günde Lee Min Ho Hap Jong istasyonunun yakınındaki bir kafenin yanındaki sokak arasınında belirdi. Önceden sessiz olan sokak birdenbire karışıverdi. LMH sihay minübüsten çıkarken sevinç naraları ve “yakışıklı görnüyor”, “bu LMH değil mi” soruları havada uçuştu.
LMH minübüsten çıkarken 3 görevli bayan ile şakalaşıyordu ki bu sanki SBS’nin yakında yayınlanacak dizisi “City Hunter”dan bir sahne gibi göründü. LMH önceki gün yalnızca 3 saat uyumasına ve erken saatlerde Gwanghwamun’da bir kovalama sahnesinin çekimini henüz bitirmiş olmasına rağmen güneşten bile daha parlak bir şekilde parlıyordu. Muhabirin “yorgun olduğunuzdan dolayı öğle yemeği yemektense dinlenmeyi tercih etmez misiniz?” sorusuna karşılık LMH gülümseyerek şu cevabı verdi, “Sorun değil, bugün hava çok güzel.”


Güzel kafeye adım atan LMH etrafı gözden geçirdi ve dekorasyon olarak kullanılan bir mandolini eline aldı. Enstrümanı hafifçe tıngırdatmasına karşın bir Hongdae müzsiyeninin duruşunu sergiledi. Görünüşü bile değişmiş gibiydi, bronz teninden, dağınık saçlarına ve keskin çenesine kadar her yeri.
9 yıl boyunca yüzlerce yıldız ile röportaj yapmış biri olarak benden 9 yaş küçük olan LMH karşısında hissettiğim tuhaf kalp çarpıntılarım beni utandırdı. Bir erkek oğlan ve adam arasında gidip gelen bu insanın çekiciliği karşısında herhangi bir bayan muhabir tepkisiz bir duruşa sahip olabilir mi?


Benim doğal hareket iç güdüm: ben katarsis (duygusal boşalma) yaşarım.


-Boys Over Flowers’tan sonra asla medya röportajları yapmadım. Aslında, iletişim halinde olamk gerçekten güç, ENEWS24’ün İlk Sayısı Röportajı’nı desteklediğiniz için teşekkür ederim. Sanki 007 ile bir savaştaymışçasına yaklaştım ve onunla zar zor bağlantı kurdum, mam bunun faydalı olacağını hissettim.


“Asıl müteşekkir olamsı gereken benim çünkü ilk sayısı esnasında ENEWS24 ile olabiliyorum. Programımdan dolayı çok özür dilerim. Her zaman film çekim alanlarında hazır beklemek zorundayım, bu nedenle ara vermek kolay değil. Şimdi bir aydır çekimlere başlamama rağmen !. bölümün çekimini bile bitirmedim. Daha gidecek çok yolumuz var, öyle değil mi?”


-Kilo vermiş gibi görünüyorsunuz, sağlığınız nasıl?


-Tayland’dan döneli çok olmadı. Çekim için ayrılamdan evvel dizideki karakterim için biraz esmerleştim (göneşte yandım) bununla birlikte denizler arası seyahatimden sonra iyice esmerleştim. Aksiyon okulundaki antrenman ve yüzme sonucu doğal olarak kilo verdim. Ne kadar zor olursa olsun az yemek yersem kilo kaybeden bir yapım var, bu nedenle hep iyi yemeğe dikkat ederim. Sanırım bugün de öğle yemeğinde çok yiyeceğim.” (stilisti, menejeri, saç tasarımcısı ve makyöjü için LMH değişik çeşit spagetti ve salata sipariş etti, ve bir dakikada tüm yemekler tabaklardan gitmişti.)


-Bu karakter ‘Boys over Flowers’ ve ‘Personal Taste’’teki karakterlerden farklı olacak ya da karakteri nasıl diğerlerinden farklı kılacaksınız?
-Aksiyon sahnelerinden beklentilerim var. “City Hunter”ın Lee Yoon Sung’unun MIT’den doktorası ve Blue House’daki iletişim takımının beyni olmasına rağmen güzel kadınlar önünde şaka yapmayı seviyor. Parlak, iki katlı bir karakter. Yaraları olmasına ve doğumunu bir sır olarak saklamasına karşın tüm bunları saklıyor ve sık sık fevri davranıyor, bunu dürüst/ erdemli bir hedef ile saklıyor. Muhtemeken karakterin mangadaki gibi sapık benzeri bir playboy olmasını bekleyen kişiler varsa bile sonuçta bu bir TV dizisi, bu yüzden çok fazla beklentiye girmeyin, haha”


LMH’nun aksiyon sahneleri silahlar ya da bıçaklar/kılıçlar ile mi olacak?


Başlarda kali olarak bilinen bir güneydoğu asya dövüş sanatı öğrendim. Bunda rakibin yaşamsal noktalarına hızlı ve çevik bir şekilde saldırıyorsunuz. Aksiyon okulunda pratik yaparken hiç de eğlenceli değildi ve zordu, ama bir kere çekimlerde kullandım mı büyük bir zevk aldım.”Belki de sen doğal olarak aksiyon içgüdüleri olan bir egzersiz manyağısındır?

Bir erkek oyuncu olduğunuz sürece aksiyon sahnelerinde beklentileriniz olacaktır. Henüz bir ilkokul öğrencisiyken mutlulukla ‘Rocky’ serilerini izlediğimi hatırlıyorum. Egzersize gelince, ben doğam gereği üşengecim. Çok çabuk kilo kaybederim, bu yüzden evde dinlenirken hiçbir şey yemem; oynarım ve bilerek kilo veririm. Squash (bir odada oynanan tenise benzer oyundur), bowling ya da masa tenisi gibi sonuç elde edebileceğin (kimin kazandığını saöyleyebileceğin) oyunları oynamayı severim.

-Biraz daha az yiyerek bile kilo kaybediyor. Beklenildiği gibi benmerkezci (?belki üstün kelimesini kastediyor??) gen yalan değildir. Aynı geni taşıyan ailesinin üyeleri sıradışı.
Geri kalanlar konusunda emin değilim, fakat herkes uzun. Babam 1.82cm, annem 1.68cm, kız kardeşim 1.72cm, bu yüzden ailemizdeki ortalama boy yüksekliği 177cm’dir. İnsalr bizi üstün bir gene sahip olarak görüyorsa da, kızkardeşim aslında o kadar tatlı değil ve ortalama bir görünüme sahiptir. Ama gerçekten iyi bir kızkardeştir. Benim yüzümden muhtemelen zor zamanlar geçirmeine rağmen, hiçbir zaman değişmez ve hep benim güç kaynağımdır.”

-‘시티헌터’는 이민호 원톱 드라마로 봐도 무방한데 책임감이 남다르기도 하겠어요.
N. Özür dilerim, bu cümleyi anlamadım, o yüzden çevirmiyorum.
Şanslıyım ki dizide benim babam rölünde olan Kim Sang Joon sunbae benimle birlikte Tayland’taydı, bu yüzden benim desteğimdir. Tabiki Kore’de film çekerken pek çok yaşça küçük kimseler var. Nereye gidersem gideim her zaman bir hubae (yaşça küçük) olamama rağmen, bu kez Goo Ha Ra, Yang Jin Sung oyuncular sayesinde ‘oppa’ olarak çağrılıyorum. Bu Güzel ama aynı zamanda garip hissettiriyor. Dizideki partnerim Park Min Young-sshi bir nuna olduğu için, önceki çalışmalarımda olduğu gibi, bu kez aşk çizgisi bir nuna ile olacak. (N: daha önce çalıştığı tüm bayan partnerleri için nu-nim terimini kullanıyor, daha saygılı bir ifade şekli)”


- Aksiyon sahneleri için dublörler yok mu?

-Araba sahneleri için dublörler benim için dublörlük yapıyorlar, çünkü bu doğal oalrak tehlikeli. Bunun dışında araba sürdüğüm ya da dövüştüğüm sahnelerde çoğunu ben yapmaya çalışıyorum. Bunun yüzünden ellerimde pek çok küçük yara var.” (aslında LMH bana parmaklarındaki önceki yaralanmalarından olan bazı yaralarını gösterdi)Oyuncu Lee Min Ho hakkındaki yanlış düşünceler ve gerçekler


- Bayan oyuncular ile mükemmel bir uyum içinde çalışıyor musunuz? Çünkü işler karışabilir ve skandallar olabilir.
“Dürüst olmak gerekirse, benim hakkımda ortaya çıkan skandallar sonucu çok şaşırdım. “Boys Over Flowers” sırasında yaptığım bir röportajlarda, bir muhabirin sorusunu düşüncesizce şu şekilde yanıtladım,” eğer yakın olduğum kişilerle skandallar ortaya çıkacaksa, o zaman skandal haberlerim çıkacak 3 kişi daha var.” Bunun ardından gazeteler “LMH’nun aşık olduğu üç kişi daha var” oldu, değil mi? Bununla beraber şunu farkettim ki eğer dışardan baksak ve ilişkimiz hakkında bir şey bilmesek, yanlış anlamaları muhtemel. Ben geçmişte böyle bakıyordum. O yanlış suçlamalar ve kabul bile etmediğim markalı malları kabul ettiğim iddiası, bunların hepsi çarpıtılmış haberler ve sadece dedikodulardı.


-Kendiniz hakkındaki haberleri özellikle araştırır ya da okur musunuz?


-Tabiki, günün sonunda işimi bitirdikten sonra, mutlaka adımı yazar ve sitelerde ararım. Demekki bu bugün sonundaki rapormuş, bu bugün çıkan fotoğrafmış, hahyranlarımın tepkisi buymuş. Sadece bunlarla tecrübe ettiğim pek çok şey var.”

-Ne çeşit yanıtların ya da dönütlerin iyi olduğunu düşünüyorsun?

“Benim için oyunculuğumun övülmesi görünüşümün övülmesinden çok daha iyidir. Görünüşümden ya da popülerliğimden çok oyunculuğum için takdir edilmek istiyorum. Gelecekte ‘oyunculuğu iyi’ gibi yorumları daha çok duymayı umuyorum.”

-Hayranlarının desteği sayesinde, zor zamanların ya da doğrudan bir düşüşün üstesinden geldiğin oldu mu?

-Son 3-4 yıldır, çok yoğun ve büyük bir sevgi aldım. Buna kayısla, benim karşılığında çok şey yaptığımı sanmıyorum. Projelerde hayrnlarımla buluşarak onlara zevk vermek benim yalnızca görevim. Şimdiye kadar Tayland’ı 7 kereden fazla ziyaret etmişimdir. Bugünlerde Seul’ün şehir merkezindeki gibi parlaka bir şekilde aydınlık. Ülkeyi her ziyaret ettiğimde, benim tüm programlarıma katılan hevesli hayranlarım tarafından karşılanıyorum. Sis nedeniyle havaalanında takılı kaldığım zaman bile gece yarısından sonra/ sabahın erken saatleri olmasına rağmen adımı haykıran ve beni alkışlarıyla destekleyen yüzlerce hayran vardı. Ayrıca 10 gün boyunca taksiye binip beni gittiğim yerlere takip edenler de vardı. Onlara karşı minnettarım ve özür diliyorum. Pek çok duygu hissediyorum özellikle hayranlarım promosyonlar/hayran buluşmaları esnasında benim adıma bağışta bulunarak bana hediye verdikleri zaman. Kalbimin onlara cevabı özenle, azimle hayatı yaşamak ve onlara içtenliğimi göstermektir.


-Oldukça pozitif olan kişiliğin etkileyici. A kan grubuna sahip olan bir kişi olmana rağmen 0 grub kanı olan biri gibisin. (Asya ülkelerinde kızlar erkekleri burçların dışında kan gruplarına göre de değerlendiriyor. Kan grubu erkekğin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu, o kızla uyuşup uyuşmayacağınını gösteriyor onlara göre).


-Aslında öyle değil. Yaşamak için kişiliğimi değiştirmeli miyim? İlkolula kadar içine kapanık birisiydi. Bununla birlikte, sınavdan sonra ortaokulda arkadaşlarımdan farklı bir okula yerleştim. (ortaokul ve lisede bizdeki gibi sınav ile bir okula yerleştiriliyorlar.) ortaokuldayken hiçkimseyi tanımıyordum. Yaşayabilmek için, bilerek kişiliğimi değiştirdim. Onlarla futbol gibi oyunlarda birlikte oynadım, bu yüzden ortaokul yıllarında edindiğim arkadaşlarım benim 10 yıllık yakın arkadaşlarım oldular.


-Sen okuldan bahsetmişken, Jung Il Woo ve sen Dae Bang Dong’un uhljjang (en iyi yüzleri)’ları. Olarak meşhurdunuz.


-Ban Po’nun ortaokuluna gittikten sonra, Dang Gook lisesine gittim. Arkadaşlarımın çoğu 대방 영등포 보라매 bölgesindeydi. (Jjung) ilwoo’yu bir arkadaşım aracılığıyla tanıdım. İkimizde çok iyi içki içemiyoruz, bu nedenle bir bardak kahve içip sohbet etmekten hoşlanıyoruz. Şu anda birbirimizi izliyor, birbirimize tavsiyler veriyor ve birbirimize destek oluyoruz. Eğlence dünyasında olan pek fazla arkadaşım yok. (Kim) Bum dahil, onları beş parmağımla sayabilirim. Ah, ilwoo’nun 49 gün dizisi nasıl gidiyor? İzleyerek onu destekleyemediğim için pişmanım, öünkü fazla vaktim yok, ama umarım ki dizi izleyeci reytinglerinde 1. sırayı alır.

Çok meşgul olduğundan dolayı, istirahat ettiğin zaman ne yaparsın?


-???(sanırım evde kaldığını kastediyor). Çok film ya da TV izlerim. Eğlence programlarını çok severim, bu yüzden çoğunlukla ‘come to play’ (gel oynayalım), ‘strong heart’ (güçlü kalp) and ‘knee guru’, ve ‘knee guru’ yu izlerim.


-Bu programlara katılmayı hiç düşünmedin mi?

“Hayır, bunun için hazır değilim. (güler) diğerlerinin ilginç bulduğu bir tarzda konuşma konusunda kendime güvenmiyorum, ve anlatacak canlı hikayelerim yok. Dürüst olmak gerekirse, komik olma zorunluluğunun yükünden korkuyorum. Buna uygun değilim. Şimdilik, tüm gücümü oyunculuğa vermem daha iyi.”


-Çekim esnasında hiç zorluklar ya da pişmanlıklar yok mu?


-Film çekme becerileri ve aletleri konusunda Hollywood’dan oldukça geriyiz. ‘matrix’ filminde birisinin ağır çekimde mermiden kaçtığı bir sahne vardı. Bu sahne ondan fazla kamera kesimi kullanmayı gerektirir. Bizim takımımız manuel yolu tercih ediyor. Yönetmen Jin Hyuk (City Hunter’ın yönetmeni) bana bir aktörün bakış açısından utanç verici gibi görünmesine rağmen yumruğumu attığımda ağrı çekimde hareket edersem iyi görüneceğini söyledi. İlk başlarda oldukça utanç vericiydi, ama şimdi ustalaştım. Çıktıkları zaman bu sahneleri izlediğinizde gülmemelisiniz!”


-Kendine verdiğin en büyük, en anlamlı hediye nedir?


-Bilmiyorum...(bir süre endişelendi) ev. Önceki evde yaklaşık iki buçuk yıl yaşadıktan sonra Hek Seok Dong’daki daha geniş bir eve taşındım.


-Neden Kangnam’a taşınmadın?


“Annem Kangnam’ı bilmiyor. Ya yolunu kaybederse? Bu yüzden önceki yaşadığımız yerden çok uzak olmayan bir yeri seçtik, çünkü burada daha çok arkadaşımız var. Şimdiye kadar, Kangnam’a taşınmak istemedim.


-Son olarak, ‘City Hunter’ için ne çeşit bir izleyici oranı istersin?

-İzleyici oranları %30’u geçse iyi olur. Ayrıca büyük özülü de gerçekten kazanmak istiyorum. 2009’da BOF için en iyi çıkış yapan kişi ödülünü, Personal Taste için 2010’da mükemmellik ödülünü almıştım, bu yıl büyük ödül hedefim. Cidden kazanmayı arzuluyorum. (gülümser)” çeviri Arzu Akoğlu ekleyen [Resim: 32863517.jpg]
 
_______________________________________________________

[Resim: 4sGRCjk.gif?1]
05-11-2011 11:33 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
şuleeminho Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,615
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 233
Mesaj: #2
RE: LeeMinHo interviewed on ENews24 röportaj
 
Besram sağol Arzudan da Allah razı olsun bir çırpıda ağzım kulaklarımda okudum röportajı yapan kadını öldürebilirim resmen sarkmış en başta :D
İnşallah Birtanem istediğine ulaiırsın ve ödülü alırsın bunu senden çok istiyoruz

en çok güldüğüm yer ise annem bilmiyor oraları ya kaybolursa oldu :D haha
senin sahnelerine hiç gülermiyiz biz ağzı kulaklarımızda izleriz. Oyunculuğu süper zaten seni tipinden çok oyunculuğunu beğenerek aşık olan biri olarak bunu defalarca binlerce kez söylerim.
 
_______________________________________________________

[Resim: g4tc6.gif] [Resim: g4tgs.gif]
05-11-2011 02:35 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
besra Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,422
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 85
Mesaj: #3
RE: LeeMinHo interviewed on ENews24 röportaj
 
Rica ederim Şulem röportajı çok bekliyordum 2009 yılından beri ilk defa bir dergiye bu kadar uzun bir röportaj veriyor çok içten vede samimi çokta olgun gördüm MinHo'yu büyümüş canım benim inşallah dizi çok çok başarılı olur MinHo bu yıl en büyük ödülü alır kendi adıma konuşayım minho'yu oyunculukta çok başarılı bulduğum için sevdim görünüşü için değil sen merak etme MinHo hayranların seni görünüşünle değil oyunculuğunla çok seviyor bunu bil :)
 
_______________________________________________________

[Resim: 4sGRCjk.gif?1]
05-11-2011 03:50 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
*minay* Çevrimdışı
Adminoz | Çeviri |
*******

Mesajlar: 439
Üyelik Tarihi: Apr 2011
Rep Puanı: 38
Mesaj: #4
RE: LeeMinHo interviewed on ENews24 röportaj
 
Röportaj için teşekkürler.. Uzun bir aradan sonra Min Ho oppanın yeni röportajını okumak iyi geldi :)
 
_______________________________________________________

[Resim: 2dj1np.jpg]
05-11-2011 05:53 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Nurhan Çevrimdışı
VlP Üye
*****

Mesajlar: 932
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 22
Mesaj: #5
RE: LeeMinHo interviewed on ENews24 röportaj
 
ben bu pöportaja bayıldım muhteşem olmuş ve bu kadar samamiyetle cevaplanır her soru:)helal olsun herşeyden bahsetmiş canım benim dolu dolu olmuş:)her bir paragrafı ayrı güzel ok..udukça daha çok seviyorum onu...
bende onu pt rolüyle sevdim ilk olarak oyunculuğu süper benim için heleki mimikleri ayrı bi güzel ama görünüşü ona apayrı bir hava katıyor bu gerçek:)
hem güzel başarılı bir oyuncu hem samimi hem düşünceli hem yakışıklı hem....daha çok şey söylenebilir hakkında....
kısaca benim için en iyisi:)
 
_______________________________________________________

[Resim: 6.gif]
05-11-2011 08:38 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Bahar=LeeMinHo Çevrimdışı
Banned

Mesajlar: 596
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Mesaj: #6
RE: LeeMinHo interviewed on ENews24 röportaj
 
Bir çırpıda bitti çok güzel olmuş reportaj :) vay vay bak sen hemen de fırsatı kaçırmayın asılın bu nedir ya Ed çok samimi ve sevimli bir reportaj olmuş ya ailesine çok düşkün ve kompleksiz kızkardeşine kibarca güzel değil demiş :D annesini düşünmüş çok duygusal ya aferim hep böylesin böyle kal ballı lokmam ÇD Çevirenin elceğizlerine sağlık =)
 
05-21-2011 09:42 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
şulee min ho Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 1
Üyelik Tarihi: May 2011
Rep Puanı: 1
Mesaj: #7
RE: LeeMinHo interviewed on ENews24 röportaj
 
[font=Arial][size=medium]Ahhh OPPAMM...bu diziyi kaçırmayacağımdan emin olabilirsin........Ayrıca biz senin oyunculuğuna aşık olduk....Umarım ödülünü gururla alırsın.Sana güvenimiz sonsuzzz.....Oppam benim...Çevirene de teşekkürler....:)Ey
 
05-28-2011 08:04 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 
Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50]