Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey

Tam Görünüm: Bursa'da 26 Şubat'ta Bir Araya Gelelim Ne Dersiniz??? Katılımları Bekliyoruz
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Minozcanlar herkese merhaba.
MinozTurkey'in birinci yılı dolayısıyla yapılacak olan eş zamanlı buluşmalara neden Bursa'da dahil olmasın dedik. Şule arkadaşımızla konuştuk. Gül Çınar'la birlikte ben Sevil ELELE Bursa toplantısını düzenlemeye karar verdik. Bursa manzarasının çok güzel göründüğü Tophane'de saat kulesinin önünde buluşup orada fotoğraflarımızı çekindikten sonra Balibey'e Han'a geçip sıcak sıcak çaylarımızı kahvelerimizi içelim. Hem Bursalı Minozlar olarak kaynaşalım, hem de Min-Ho'muza yollayabileceğimiz çok güzel fotoğraflar çekelim diye düşündük. Bursalı Minozlar katılımlarınızı bekliyoruz. Kesin katılacak olanlar lütfen forumdan özel mesajla ya da Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor. facebook hesabımdan mesaj göndererek bana ulaşsınlar. Kesin olarak katılım mesajlarınız gelmezse buluşmayı gerçekleştiremeyiz.

MinHo'ya gönderilecek doğum günü hediyesinde buluşma fotoğraflarımız olsun diye buluşalım istiyoruz. MinHo'ya sevgimizi Türkiye'de Minozların çoğunluğunu göstermeyi amaçlıyoruz. Buluşmalarla ilgili bu yazıyı lütfen okuyun. Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.

Tarih: 26 Şubat Pazar

Saat: 13:00'te buluşacağız. En fazla 15:30'a kadar sürer diye düşünmekteyiz. Çok eğlenirsek 16:00'yı da bulabilir.

Buluşma yeri: Tophane Saat kulesinin önü

Buluşma mekanı: Tophane - Ardından Balibey Han

Buluşma saatinde telefondan facebook üzerinden de haberleşebiliriz dileyenlere telefonla da ulaşabilirim.

ARKADAŞLAR YANINIZDA MIN-HO'NUN FOTOĞRAFLARININ BULUNDUĞU VE/VEYA MINOZTURKEY YAZILI PANKART VEYA POSTER TARZI ÇALIŞMALAR HAZIRLAYIP YANINIZDA GETİRMEYİ UNUTMAYIN.

Herhangi bir soru ya da aklınıza takılan bir şey varsa lütfen bana ulaşın.
Haydi BURSAlı Minozlar gösterin kendinizi :)

Keyifli bir buluşma olacağını biliyorum :D Haydi hem kaynaşın hemde MinHoya olan sevginizi gösterin.
kesinlikle mesajları bekliyorum.
Haydi bakalım Bursalı minozlar. Sizden de atak bekliyoruz.
Süper bir buluşma olacak eminim. Aja aja... ^^
facebook'ta da duyurdum henüz burada kimseden tepki gelmemiş olsa da facebook'ta geri dönüşler oldu. Forumdaki arkadaşlardan da msj bekliyorum, facebookta cevap yazan arkadaşlardan foruma üye olmayanlar da bir yandan foruma üye oluyorlar :)
ben şimdi bursa dışındayım ama 26 şubatta bursada olcam kesin gelirim inş gelecek kişileeri nasıl tanıcam ben cuma günü akşam üzeri tekrar bakarım sayfaya olmazsa tel no bırakabilirim veya düzenleyen kişi ile iletişime geçebilirim kim düzenliyo buluşmayı :)
ben şimdi bursa dışındayım ama 26 şubatta bursada olcam kesin gelirim inş gelecek kişileeri nasıl tanıcam ben cuma günü akşam üzeri tekrar bakarım sayfaya olmazsa tel no bırakabilirim veya düzenleyen kişi ile iletişime geçebilirim kim düzenliyo buluşmayı :)
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Referans Adresler