Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Lee Min Ho İle Hallyu ,Aşk ve Dahası Hakkında Bir Röportaj.04/11/2014 leylamira 6 8,699 Son Mesaj:01-19-2021 01:48 PM
  XingKong Star TV'de Yayınlanan Minho ve Kim Joon Röportajı mutlu çiğdem 0 383 Son Mesaj:12-12-2020 11:13 PM
  XingKong Star Tv'de Lee Min Ho&Kim Joon Röportajı (eski röportaj) asleem 6 5,908 Son Mesaj:08-26-2014 08:52 PM
  SportsSeoul Ropörtajı 20/06/2014 leylamira 15 8,413 Son Mesaj:07-07-2014 02:52 PM
  Lee Min Ho KNTV Ropörtajı leylamira 7 6,805 Son Mesaj:07-07-2014 02:43 PM
Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lee Min Ho Star1 Nisan Ayı Röportajı 06.04.2014
Yazar Mesaj
binaryy Çevrimdışı
Adminoz | Twitter |
*******

Mesajlar: 1,242
Üyelik Tarihi: Mar 2012
Rep Puanı: 49
Mesaj: #1
Lee Min Ho Star1 Nisan Ayı Röportajı 06.04.2014
 
facebook share twittershare
[Resim: Nxg7tlg.jpg]Lee Min Ho’ yu özlediniz mi? Şu sıralar Kore filmi Gangnam Blues’daki karakterine odaklanıyor. Film yayınlanmadan önce onu daha fazla nasıl görebiliriz. Röportajlar, fotoğraf çekimlerinde ve hayran buluşmalarında kendini bize gösterdiği için minnettarız. İşte Kore dergisi Star1’ in Nisan ayı tam röportajı sizlerle. Hadi hep beraber bunun keyfini çıkaralım.

Devir Lee Min Ho devri oldu. Lee Min Ho, Kore’den Çin’e doğru sadece Kore’yi değil tüm Asya’yı temsil eden bir ünlü oldu. Boys Over Flowers ile başlayarak, Personal Taste,City Hunter ve Faith’den Heirs ‘e kadar. O, tarihsel diziden romantik komediye kadar oynadığı çeşitli karakterlerle 20’li yaşların en iyi aktörü oldu. Özellikle son dizisi Heirs, Kore, Çin ve diğer Aysa ülkelerinde büyük rağbet gördü. Tüm bunlara sebep olan cazibesi ne acaba? Kadınların kalbini tek seferde çalabilmesinin sırrı ne? Haydi hep birlikte merakımızı bu kadar cezbeden Lee Min Ho ile buluşalım.

Soru:
Boys Over Flowers’dan sonra ikinci kez zengin lise öğrencisni canlandırdın. Böyle benzer karakterleri oynamak seni baskı altına sokmadı mı?
LMH:Bu karakter, BOF’daki Goo Joon Pyo’dan tamamen farklıydı.Onlardaki tek ortak şey zengin bir ailenin içinde doğmuş olmalarıydı. Bunun dışında,onlar başından beri farklı yönlere sahiplerdi. Dizi başlamadan önce Kim Tan olmaya çalıştım. Tan, BOF’tan sonra tekrar oynadığım bir lise öğrencisiydi, bu yüzden ben üniformayı giydiğimde görünüşüm hakkında endişeli ve meraklıydım. Ancak, bunu yapmaya kadar verdim çünkü yaşlanmadan önce oyanayabileceğim son karakter olduğunu düşündüm.

Soru:”Senden hoşlanıyor muyum?” izleyicilerin konuştugunu dizinin en çok beğenilen aşk replikliğiydi, yanlış mıyım?
LMH:Senaryoyu aldığımda onun yeni bir şey olduğunu anlamıştım. Bu birinin aşkını böyle itiraf etmesi için bir yol, bu hisle kalbimizi ifade edebiliriz,neden bu şekilde düşünmeyeyim? Böyle şeyleri düşündüm. Ama, bizim ekip repliği ilk kez okuduğunda, onlar bunun bir yazım hatası olduğunu düşünmüştü. (Gülüyor.)

Soru: Çok dikkatli ve ayrıntıcı olmasyıla bilinen yazar Kim Eun Sook ile çalışmak nasıldı?
LMH:Hızlı toplar atan bir kişi. Onunla ilk kez görüştüğümde böyle hissetmiştim. İnsanlara dürüstçe davranan bir yazarla uyum içinde çalıştım. Senaryoları aldığım her zaman, dayanılmaz bir şekilde dizide neler olacak sonu nasıl olacak merak etmişimdir. Bir başkasının hayal edebileceğindan daha fazla hayal gücü kapasitesi olan çok yetenekli bir insan olduğunu düşünüyorum.

Soru:Park Shin Hye ve senin öpüşme sahneniz hayranlar tarafından hala konuşulunuyor. Bundan hiç utandın mı?
LMH:Heirs’da bir çok tatlı sahneler vardı. Kim Tan’ı utangaçlık hissetmesi yerine küçük öpücüklerle ve sevgi ifadeleri ile dolu çeşitli sahnelerde göstermek zorunda olduğumu düşünmüştüm. Endişem bu yönde oldu. Şarap mahzeninde öpüşme sahnesini çekerken o küçücük yer tüm ekiple doluydu. Başımın üzeirnde, rafın ve kapınn arkasında onların gözleirnin kırpıldığını hatırlıyorum,yani ben nasıl hissedebilirim ki.... (Güler)

Soru:Park Shin Hye ile çalışmak nasıldı?
LMH:Biz zaten daha önceden tanışıyorduk çünkü 2009’ da bir reklam çekmiştik. Shin Hye kendi kendinin patronudur, yani onun hoşlandıkları ve hoşlanmadıkları çok açıktır. Tüm tutkusuyla çok sıkı çalışıyor. Çekim ekibine ve diğer oyunculara ona karşı rahat olmalarını hissettirdiği için minnettarım.

Soru:Heirs ile SBS Ödül Töreninde 5 taneödül kazandon.
LMH:Bu benim için gurur verici birşeydi. Dizinin çok sevilmesini ve tüm ekip için çekim yerlerinin festival alanı gibi olmaısnı istedim, bu yüzden ödülleri alırken çok heycanlıydım. Dizi için ne kadar çok çalıştığımızı insanların bilmesi ve izleyiriceler arasında ün kazanmak mükemmerl bir his. Aslında hayranlar tarafından verilern 3 tane ödül vardı, bu yüzden benim içn daha özeller çünkü bunlar bana ne kadar sevilen bir aktör olduğumu düşündürdü.

Soru:Heirs’ta aynı yaşta olduğun birçok oyuncu arkadaşların vardı.Ve siz çocuklar birlikte iyi bir uyum yakaladınız.Onlarla hala yakınmısın?
LMH:Sık sık irtibat halindeyiz.Ama çok meşgul olduğumuz için diziden sonra bir program yapıp biraraya gelemedik.Keşke birlikte fan meeting yapabilsek.

Soru:Benzer bir soru: Ne tür bir karakter ve dramada yer almak istersin?
LMH:Boş gezen,işsiz,terlikleriyle ayağını sürtürek yürüyen kişiyi gerçekten oynamak isterim.Kim Rae Won’nin Attic Cat’ni izlediğim zaman gelecekte böyle bir akrakter oynayabilirim diye düşündüm.

Soru:Çok geniş,farklı türlerde gençlik aşk hikayesi,romantik komedi ve aksiyon drama gibi bir çok karaktere büründün.Sana en çok yakışan hangisiydi?
LMH:Ben aktörlerin yaşlarına göre karakteleri alacabileceğini düşünüyorum. Benim için, bana uyan başka bir rol alma zamanı geldi.Türlere bağlı kalmadan yeni bir rol denemek istiyorum.

Soru:Çin’de inanılmaz derecede popülersin, okada çok ki bu yüzden onlar seni Kral olarak ilan etmişer ve Çinli ünliler seni kıskanıyor. Bu popülerlikteki sırrın nedir?
LMH:Boys Over Flowers , City Hunter’dan son dizi Heirs’e kadar dizilerdeki karakterlerim ve bu dizilerden ötürü izleyicilerin sevgisini kazandım. Bence bu Koredizilerininin gücüdür. Çin medyasında kedinimi tanıtmak için bir çok forsatım oldu böylece biz giderek daha yakın olduk.

Soru:Heirs’de tatlı ve şirin bir çok rol ve replik vardı. Bu seni rahatsız etti mi ?
LMH:Böyle tatlı ve şirin içerikli repiliklere alışkın olmadığım doğru çünkü bunlar benim normalde edindiğim tecrübelerimden çok farklıydı. Ama aşkı için dürüst olan Kim Tan bu tarz sözleri söyleyebilen bir kişi bu yüzden ben de düşündüm ki onun izinden gitmeliyim. Onun sorgulamayan hareketleri bence bir erkek için çok havalıydı.

Soru:Çin’in ulusal programı olan Choon Wan’a davet edilen ilk Koreli ünlü oldun. Senin ekranda olduğun kısım tüm program içinde en çok reyting alan kısım olmuş. Neler hissettin?
LMH:Bu gerçekten yeni bir deneyimdi. Öncelikle, bir ülkeyi temsil eden şova davet edilmek benim için bir onurdu ve ben ilk kez bir TV programında şarkı söyledim. BOF’un OSTlarından biri olan Qing Fei De Yi ‘i Yu Cheng Qing ile birlikte seslendirdik, çok gergindim ve aynı zamanda Korece sözlerle şarkı söylemek çok güzeldi. Okadar büyük ve ünlü bir sahneydiki, ve birisiyle birlikte şarkı söylemek beni endişelendirdi, hep “Ya bir hata yaparsam?” diye düşündüm. Neyseki şarkı zaten çok sevilmişti bu yüzden sahnede eğlenmeyi düşündüm ve öyle de yaptım.

Soru:Kore ve Çin’de aktiflik açısından bir farklılık var mı? Eğilimleri arasındaki fark nedir?
LMH: Hiç bir farklılık hissetmiyorum. Bazen Çin’de açık havada reklam etkilikleri oluyor ve ozamanlar kalabalıkta hayranlar yaralanacak diye çok endişeleniyorum. Bu konuda korumalara ve mekan görevlilerine büyük öenem verdikleri için ev sahiplerine minnetterım. Hava alanlarına vardığımdaki atmosfer çok farklı. Ama hayranlarla göz göze geldiğimde, aramızdaki iletişim Çin ya da Kore’dekinden farklı değil. Aradaki kültür duvarı yıkılıyor mu acaba? Beni derin duygularla destekledikleirni hissediyorum.

Soru:Kore ve Çin dahil dünyanın her yerine 10 parçaya bölünsen bile gidip gelebilmek için çok meşgulsün. Dizi bitti ve sen kişisel olarak ne yapmak istersin?
LMH:Öncelikle film çekimleirm başlayacağından, daha önce ertelediğim programlarımı yapıyorum. Bu yüzden çok meşgulüm ama bence bu bana mutluluk veriyor. Eğer çalışırken kendime zaman bulabilirsem, öncelikle deliksiz uyumak istiyorum. Ve etrafı gezip lezzetli yemekler yemek istiyorum.

Soru:Kore filmi Gangnam Blues’un çekimleri çok yakında başlıyor. Film çekimlerine başladığından buyana ilk kez başrol karakter olacaksın. Filme dair tutum ve düşünclerim nelerdir?
LMH:En iyi yönetmen ve ekiple çalışacağım. Kendimi daha önce hiç göstermediğim erkeksi bir imajla göstermeyi umuyorum. Bu benim için yenibir fırsat. Amacım, “Lee MinHo yine farklı bir yanını daha gösterdi” demeleri. Elimden gelen en iyisini yapacağım.

Soru:20’li aktörler arasında ençok ilgi gören aktör olarak tanımlanıyorsun. Aktör olan Lee Min Ho ile bir erkek olan Lee Min Ho arasındaki fark nedir?
LMH:Kendimi 20’li aktörlenden ayrı tutmuyorum. Hala kendi kendime birşeyler öğrenme aşamasında olduğumu düşünüyorum. 20’lerinde değişen ve herşeyi yoğun bir şekilde yapan adam karakteri bana daha çok benziyor. Şuan,düşünmek , bir çok tecrübeye sahip olmak, hem iyi bir aktör ve adam olarak kendimi tamamlama zamanıdır.

Soru:Her yönden mükemmel görünüyorsun. Sence de öyle değil mi? Eğer öyle değilse gizli bir yanın var mı?
LMH:Kamera arkasında ve önünde genelde aynıyımdır. Bu belki iş etkinlikleri dışında başka bir programım olmadığı içimdir. Tembellik yapıp arkadaşları ve ailesiyle olmaktan mutlu olan sıradan bir kapı konşusuyum aslında.

Soru:İnternette ve Çin sosyal medyasında senin hakkındaki haberler acımasız görünüyor. Reklam çekimlerinin olduğu yere binlerce insan seni görmek için toplanmıştı. Çin’deki popülariteni en çok ne zaman hissettin?
LMH:Çekimler sırasında oranın ne kadar kalabalık olduğunu farketmemiştim. Çekimler bittikten sonra oradan ayrılmayı denedik ama araba hareket edemedi. Aslında oranın ne akdar kalabalık olduğunu daha sonra resimlere bakktığımda gördüm. Choon Wan bana davet gönderdiğinde, şovun ne kadar ünlü ve büyük bişiy olduğunu biliyordum fakat tam anlamıyla bunu idrak edememişim. Davetten sonra bunun tam anlamıyla farkına vardım. Duygularım değişti. Sadece benim için degil aynı zamanda diğer Koreli ünlüler için de öyle. Artık Hallyu popülaritesinin farkındayım. Ve artık Hallyu’u dünyanın her yerinde mümkün olduğunca sürdürebilmekten sorumlu olduğumu düşünüyorum.

Soru:Gelecek planların hakkında bahsedermisin.
LMH:Kendimi Nisandaki Gangnam Blues filminin çekimlerine adayacağım.Yüksek ilgilerinizi ve alakanızı eksik etmeyin.


Çeviri: binaryy & Haley
Kaynak: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.

Sayfalara ve sitelere alıntı yapmak isteyenlerin çeviren kişinin adını belirtip MinozTurkey'den alıntıdır diye belirtmeleri gerekir.
 
_______________________________________________________

[Resim: ss2ln.gif][Resim: s64r2.gif]

Şu bakışların......
(Bu Mesaj 04-07-2014 11:56 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : binaryy.)
04-06-2014 10:14 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Haley Çevrimdışı
Adminoz | Proje |
*******

Mesajlar: 221
Üyelik Tarihi: Aug 2012
Rep Puanı: 8
Mesaj: #2
Lee Min Ho Star1 Nisan Ayı Röportajı 06.04.2014
 
Emeğine sağlık kuzucummmm :D :D
 
_______________________________________________________

[Resim: eULuhec.gif][Resim: qy198.gif]
04-06-2014 10:18 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
binaryy Çevrimdışı
Adminoz | Twitter |
*******

Mesajlar: 1,242
Üyelik Tarihi: Mar 2012
Rep Puanı: 49
Mesaj: #3
RE: Lee Min Ho Star1 Nisan Ayı Röportajı 06.04.2014
 
(04-06-2014 10:18 PM)Haley Yazılan: Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.Emeğine sağlık kuzucummmm :D :D

Saol kuzucummmmm senin de elleirne sağlık :D
 
_______________________________________________________

[Resim: ss2ln.gif][Resim: s64r2.gif]

Şu bakışların......
04-06-2014 10:21 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
lmao Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 5,725
Üyelik Tarihi: Jul 2013
Rep Puanı: 455
Mesaj: #4
RE: Lee Min Ho Star1 Nisan Ayı Röportajı 06.04.2014
 
teşekkürler :D gene çin gene çin -_- lezzetli yemekler yemeye bura gel olur mu???
 
04-06-2014 10:43 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
rabiyeBYX Çevrimdışı
Adminoz | Forum |
*******

Mesajlar: 4,488
Üyelik Tarihi: Jun 2011
Rep Puanı: 153
Mesaj: #5
Lee Min Ho Star1 Nisan Ayı Röportajı 06.04.2014
 
ellerinize sağlık kızlar... çok uzun ve samimi bir röportaj olmuş, verdiği cevaplardan bile kalitesini göstermiş resmen^^
 
_______________________________________________________

[Resim: 123456789_zpsb3cdc269.gif]
єη ιуιѕι вυ мυ؟ємιη мιѕιη؟
[Resim: choco%20tatl_zpsny7z3r7w.gif]
04-06-2014 10:54 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
katilpapatya Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 53
Üyelik Tarihi: Dec 2012
Rep Puanı: 3
Mesaj: #6
Lee Min Ho Star1 Nisan Ayı Röportajı 06.04.2014
 
çok çok tşkkk yınee keyıfle okudukkkk.)
 
_______________________________________________________

MİNOZ&ZELİŞ
04-07-2014 01:13 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
bal_böceği Çevrimdışı
Adminoz | Forum |
*******

Mesajlar: 8,115
Üyelik Tarihi: Jun 2011
Rep Puanı: 116
Mesaj: #7
Lee Min Ho Star1 Nisan Ayı Röportajı 06.04.2014
 
çeviri için teşekkürler..
 
_______________________________________________________

[Resim: tumblr_mug5f4VoJ41r9zq5ro1_250.gif]

Spoiler:
[Resim: tumblr_muim6dQbgO1s7vpl4o2_500.gif]
04-07-2014 01:22 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 
Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50]