Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  XingKong Star Tv'de Lee Min Ho&Kim Joon Röportajı (eski röportaj) asleem 6 4,779 Son Mesaj:08-26-2014 08:52 PM
  SportsSeoul Ropörtajı 20/06/2014 leylamira 15 6,820 Son Mesaj:07-07-2014 02:52 PM
  Lee Min Ho KNTV Ropörtajı leylamira 7 5,619 Son Mesaj:07-07-2014 02:43 PM
  Lee Min Ho-KNTV Röportajı asleem 16 7,663 Son Mesaj:07-07-2014 02:37 PM
  Lee Min Ho Sina Röportajı 2.Kısım asleem 13 6,975 Son Mesaj:07-07-2014 02:33 PM
Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lee Min Ho Röportajı- 3
Yazar Mesaj
*minay* Çevrimdışı
Adminoz | Çeviri |
*******

Mesajlar: 439
Üyelik Tarihi: Apr 2011
Rep Puanı: 38
Mesaj: #1
Lee Min Ho Röportajı- 3
 
facebook share twittershare
Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.

Lee Min Ho: " Kaybettiğim imajı yeni projede bulmak istiyorum."

City Hunter`ın Lee Yoon Sung`u alışılmışın dışında bir kahraman.Sadece intikam amacıyla yetiştirilmesine rağmen, bu intikamı kan dökmeden almak için çabaladı.Omuzlarındaki yalnızlık kaderiyle güçsüz insanların arasına girmeyi başardı. Lee Yoon Sung sahnede ortaya çıkan dramatik bir kahraman olmamasına rağmen, daima güçlü biri. Lee Yoon Sung rolünü canlandırmak bugüne kadar romantik bir imaj çizen Lee Min Ho için kesinlikle yaşanmamış bir tecrübeydi.Ama yine de dizi boyunca Lee Yoon Sung`un yalnızlığını göstererek ve kendi duygularını katarak kendi City Hunter`ını oluşturdu. Oyunculuk kariyerinde turnayı gözünden vurmadan önce geçirdiği uzun süren bir bilinmezlik evresinden sonra ( Boys over flowers`tan önceki projelerinde yıldızının pek de parlamadığı dönemden bahsediliyor) Lee Min Ho şu anda yeteneklerini sergiliyor.

Muhabir: City Hunter`ın çekimlerinden birinde cam kırıkları yüzünden yaralandığınızı ve o çekimin zor geçtiğini duydum. Tamamen iyileştiniz mi?

Lee Min Ho: İki kere patlayıcı kullanmak zorunda kaldık. Ama fazla kullanılınca cam patladı ve kırıklardan biri bacağıma saplandı. Şu an yaram baya geçti ama vücudumun her yerinde sıyrıklar ve yaralar var. Yani çekimler biraz zordu. ( Gülüyor)

M: City Hunter`ın sonunda Lee Jin Pyo öldü ve Lee Yoon Sung hayatta kaldı, son hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

LMH: Bence son Lee Yoon Sung gibi bir karakter için isabetli bir sondu. Yoon Sung bencil bir karakter değil. Eğer sonda Jin Pyo öldükten sonra Yoon Sung`un neşeli bir şekilde hayatına devam ettiği gösterilseydi, böyle bir son Yoon Sung`un kişiliğiyle uyuşmazdı. Sonda Lee Yoon Sung onu bekleyen şehre doğru hızla araba sürüyordu. Daha sonra belki de manganın orijinalindeki gibi mutlu ve normal bir hayat yaşayabilir bence. ( Gülüyor.)

M: Yoon Sung son bölümde onu intikamına alet etmek için yetiştiren Jin Pyo ile nihayet barıştı.Bölümde Lee Jin Pyo`nun karşısında kendine silah dayamak sende nasıl bir duyguya yol açtı?( Bu sorudan emin değilim)

LMH: Dizinin bütünlüğünün sağlanması için parçalar ayrılmalı ve analiz edilmeli. Eğer Yoon Sung, Jin Pyo'nun önünde duygusal olarak güçsüzleşseydi izleyiciler bunu çok da inandırıcı bulmayacaktı. Dizinin tamamında Jin Pyo güçlü bir karakter. Bu yüzden bence Yoon Sung'un Jin Pyo'yla güç kullanarak karşı karşıya gelmek yerine farklı bir şeye ihtiyacı vardı. Bu yüzden ne zaman Jin Pyo'yla karşı karşıya gelse Yoon Sung`nun gücünü gözleriyle göstermemesini tercih ettim. Aksine Yoon Sung`un üzüntüsünü ve kızgınlığını bastırmayı nasıl denediğini göstermeyi tercih ettim. Bu yolda yıprandıktan sonra Jin Pyo`nun kendisini kaçırdığını öğrenmesiyle sonunda patladı ve kendiyle çatışır bir hale geldi. Bu sahneden sonra Yoon Sung'un Jin Pyo'yu anlamak ve onunla empati kurmak için nasıl uğraştığını göstermek istedim.

M: Projeye katılmayı çok önceden kabul ettiniz.Önceden düşündüğünüz Yoon Sung'la şimdiki Yoon Sung arasında bir fark var mı?

LMH: Aslında ilk başta Yoon Sung'un daha melankolik bir karakter olması gerekiyordu. Ben onu gülmeyi unutmuş karanlık ve zamanla Nana'yla tanıştıktan ve Başkanlık Konutu`nda çalışmaya başladıktan sonra sıcak kanlı olan bir karakter olarak gördüm.Ancak tam tersi olduğu ortaya çıktı. ( Gülüyor) Yönetmenle bu konuyu konuştuktan sonra aksiyon dizilerinin başarısızlığa daha çok meyilli olabiliceğinden endişe ettiğimiz için daha çok kavga sahnesi ekleyerek melankolik kısmı vurgulamaya karar verdik.

M: Yoon Sung'un Nana'ya huysuz, kıskanç, somurtkan ve soğuk tavırlarını gösterirken onun değişik yönlerini canlandırdınız. Sanki bu rollerin hepsini yıllarca oyunculuktan kazandığınız tecrübe ile yerine getirmiş gibisiniz.

LMH: Kim Nana ile olan o sahneler dizilerde çiftler gösterilirken genellikle olan sahnelerdi. Bu sahnelere alıştım ve tam olarak hakkını verebilirim artık diye düşünüyorum. Böyle yürek hoplatan (gülüyor ) sahnelerde yönetmenim Jin Hyeok`a bu sahneleri güzel yapmada yetenekli olduğu için güveniyorum. Ayrıca Park Min Young`da bu sahneleri nasıl oynayabilirim diye verdiğim kararlara saygılı.Bu yüzden böyle sahneleri rahatlıkla oynayabiliyorum ve sonuçta iyi çıkıyor.Ne yazık ki dizinin sonunda Yoon Sung, Nana`ya erkekçe ve olgun davranamadı. Nana onun City Hunter olduğunu öğrendikten sonra ilişkilerinde pek fazla gelişme yaşanmadı. Nana için yapabildiği tek şey planını tamamlayana kadar onu beklemesini söylemek oldu.Eğer o ikisi ağız kavgasına devam etseydi,önceki bölümlerde dikkatlice oluşturulan belirsizlikten dolayı büyük bir yara almaz mıydı (???)


Çeviri: *minay* + Bir Dost Kaynak:10asia


Lee Min Ho “I want to find the image I lost in the next project”

SBS ‘City Hunter’ Lee Yoon Sung is an unconventional hero. Although raised with the sole intention for revenge, he strives to execute revenge in the proper way without shedding blood. With the fate of loneliness heavy on his shoulders, he manages to penetrate deeply into the life of weak common folks. Although Lee Yoon Sung is not a dramatic hero who erupts on the scene, he is one who resiliently gives strength. Playing the role of Lee Yoon Sung was definitely unfamiliar territory for Lee Min Ho who is more well known for the romantic image he’s projected so far. Nevertheless, he carves out his own city hunter by embodying Lee Yoon Sung’s loneliness and carefully proportioning his emotions continuously throughout the drama. Having gone through a considerable long unknown period before he finally shot to stardom in his entertainment career, Lee Min Ho is currently searching out his own uniqueness.
R: I heard that you were injured by glass shards while filming ‘City hunter’ and that filming was difficult. Have you fully recovered?
LMH: We had to use explosives twice. However, an excess was used and so when the glass shattered the shards injured my leg. That wound has recovered a lot since then. However, actually i’m still bruised and wounded all over. Filming was difficult in that sense. (laugh)
R: City Hunter ended with Lee Jin Pyo (kim sang joong) dying and Lee Yoon Sung living. What are your thoughts on the ending?
LMH: I think the ending is appropriate for a character like Lee Yoon Sung. He is not a selfish character. If the ending showed Lee Jin Pyo dying and Lee Yoon Sung cheerfully going about his life, it would not match Yoon Sung’s personality. The ending scene showing Lee Yoon Sung solidarily driving in the city is fitting for him. Subsequently I think he can perhaps live a happy life (laugh) and a normal one as in the original manga.
R: Lee Yoon Sung can finally reconcile with Lee Jin Pyo who raised him up as a tool for revenge in the last episode. How did it feel like having to immerse yourself in the role opposite Lee Jin Pyo’s role for the bulk of the episode?
LMH: For the sake of continuation throughout the drama, parts needed to be split up and analyzed. Viewers will find it hard to be absorbed in the drama if Yoon Sung suddenly becomes emotionally weak in front of Lee Jin Pyo. Jin Pyo is a strong character throughout the entire drama. Therefore I think Yoon Sung would need something different instead of countering Jin Pyo by force. In that sense, I chose not to depict Yoon Sung strength through his eyes whenever he confronts Jin Pyo. Contrastingly, I chose to show how Yoon Sung tried to restrain his sadness and anger. Being led down this road, Yoon Sung finally erupts and inflicts self-injury by piercing himself after learning that he was kidnapped by Jin Pyo. Subsequently, after that scene, I wanted to portray how Yoon Sung tries to understand and empathize with Jin Pyo.
R: You agreed to join the project rather early. Are there any differences between the current Lee Yoon Sung and what you used to think about the character?
LMH: Yoon Sung was initially supposed to be a more melancholic character. I saw him as a darker person who is foreign to smiles and gradually warms up after meeting Kim Na Na and working at the Blue House. However, it turned out to be the opposite (laugh). After much discussion with the director, we decided to emphasize the melo-line by adding more squabble scenes since we were worried that action dramas may be more prone to failure.
R: You’ve shown various aspects to Yoon Sung’s personality as he interacts with Kim Na Na, e.g. how he ill-naturedly treats her, his immature jealousy, his earnestness as well as the cold side to him. It’s as if you’ve poured out in that role all the experience you’ve accumulated throughout the years of acting.
LMH: The squabble with Kim Na Na are exemplary scenes that appear very often when depicting couples in dramas. I think I am familiar and can handle those scenes well now. As for the heart-thumping scenes that pop up half way (laugh), I put my trust in PD Jin Hyeok since he’s skillful at making scenes beautiful. In addition, actress Park Min Young is very receptive towards how I choose to enact the scenes. Therefore I was able to act comfortably and the scenes turn out well. It’s regrettable that Lee Yoon Sung wasn’t able to treat Kim Na Na in a more manly, mature fashion at the end of the drama. There wasn’t much to develop about their relationship after Kim Na Na discovered his identity as the city hunter. The only thing he could do for Na Na was to tell her to wait for him til he finishes with his plan. If the two were to continue on with their squabbles, wouldn’t it detract from the suspense that has been carefully built up in the earlier episodes? It’s indeed regrettable.

NOT: Son cümlede yaşanan anlam karmaşası için kusura bakmayın arkadaşlarım. O cümlede tam olarak ne denilmek istediğini bir Min Ho, bir Allah ve bir de Korece`den İngilizce`ye çeviren eleman biliyor (en azından şu an için) :D :D Birkaç arkadaşla beraber anca bu kadar çıkarabildik. Eğer daha mantıklı bir çeviri yaparsanız, seve seve düzeltirim ^^
 
_______________________________________________________

[Resim: 2dj1np.jpg]
(Bu Mesaj 10-21-2012 11:03 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : *minay*.)
08-14-2011 06:57 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
LeeMinHoF4 Çevrimdışı
Çevirmen
****

Mesajlar: 606
Üyelik Tarihi: May 2011
Rep Puanı: 29
Mesaj: #2
RE: Lee Min Ho Röportajı- 3
 
Çeviri için çok teşekkürler.

Gerçekten YoonSung karakterini canlandırmak, izlediğimiz kadar kolay değilmiş. YoonSung'ın ağzından öyküyü dinlemek bambaşka bir tat. :) Vücudunda hala ufak tefek sıyrıkların olması çok ama çok üzücü. Parantez içinde gülüyor olmasa gerçekten kendimi daha kötü hissedebilirdim. Allahım yardmcın olsun Minho'm sen bilmesende. :)
 
_______________________________________________________

I Was Born To L O V E Y O U! ~
[Resim: YLoE5.gif]
08-14-2011 07:21 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
şuleeminho Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,615
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 233
Mesaj: #3
RE: Lee Min Ho Röportajı- 3
 
Eline sağlık canım harika gene ya ölürüm ona kıyamam dizi yüzünden gelmeyen kalmadı başına :(
 
_______________________________________________________

[Resim: g4tc6.gif] [Resim: g4tgs.gif]
(Bu Mesaj 08-14-2011 07:37 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : şuleeminho.)
08-14-2011 07:21 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
'Min Ho' Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 11
Üyelik Tarihi: Aug 2011
Rep Puanı: 0
Mesaj: #4
RE: Lee Min Ho Röportajı- 3
 
Oppam ne güzel konuşmuş öyle Ag O cam kırıklarında kim bilir nasıl acı çekmişdir canım yaa Aish Allah yardımcısı olsun Ag
 
_______________________________________________________

Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.
08-14-2011 07:39 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Sedæ_Min Ho':) Çevrimdışı
Minoz Fan

Mesajlar: 936
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Rep Puanı: 28
Mesaj: #5
RE: Lee Min Ho Röportajı- 3
 
Çok güzel bir röportaj daha.. City Hunter iyi güzel diziydi ama Min Ho Oppayı çok yordu. İnş. bizi çok bekletmeden yeni bir dizi daha canlandırıp bizi ve tüm Minozları sevindirir..:) Ama bu karakter kolay kolay unutulmaz ki aaaaaa....:) Ben Min Ho Oppanın oynadığı hiç bir karakteri unutamıyorum. Kafamda hep oo deliricem galiba..:D Nese uzatmadan mükkemmel bir röportaj ve o yaraların çabucak iyileşmesi dileğiyle.Kendine iyi bak..:D ^^
 
_______________________________________________________

[Resim: dwUTL.gif]
08-14-2011 07:40 PM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
besra Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,422
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 85
Mesaj: #6
RE: Lee Min Ho Röportajı- 3
 
Harika bir röportaj vrmiş MinHo'nun ağzından Yoon Sung karekterini anlatmak paha biçilemez karekterini iyi analiz etmiş ondan dizide harika bir performnaz sergilediğini düşünüyorum vede dikkat ettim MinHo her geçen zamanla ne kadar olgunlaştığını gösteriyor MinHo inşallah hep böyle güzel kaliteli projelerde görürüz seni fgihting :))
 
_______________________________________________________

[Resim: 4sGRCjk.gif?1]
08-14-2011 08:12 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
besra Çevrimdışı
Adminoz
*******

Mesajlar: 3,422
Üyelik Tarihi: Feb 2011
Rep Puanı: 85
Mesaj: #7
RE: Lee Min Ho Röportajı- 3
 
MİNAY ÇOK TEŞEKKÜRLER BİR TANESİN :)
 
_______________________________________________________

[Resim: 4sGRCjk.gif?1]
08-14-2011 08:13 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 
Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50]